NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7291 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Czy widzisz analogię ??
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
najnowsze info z ukrainy 11.04.2021
Wybuch wulkanu. Ewakuują tylko osoby zaszczepione na COVID-19 [VIDEO]-
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

KIEROWCY NA BEZROBOTNE TO ZAWÓD BEZ PRZYSZŁOŚCI ?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

MOTORYZACJA

Autonomiczna ciężarówka bez kierowcy na pokładzie pędzi autostradą 90 km/h

Tirów raczej z dróg szybko się nie pozbędziemy, ale za to na pewno z roku na rok będzie na ich pokładach znajdowało się coraz to mniej ludzkich kierowców. Ogromny postęp w autonomicznym transporcie dokonała firma Starsky.

Jej inżynierowie przeprowadzili niezwykły test maksymalnej prędkości, z jaką może po autostradzie przemieszczać się autonomiczna ciężarówka. Eksperyment odbył się na Selmon Expressway w okolicach miasta Tampa na Florydzie. Na czas testu ograniczono ruch na publicznej drodze, ponieważ jego przebiegł mógł stanowić zagrożenie dla podróżujących. Jednak obyło się bez niespodzianek, co pokazuje, że technologia opracowana przez inżynierów ze Starsky Robotics stoi na wysokim poziomie.

Firmie udało się ustanowić nowy rekord prędkości autonomicznej ciężarówki pędzącej po publicznej drodze. Jeden z tirów rozpędził się do aż 90 km/h. Może to nie wydawać się dużo, ale jeśli weźmiemy pod uwagę fakt mas takich pojazdów, które dochodzą do 40 ton, to wynik jest niesamowity, bo Starsky przejechała całą trasę niemal perfekcyjnie, zupełnie, jakby to uczynił ludzki kierowca.

Technologia opracowana przez firmę Starsky Robotics bazuje na systemach sztucznej inteligencji, ale nie wymaga ogromnych zmian w systemach pokładowych pojazdów i nie wiąże się z dużymi nakładami finansowymi. Za to wszyscy klienci firm transportowych, którzy skorzystają z ich dobrodziejstwa będą mogli liczyć na grube miliony dolarów oszczędności.

Autonomiczne ciężarówki będą bowiem mogły bez przerwy pozostać w trasie. Przejechanie z jednego wybrzeża na drugi Stanów Zjednoczonych zajmie im 2 dni, a nie 5. Poza tym systemy autonomiczne nie chorują, nie potrzebują urlopów, nie mają złych dni i nie popełniają takiej ilości błędów jak żywi kierowcy, ponieważ dysponują doświadczeniem tysięcy ludzkich kierowców.

Teraz inżynierowie przygotowują się do pierwszego testu w pełni załadowanej ciężarówki na publicznej drodze, która nie będzie wyłączona z ruchu. Przedstawiciele firmy Starsky Robotics uważają, że jeśli kolejne testy przebiegną tak samo pomyślnie jak poprzednie, to ich pierwsze autonomiczne ciężarówki wyjadą na publiczne drogi w ciągu 2 lat.

Źródło: GeekWeek.pl/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: