NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7291 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Czy widzisz analogię ??
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
Szokujący nekrolog Krawczyka!! Zareagował członek Zarządu EMA.
najnowsze info z ukrainy 11.04.2021
Wybuch wulkanu. Ewakuują tylko osoby zaszczepione na COVID-19 [VIDEO]-
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Goerlitz Sebastian Wippel ma szansę zostać w Niemczech pierwszym burmistrzem AfD – czy Polacy zadecydują o tym kto zostanie Burmistrzem ??? :-)

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Wszystkie oczy zwrócone są na Goerlitz. Dzisiaj 16.05.2019 w niedzielę mieszkańcy graniczącego ze Zgorzelcem miasta wybiorą swojego burmistrza. Może nim zostać polityk prawicowoy Alternatywy dla Niemiec (AfD) – Sebastian Wippel. Byłby on wtedy w Niemczech pierwszym burmistrzem z ramienia AfD. Jego wybór byłby także ważnym sygnałem przed wyborami regionalnymi w Saksonii 1 września br.

W pierwszej turze wyborów 26 maja Wippel dostał najwięcej głosów – 36,4 proc. Jego kontrkandydat z CDU Ursu Octavian już tylko 30,3 proc. To on powalczy w najbliższą niedzielę o urząd burmistrza.

36-letni policjant Sebastian Wippel chce zapunktować, mówiąc o bezpieczeństwie, rodzinie i gospodarce. Jego slogan to „bezpieczne granice zamiast bezgranicznej przestępczości”.

Tym może Wippel zdobyć wyborców w mieście położonym na granicy z Polską. Porusza on także temat stosunkowo niskich płac – z 68 procent średniej krajowej Goerlitz plasuje się na szarym końcu.

Ursu Octavian (CDU): przyjazne rodzinom, otwarte miasto europejskie Ursu Octavian (CDU): przyjazne rodzinom, otwarte miasto europejskie

Tylko „przyjazne rodzinom, otwarte miasto europejskie Goerlitz” będzie się z powodzeniem rozwijać – podkreśla z kolei chadecki kontrkandydat Ursu Octavian, który – podobnie jak Wippel – zasiada już w saksońskim parlamencie. Pochodzący z Rumunii muzyk przyjechał do Goerlitz w 1990 roku, założył tam rodzinę i został.

Zwarte szeregi

Wynik wyborów jest otwarty. Po tym jak kandydaci Zielonych i Lewicy wycofali się z drugiej tury wyborów.

Nie bez znaczenia jest fakt iż w 55 tysięcznym mieści Goerlitz Polacy uprawnieni do głosowania to około 4 500 osób więc jest to około 8% elektoratu ogólnego.

Który jest właśnie języczkiem uwagi który zadecyduje o tym czy w Goerlitz burmistrzem zostanie kandydat CDU + LEWICA czy AFD + mniejszość Polska .

=================================

p.s dla tego w tej chwili nie jestem aktywny na blogu 🙂

===========================

wynik wyborów na burmistrza w Goerlitz będzie miał znaczenie daleko wybiegające poza granice miasta.  Sukces kandydata AfD może mieć duży wpływ na wynik wyborów do parlamentu lokalnego Saksonii 1 września.  Obecnie w tym kraju związkowym rządzi CDU w koalicji z SPD.

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

One thought on “Goerlitz Sebastian Wippel ma szansę zostać w Niemczech pierwszym burmistrzem AfD – czy Polacy zadecydują o tym kto zostanie Burmistrzem ??? :-)

 1. Warszawa ma wielkie plany. Najważniejsze, żeby Waszyngton nie przeszkodził

  „Drugim słabym punktem jest polityka. Łatwo jest planować podbój globalnego rynku LNG, ale rzeczywistość jest o wiele bardziej prozaiczna i surowa. Obecna administracja USA jest niezwykle skrupulatna w kwestii nawet stosunkowo niewielkich źródeł dochodów i wsparcia dla gospodarki narodowej. ” 🙂

  https://pl.sputniknews.com/polska/2019061510562241-warszawa-ma-wielkie-plany-najwazniejsze-zeby-waszyngton-nie-przeszkodzil-sputnik/

  Sputnik nabija się z maliniaka

  „Według ekonomistów, w ostatnich latach Amerykanie patroszyli wnętrzności swojego kraju w najbardziej bezwzględny sposób. Rynek krajowy nie potrzebuje takich ilości surowców, dlatego ta cała masa źródła energii jest przeznaczona na eksport.”

  https://pl.sputniknews.com/polska/2019061610562476-szpiegowskie-namietnosci-i-konfrontacja-z-trojmorzem-rosyjskie-media-pisza-o-wizycie-dudy-w-usa-sputnik/

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: