NA ŻYWO DZIŚ !! 21.00 PO WYBORCZY KOMENTARZ13 października 2019
3 dni temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

FILM KTÓRY DŁUGO BYŁ CENZUROWANY – TO O CZYM WAM ZAWSZE MÓWIĘ !! MEDIA BARANY WŁASNE MEDIA !! OBEJRZYJ KONIECZNIE !! A DOWIESZ SIĘ O CO MI CHODZI !!

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

3 thoughts on “FILM KTÓRY DŁUGO BYŁ CENZUROWANY – TO O CZYM WAM ZAWSZE MÓWIĘ !! MEDIA BARANY WŁASNE MEDIA !! OBEJRZYJ KONIECZNIE !! A DOWIESZ SIĘ O CO MI CHODZI !!

  1. Dlaczego nie lubię z Polakami pracować. Właśnie z powodu niewolniczej mentalności. Swoimi głupimi dowcipami odnośnie pracy typu co jeździsz na pol pusto? Weź dwa razy więcej! Nie przysypiają! Szybciej ciulu! Co pochlało się w weekend a teraz muli, nie? Itp. W ten sposób nawzajem się dożywają. Głupie docinki ale dla nich śmieszne. Nie zastanawiają się ze w ten sposób stwarzają stres i uprzykrzają sobie prace. Dlatego tez myśle ze Europa chce się nas pozbyć, bo po co komu taki głupi cham który tylko uprzykrza prace i zaiwania dwa razy więcej za pol ceny? Trują nas, rozganiają po świecie żeby ci bardziej rozgarnięci się nauczyli kultury a reszta pod nóż. Bo dlaczego od wieków nas tępią? Bo jesteśmy mądrzejsi? Tylko głupi cham myśli ze jest lepszy i mądrzejszy od całej reszty.

  2. pierwsza minuta I juz wiadomo ze polacy bardzo dobrze wiedza co ich za morde trzyma, jedyny problem a moze to wcale nie problem bo chyba polacy lubia jak ich sie trzyma za morde I to jak najblizej ziemi tak zeby tylko mogli oddech zlapac. ja juz nie mam zadnych watpliwosci ze w tym narodzie narzekanie jest tylko pozorne bo ten narod lubi sytuacje w jakiej sie znajduje, to dla normalnego czlowieka jest dziwne I niezrozumiale ale ten narod tak ma. lubi narzekac I walczyc z wladza. lubi jak jest pod gorke caly czas I jak od czasu do czasu ktos ich napadnie I zrobi jakies powstanie w ktorym tylko polacy gina a najlepiej jak ich ukraincy rezaja, pozniej przez wieki moga plakac I sie zalic, ten typ tak juz ma, kto moze to sie wyniesie z tego kraju I nie wroci a reszta zostaje bo to lubi bo jak cos sie toleruje to znaczy ze nie jest jeszcze tak zle zeby cokolwiek zmieniac.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: