NA ŻYWO DZIŚ !! 21.00 PO WYBORCZY KOMENTARZ13 października 2019
2 dni temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Argentyna i Urugwaj całkowicie odcięte od prądu. Energii nie ma też w części Brazylii i Paragwaju

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Argentyna i Urugwaj całkowicie odcięte od prądu. Energii nie ma też w części Brazylii i Paragwaju

Ogromna awaria pozbawiła prądu całą Argentynę i Urugwaj – poinformowała na Twitterze firma Edesur, główny argentyński dostawca energii elektrycznej. Odcięte od zasilania są także część Brazylii i Paragwaju.

Przerwa w dostawie prądu nastąpiła wkrótce po 7.00 rano czasu lokalnego, powodując zatrzymanie pociągów i awarie sygnalizacji ruchu drogowego. Black out nastąpił, gdy mieszkańcy części Argentyny przygotowywali się do głosowania w wyborach lokalnych.

Według urugwajskiego koncernu energetycznego UTE, powodem awarii było uszkodzenie argentyńskiej sieci elektrycznej, które przerwało połączenia między obydwoma krajami. Jednocześnie Gustavo Lopetegui, argentyński sekretarz rządu ds. energii, przekazał, że przyczyny awarii nadal nie są znane.

Osadzony film

TicToc by Bloomberg

@tictoc

WATCH: Sirens blare and cars travel through darkness in Buenos Aires as a massive power failure continues in Argentina and Uruguay

Ludzie o tym mówią: 85

RMF 24 podaje, że rzecznik argentyńskiej Obrony Cywilnej Daniel Russo poinformował, że przywrócenie prądu w całym kraju zajmie „maksymalnie sześć godzin”. Jak zaznaczył, awaria nie objęła szpitali, w których oddziały intensywnej terapii dysponują zapasowymi agregatami.

 

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: