NA ŻYWO !! 15.07.19 - 20.30 20 .30 KTO I ILE !! WYŁOŻYŁ PIENIĘDZY NA WYKUP MIESZKANIA PANA STANISŁAWA MICHALKIEWICZA15 lipca 2019
6 godzin temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

Argentyna i Urugwaj całkowicie odcięte od prądu. Energii nie ma też w części Brazylii i Paragwaju

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Argentyna i Urugwaj całkowicie odcięte od prądu. Energii nie ma też w części Brazylii i Paragwaju

Ogromna awaria pozbawiła prądu całą Argentynę i Urugwaj – poinformowała na Twitterze firma Edesur, główny argentyński dostawca energii elektrycznej. Odcięte od zasilania są także część Brazylii i Paragwaju.

Przerwa w dostawie prądu nastąpiła wkrótce po 7.00 rano czasu lokalnego, powodując zatrzymanie pociągów i awarie sygnalizacji ruchu drogowego. Black out nastąpił, gdy mieszkańcy części Argentyny przygotowywali się do głosowania w wyborach lokalnych.

Według urugwajskiego koncernu energetycznego UTE, powodem awarii było uszkodzenie argentyńskiej sieci elektrycznej, które przerwało połączenia między obydwoma krajami. Jednocześnie Gustavo Lopetegui, argentyński sekretarz rządu ds. energii, przekazał, że przyczyny awarii nadal nie są znane.

Osadzony film

TicToc by Bloomberg

@tictoc

WATCH: Sirens blare and cars travel through darkness in Buenos Aires as a massive power failure continues in Argentina and Uruguay

Ludzie o tym mówią: 85

RMF 24 podaje, że rzecznik argentyńskiej Obrony Cywilnej Daniel Russo poinformował, że przywrócenie prądu w całym kraju zajmie „maksymalnie sześć godzin”. Jak zaznaczył, awaria nie objęła szpitali, w których oddziały intensywnej terapii dysponują zapasowymi agregatami.

 

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: