DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

W Alabamie będą kastrowali pedofilów. Kolejny amerykański stan sięga po radykalny środek

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

€1,00

Kastracja chemiczna pedofilów obowiązuje już w kilku innych stanach amerykańskich. Teraz dołączy do nich stan Alabama. Obowiązkowa kastracja będzie przeprowadzana przed zwalnianiem z więzień osób skazanych za pedofilię.

chemiczna kastracja Fot. Twitter

Taką ustawę uchwalił stanowy parlament Alabamy. Wszyscy więźniowie powyżej 21. roku życia, którzy zostali skazani za napaść seksualną na nieletniego poniżej 13. roku życia, będą musieli przed zwolnieniem warunkowym przyjąć medykamenty na obniżenie poziomu testosteronu.

Kuracja ma być kontynuowana na wolności do czasu, aż sąd nie orzeknie, że nie jest to już konieczne. Przerwanie przyjmowania środków ma skutkować powrotem za kraty. Za medykamenty pedofil będzie musiał w dodatku sam zapłacić.

medykamenty pedofil będzie musiał w dodatku sam zapłacić.

Mario Lopez

@MarioLopezExtra

Nice job Alabama. However, physical castration would be even better…@OnWithMario

Pierwszym stanem w USA, który sięgnął po takie rozwiązanie, była w 1996 roku Kalifornia. Obecnie takie przepisy obowiązują jeszcze w kilku innych stanach, m.in. na Florydzie, w Georgie, Iowa, Luizjanie. W Teksasie oferują więźniom w zamian za zwolnienie kastrację chirurgiczną (operacja jąder).

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: