DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

UWAGA: Policja szuka pedofila!!!!!!!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

€1,00

Funkcjonariusze z Piekar Śląskich poszukują Piotra Boszko. Apelują, by wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu pedofila, skontaktowały się z policją. Poszukiwany może mieć związek z zabójstwem 11- letniej Kristiny – poinformował Krzysztof Dymkowski.

 

foto: policja

Poszukiwany może mieć związek z zabójstwem 11- letniej Kristiny, ma 58 lat.  Mężczyzna pochodzi z Bytomia, a ostatnio zameldowany był w Piekarach Śląskich.

Piotr Boszko waży ok. 70-89 kg i waży 171-175 cm. To łysiejący mężczyzna o prostych ciemnych włosach. Ma ciemne oczy, średnie czoło, owalną twarz i nie posiada zarostu.

Poszukiwania prowadzone są na podstawie listu gończego wydanego przez sąd. Mężczyzna został skazany za przestępstwa związane z pedofilią zawarte w art. 200 kk w zw. 12 oraz art 191§1 kk w zw. 92§1 kk.

Czeka go minimum 5-letni wyrok pozbawienia wolności.
Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanego proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Piekarach Śląskich lub z najbliższą jednostką policji. Telefon kontaktowy: ( 32 ) 393 62 00.

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: