DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

To zdjęcie poruszyło świat. Co stało się z dzieckiem?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

€1,00

Zdjęcie, na którym jasnowłosa kobieta podaje wodę czarnoskóremu chłopcu obiegło cały świat i wywołało poruszenie. Anja Ringgren Loven, która jest na tym zdjęciu postanowiła przypomnieć historię chłopca.

Te zdjęcia dzieli dwa lata

1. Pierwsze spotkanie

Anja i jej mąż David w 2016 roku przebywali na wolontariacie w Nigerii. Podczas pobytu tam spotkali 2-letniego nigeryjskiego chłopca, który błąkał się po ulicy. Dziecko było bezdomne. Jego rodzice uznali go za czarownika i porzucili.

Na słynnym zdjęciu wykonanym przez męża Anji, widać jak kobieta podaje wodę skrajnie wychudzonemu chłopczykowi. Dziecko było odwodnione i niedożywione, a w jego organizmie było mnóstwo pasożytów.

Anja nie mogła zostawić chłopca w takim stanie.

2. Prawdziwa metamorfoza

Dzięki pomocy Anji chłopiec trafił do szpitala, gdzie przeszedł odrobaczaniei kilka transfuzji krwi. Kobieta pomogła też załatwić mu miejsce w sierocińcu. Chłopiec dostał imię Hope (ang. nadzieja).

Anja nie rozstała się z Nigerią. Od lat działa tam jako wolontariusza i wraz z mężem prowadzi fundację African Children’s Aid Education and Development Foundation. Pomaga dzieciom odrzuconym przez rodziców wrócić do społeczeństwa. Dba też o ich edukację.

W 2018 roku Anja postanowiła przypomnieć światu o Hope. Opublikowała zdjęcie chłopca, który przed te dwa lata przytył i cieszy się lepszym zdrowiem. Chłopiec idzie teraz do szkoły. Na Instagramie Anji można znaleźć więcej zdjęć chłopca i innych dzieci, którym kobieta pomogła.

 

zrodlo:https://parenting.pl/to-zdjecie-poruszylo-swiat-co-stalo-sie-z-dzieckiem?

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: