NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI  COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Śledczy ujawnili, jak zamordowano 10-letnią Kristinę. „Zbrodnia miała podłoże seksualne”

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

€1,00

Sekcja zwłok 10-letniej dziewczynki trwała aż dwanaście godzin, ale dała odpowiedź na pytanie, jak zginęła Kristina D. Bezpośrednią przyczyną były liczne rany kłute klatki piersiowej i szyi. Prokuratura nie ma już także wątpliwości, że zbrodnia miała podłoże seksualne.

Fot. Łukasz Cynalewski / Agencja Gazeta

Sekcja zwłok dała odpowiedź
Sekcję zwłok zamordowanej 10-latki przeprowadzono w Zakładzie Medycyny Sądowej we Wrocławiu. Jak poformowali śledczy na wieczornej konferencji prasowej, zbrodnia miała podłoże seksualne. Więcej informacji na razie prokuratura nie ujawnia z uwagi na dobro śledztwa.

– Rozumiemy traumę rodziny, rozumiemy zbulwersowanie społeczeństwa, pracujemy od wczoraj cały czas po to, żeby jak najszybciej ująć sprawcę przestępstwa. Śledztwo zostało wszczęte w sprawie zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem o podłożu seksualnym – podkreślał prokurator Marek Rusin podczas piątkowego briefingu dla prasy.

Co się stało z Kristiną D.?
Jak informowaliśmy wcześniej, 10-latka miała wyjść ze szkoły w Mrowinach około godz. 13:00, ale już nie wróciła do domu. Jak podaje portal Swidnica24.pl, Kristinę D. po raz ostatni widziano w okolicach stadionu przy ulicy Wojska Polskiego.

Z apelem o pomoc w poszukiwaniach zwróciła się wówczas rodzina dziewczynki, która złożyła też zawiadomienie o zaginięciu na policję. Do akcji poszukiwawczej wezwano śmigłowiec policyjny. Około godz. 18:00 dziecko znaleziono martwe w lesie, około 6 km od miejsca zamieszkania.

 

 

zrodlo:https://natemat.pl/275985,morderstwo-10-letniej-kristiny-d-w-zarowie-nowe-informacje

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: