DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Piątek wyjawił, czemu po strzeleniu gola Izraelowi nie pokazał “cieszynki” [WIDEO]

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

€1,00

Kilka miesięcy temu piłkarz występujący na pozycji napastnika we włoskim klubie A.C. Milan oraz w reprezentacji Polski – Krzysztof Piątek opowiedział na youtube’owym kanale “Foot Truck”, skąd wzięła się jego słynna “cieszynka”.

– To nie było przygotowane. Przysięgam. Jak strzeliłem drugą bramkę to pojechałem na kolanach i złożyły mi się te pistolety. Wyszło jak wyszło. Dobrze się przyjęło i później kontynuowałem (…) ludzie we Włoszech zwariowali na tym punkcie – tłumaczył.

Strzelec jednego z goli w poniedziałkowym meczu z Izraelem wytłumaczył, czemu tym razem zrezygnował z pokazania swojego charakterystycznego gestu.

– Mamy szacunek do każdego przeciwnika. Wiadomo jaka w Izraelu jest polityka i zachowałem się z szacunkiem do rywala – wyjaśnił Krzysztof Piątek na kanale “Łączy nas piłka”. – Tym razem tego nie zrobiłem, ale w następnych meczach już na pewno do tego wrócę.

 

zrodlo:https://dzienniknarodowy.pl/piatek-wyjawil-czemu-strzeleniu-gola-izraelowi-pokazal-cieszynki-wideo/?

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: