DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Obciachowy gen kłamstwa? „Duda szkalował polskich sędziów za granicą podczas wizyty w USA”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

€1,00

„Duda szkalował polskich sędziów za granicą podczas wizyty w USA. Opowiadał, że w polskim Sądzie Najwyższym znajduje się cała grupa sędziów, którzy orzekali w czasie stanu wojennego. Tymczasem takich sędziów w SN jest już tylko 3 na 108, a średnia wieku sędziów w Polsce to 41 lat. Jedynym związkiem ponad 90% obecnych sędziów z komuną jest to, że się w PRL urodzili lub zdali maturę.” – tak Anna Maria Białkowska skomentowała sprawę oburzającego przemówienia Andrzeja Dudy w Stanach Zjednoczonych.

Znalezione obrazy dla zapytania duda w usa zdjecia

„Jednak Andrzejowi Dudzie nie przeszkadza już, że twarzą PiS zmian w sądownictwie jest komunistyczny prokurator Piotrowicz.” – podsumowała Białkowska.

To co wyprawiał Andrzej Duda w USA jest rzeczywiście niepojęte. W jakim celu oczerniał sędziów w kraju, w którym sędziowie są bardzo wysoko postawieni w hierarchii społecznej i szanowani nie wiadomo. Wiadomo jednak, ze jego przemówienie nie mogło być tam dobrze odebrane, bo było niezrozumiałe. Przykro też słuchać, jak prezydent Polski źle mówi o własnym kraju. Miał cztery lata, by zgodnie z prawem, dokonać zmian w sądownictwie. Nie potrafił, nie chciał, nie udało mu się – nie ma znaczenia.

Parafrazując propisowski serwis wPolityce.pl można by napisać, że to obciachowy gen kłamstwa.

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: