NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7289 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
Były wiceprezes Pfizer: „Rządy okłamują cię i przygotowują się do masowego wyludnienia”
MORGELONY – broń biologiczna XXI wieku!! FOTO +18
RUSZYŁA NIEMIECKA POMOC DLA POLAKÓW Potrzebne ubrania, jedzenie a nawet woda OTO PRAWDZIWA SYTUACJA W POLSKICH SZPITALACH
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

IZRAELSKA KUŹNIA CYBER WOJSK

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Dziennik Haaretz w swoim artykule odkrywa tajniki elitarnej szkoły Ashalim, w której szkolą się “cyberwojownicy” Izraelskich Sił Samoobrony (IDF). Ich program obejmuje włamywanie się do systemów i sieci teleinformatycznych, kradzież danych czy przejmowanie kontroli nad systemami.

Budynek Ashalim niczym nie wyróżnia się na tle innych konstrukcji. Z daleka wygląda jak normalna szkoła z boiskiem do koszykówki. W rzeczywistości jest to placówka Korpusu Wywiadowczego IDF. Co roku opuszcza ją od 500 do 600 kadetów. Program nauczania obejmuje wszystkie rodzaje operacji w cyberprzestrzeni, a większość kursów trwa około 20 tygodni.

Pierwszy etap nauki, który trwa od dwóch do pięciu tygodni polega na pogrupowaniu osób, które przychodzą z innymi umiejętnościami oraz różnorodną wiedzą. Drugi etap, który trwa około 10 tygodni ma na celu zwiększenie wiedzy oraz zdolności studentów. Zajęcia uwzględniają naukę jezyków programowania takich jak Python, C, C++. Trzecia, ostateczna faza trwa około 10 tygodni i zakłada ocenę przydatności osób do przyszłej pracy. Celem szkolenia jest zrozumienie mocnych i słabych stron każdego studenta i wyeksponowanie jego zalet. Część z nich zostanie wysokiej klasy architektami oprogramowania, inni zostaną programistami a jeszcze inni pentesterami – informuje Haaretz.

Najdłuższy kurs na Ashalim trwa 25 tygodni i jest przeznaczony dla naukowców, którzy badają podatności.  Ich główny program szkoleniowy skupia się na przekazaniu umiejętności i wiedzy na temat wykrywania podatności w systemach technologicznych, dzięki którym hakerzy mogą uzyskać kontrolę nad systemem i ukraść dane.

Postępy każdej osoby są zapisywane i bieżąco aktualizowane w Excelu. Każdy kadet ma prawo wglądu w swoje wyniki i może zobaczyć jakie postępy osiąga. Zabronione jest jednak porównywanie się z innymi, żeby uniknąć potencjalnych konfliktów. Studenci są w różnym wieku, mają inne umiejętności techniczne oraz wykonują odmienne zadania. Szkołę cechuje też niewielka liczba studentów w grupach. Średnio na 5 osób przypada jeden wykładowca, co pozwala na maksymalną personalizację treningu i efektywne wykorzystanie zdolności osób.

Bardzo ważny jest również podział na różne role, ponieważ jak podkreślają instruktorzy najlepsi naukowcy nie będą najlepszymi oficerami “cyberwywiadu”. Oficerowie „cyberwywiadu” podobnie jak ich koledzy zajmujący się klasycznym wywiadem, są odpowiedzialni za zdobywanie danych, ocenę ich znaczenia oraz przygotowanie wskazówek. Różnica polega na tym, że pracują oni na bitach i bajtach i na ich podstawie muszą stworzyć jasny obraz.  Nie wszyscy żołnierze mogą dostać się do Ashalim. Osoby, które zostają tam wysłani mają najczęściej wyjątkowe umiejętności. Są również zaznajomieni z komputerami.

Prawie wszystkie młode osoby w Izraelu dostają wezwanie do służby w wojsku, ale tylko niektóre z armijnych kursów pozwalają na rozwój indywidualnego potencjału. W większości przypadków udział w takim szkoleniu wymaga wiedzy na temat matematyki albo informatyki. Wiele osób, które dołączyły do Ashalim uczestniczyły w programie Magshimim Leumit, który skupia młode osoby zafascynowane informatyką, najczęściej z peryferiów Izraela. Program ten jest odpowiedzią na zarzuty, że wywiad wojskowy i elitarna jednostka 8200 stały się zbyt homogeniczne.

Warto jednak zadać sobie pytanie, czy w tak krótkim okresie czasu można wyszkolić specjalistę z zakresu cyberbezpieczeństwa i wyposażyć go w odpowiednie umiejętności i wiedzę.

Źródło:  Haaretz

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: