NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI  COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Hiszpańskie miasto utworzyło jednostkę policji LGBT. Ma zwalczać „homofobię”

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

€1,00

W hiszpańskiej miejscowości Vall d’Uixo powstała specjalna jednostka policji LGBT, która będzie zajmowała się walką z „homofobią” i nienawiścią związaną z tzw. orientacją seksualną. Policja LGBT zaangażuje się również w działalność edukacyjną.

Hiszpańskie miasto utworzyło jednostkę policji LGBT. Ma zwalczać „homofobię”

Credit Image: © Gustavo Valiente/i-Images via ZUMA Pre

Vall d’Uixo jest pierwszym miastem w Hiszpanii, w którym pojawi się specjalna jednostka policji LGBT, ścigająca przestępstwa związane z „dyskryminacją” homoseksualistów i „homofobią”. Jak podkreślają inicjatorzy przedsięwzięcia, policjanci z tęczowej formacji mają zapewnić „podstawową ochronę praw osób LGBT”. „Vall d’Uixo jest otwarte i tolerancyjne, więc chcemy, aby lokalna policja też była wrażliwa na te kwestie” – powiedział Javier Ferrres, jeden z założycieli grupy.

Znalezione obrazy dla zapytania policja lgbt w hiszpanii

Utworzenie specjalnej jednostki policji LGBT to kolejny krok w rewolucyjnej agendzie. Dotychczas w Hiszpanii istniały jedynie stowarzyszenia zrzeszające policjantów utożsamiających się z ideologią LGBT. Jedną z nich była organizacja Gaylespol, wchodząca w skład europejskiego związku policjantów European LGBT Police Association. Warto dodać, że struktury policjantów LGBT stale się rozszerzają. Powstanie specjalnej jednostki policji walczącej z „homofobią” zbiegło się w czasie z powołaniem nowego stowarzyszenia LGBTIPOL.

Jak informują hiszpańskie media, jednostka policji LGBT ma być obecna podczas imprez masowych, gdzie rozstawione będą tzw. „tęczowe punkty policji”. Nowa jednostka policji w Vall d’Uixo ma również angażować się w działalność edukacyjną. Nie sprecyzowano jednak na czym ma ona dokładnie polegać i jakie treści promować.

 

zrodlo:https://www.pch24.pl/hiszpanskie-miasto-utworzylo-jednostke-policji-lgbt–ma-zwalczac-homofobie-pch,68962,i.html?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: