DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Hiszpańskie miasto utworzyło jednostkę policji LGBT. Ma zwalczać „homofobię”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

€1,00

W hiszpańskiej miejscowości Vall d’Uixo powstała specjalna jednostka policji LGBT, która będzie zajmowała się walką z „homofobią” i nienawiścią związaną z tzw. orientacją seksualną. Policja LGBT zaangażuje się również w działalność edukacyjną.

Hiszpańskie miasto utworzyło jednostkę policji LGBT. Ma zwalczać „homofobię”

Credit Image: © Gustavo Valiente/i-Images via ZUMA Pre

Vall d’Uixo jest pierwszym miastem w Hiszpanii, w którym pojawi się specjalna jednostka policji LGBT, ścigająca przestępstwa związane z „dyskryminacją” homoseksualistów i „homofobią”. Jak podkreślają inicjatorzy przedsięwzięcia, policjanci z tęczowej formacji mają zapewnić „podstawową ochronę praw osób LGBT”. „Vall d’Uixo jest otwarte i tolerancyjne, więc chcemy, aby lokalna policja też była wrażliwa na te kwestie” – powiedział Javier Ferrres, jeden z założycieli grupy.

Znalezione obrazy dla zapytania policja lgbt w hiszpanii

Utworzenie specjalnej jednostki policji LGBT to kolejny krok w rewolucyjnej agendzie. Dotychczas w Hiszpanii istniały jedynie stowarzyszenia zrzeszające policjantów utożsamiających się z ideologią LGBT. Jedną z nich była organizacja Gaylespol, wchodząca w skład europejskiego związku policjantów European LGBT Police Association. Warto dodać, że struktury policjantów LGBT stale się rozszerzają. Powstanie specjalnej jednostki policji walczącej z „homofobią” zbiegło się w czasie z powołaniem nowego stowarzyszenia LGBTIPOL.

Jak informują hiszpańskie media, jednostka policji LGBT ma być obecna podczas imprez masowych, gdzie rozstawione będą tzw. „tęczowe punkty policji”. Nowa jednostka policji w Vall d’Uixo ma również angażować się w działalność edukacyjną. Nie sprecyzowano jednak na czym ma ona dokładnie polegać i jakie treści promować.

 

zrodlo:https://www.pch24.pl/hiszpanskie-miasto-utworzylo-jednostke-policji-lgbt–ma-zwalczac-homofobie-pch,68962,i.html?

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: