NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7337 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI  COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
Szczepienia na Covid-19 nieobjęte ubezpieczeniami. Są traktowane jako eksperyment medyczny INFORMUJE DZIENNIK RZECZPOSPOLITA
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
MOŻE TO BYĆ PROSTE ANTIDOTUM NA PRZENOSZENIE BIAŁKA KOLCZASTEGO Z ZASZCZEPIONEGO mRNA NA NIESZCZEPIONE OSOBY: SURAMINA ZAWARTA W IGŁACH SOSNY
PILNE!! WAŻNE VIDEO !! Wywiad z prawnikiem: czy mamy do czynienia z eksperymentem medycznym?
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Wszystko w pogodzie się popiep*zyło, ale wysokie temperatury to żaden problem przy tym, co nas czeka

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

€1,00

Te fale gorąca, które teraz uderzają w Europę, za 15 lat będą nas śmieszyć i uznamy, że niepotrzebnie wtedy histeryzowaliśmy. Będziemy mieli większe zmartwienia. Na przykład jak pomieścić miliony uchodźców klimatycznych z Południa. Oni raczej nie będą potulnie czekać na śmierć z głodu lub pragnienia – po wodę i chleb przyjdą do nas.

Znalezione obrazy dla zapytania brak wody zdjecia
I jeżeli sądzicie, że zatrzymają ich szlabany na granicy, to odpowiedzcie sobie na jedno zajebiście ważne pytanie: czy te szlabany zatrzymałyby w takiej sytuacji was?

Warszawa w tym roku przypomina znowu rozgrzaną patelnię, na której wesoło podskakując, skwierczą mieszkańcy. O klasycznych czterech porach roku już dawno zapomniałem, wiosna trwa tydzień, jesień dwa, zima przypomina koniec listopada, w grudniu zieleni się trawa, na Wielkanoc lepimy bałwany, wszystko się dokumentnie popieprzyło, ale przynajmniej latem mamy w końcu gwarancję pogody nad polskim morzem, można uderzać do Mielna (wybieramy się wkrótce). Tym niemniej jest źle.

Znalezione obrazy dla zapytania brak wody zdjecia

„No i macie swoje ocieplenie klimatu, lewaki”

Zacznę od tego, że odróżniam pogodę od klimatu. Dzięki temu, gdy pod koniec kwietnia pociśnie przymrozek, nie rzucam tekstami z gatunku „no i macie swoje ocieplenie klimatu, lewaki”. Pogoda będzie się zmieniać, bo z definicji jest to stan atmosfery w danym miejscu i czasie. Czyli dzisiaj słońce, jutro deszcz, a we wtorek pizga śniegiem. A klimat to pogoda w okresie przynajmniej 30 lat.

I choćbyśmy wtykali sobie kciuki w uszy, żeby nie słyszeć i zasłaniali oczy, żeby nie widzieć, klimat się ociepla. Mamy to policzone bardzo dokładnie. I oczywiście można udawać, że to nie my tylko wulkany, ale zaprzeczanie nie zmieni faktu, że:

– rośnie temperatura powietrza nad lądami i morzami

– rośnie temperatura powierzchni morza

– rośnie energia zmagazynowana w oceanie

– rośnie coraz szybciej średni poziom morza

– rośnie wilgotność powietrza

– spada za to masa lodowców, lądolodów i powierzchnia pokrywy śnieżnej na półkuli północnej

Wszyscy ciekawi wykresów mogą sobie poklikać w tabelki pod tym linkiem. Wykresy są bardzo sugestywne.

No dobra, ale przecież to wzrosło przez ostatnie lata o jakiś tam stopień czy nawet nie. Jaki problem, przecież jeden stopień to tyle, co nic. W sumie nic. A co powiecie na dwa stopnie? W sumie też niewiele? Otóż gdy temperatura wzrośnie o 2 stopnie, będziemy mieli poważny problem. Taki madmaxowy.

Migranci klimatyczni i wojny o wodę

Po pierwsze, poziom oceanów wzrośnie o pół metra. Niewiele, nie? Jak donoszą amerykańscy naukowcy (konkretnie Mathew Hauer z Uniwersytetu Georgii), w samych tylko Stanach miejsce zamieszkania będzie musiało zmienić 13 mln osób. Powstanie nowa kategoria: migranci klimatyczni. Wyobrażacie sobie skalę oraz koszt ekonomiczny i ludzki takiego przesiedlenia?

Znalezione obrazy dla zapytania brak wody zdjecia

W Indiach, Afryce Wschodniej i strefie podzwrotnikowej zabraknie wody. Tam i tak jest jej mało, zmniejszenie się jej zasobów o ⅓ (bo tyle przewidują naukowcy) oznacza wojnę o nią. Ale nie jakąś tam wojnę hipotetyczną, tylko normalny konflikt zbrojny. Przeżyjemy bez akcji, obligacji, diamentów, książek (choć bez nich byłoby to życie nieznośne) i seriali z Netflixa. Bez wody nie damy rady. Wodę wykorzystuje się w hodowli roślin i zwierząt. Kraje, w których jej zabraknie, będą miały dodatkowy problem, bo bez wody nie da się uprawiać i hodować. Byłem raz na wsi to wiem, nie?

Przystosowani do upałów

O zmianach w oceanach powiem tylko tyle, że zmniejszy się w nich poziom tlenu, w wyniku czego powstaną martwe strefy. Wiecie co je chętnie zamieszkuje? Bakterie siarkowe, których ulubionym zajęciem jest produkowanie siarkowodoru w ilościach hurtowych. A wiecie co to jest siarkowodór? To jeden z gazów cieplarnianych.

Znalezione obrazy dla zapytania ocean zdjecie

W niecałe 100 lat załatwiliśmy sobie to, na co natura potrzebuje standardowo od 10 do 20 tysięcy lat, bo tyle czasu zajmuje gwałtowne ocieplenie w skali geologicznej.

Jako gatunek dość szybko jesteśmy w stanie przystosować się do fali upałów. Nie przez błyskawiczną ewolucję, a przez pewne zachowania, których się uczymy. Pijemy dużo i regularnie. Nie pałętamy się po słońcu. W czasie największych upałów zostajemy w domach. Odpalamy klimatyzatory. Na mieście są kurtyny wodne. Coraz częściej siedzimy na nadrzecznych plażach. Nie wiem jak u was, ale w krzakach przy La Playa po praskiej Wisły stronie panuje taki fajny mikroklimat, że nawet w najgorsze upały od rzeki idą fale chłodu.

W naszej strefie klimatycznej pewnie będziemy w stanie zaradzić w sprawie hodowli zwierząt i uprawy roślin. Ale już z szalejącymi pożarami będzie kłopot. Szwedzi i Grecy właśnie boleśnie ćwiczą to na własnej skórze. W Kalifornii w zasadzie już chyba nie pamiętają czasów bez suszy i ognia. Japonia za to zmaga się z koszmarnymi powodziami.

Znalezione obrazy dla zapytania plonace lasy w szwecji zdjecia

Ale to nie jest najgorsze. Te fale gorąca, które teraz uderzają w Europę, za 15 lat będą nas śmieszyć i uznamy, że niepotrzebnie wtedy histeryzowaliśmy. Będziemy mieli większe zmartwienia.

Na przykład jak pomieścić miliony uchodźców klimatycznych z Południa. Oni raczej nie będą potulnie czekać na śmierć z głodu lub pragnienia – po wodę i chleb przyjdą do nas. I jeżeli sądzicie, że zatrzymają ich szlabany na granicy, to odpowiedzcie sobie na jedno zajebiście ważne pytanie: czy te szlabany zatrzymałyby w takiej sytuacji was?

Za chwilę będzie gorzej

Nie wiem co można zrobić w skali mikro. Naprawdę. Czasami mam wrażenie, że moje starania o zmniejszenie mojego śladu węglowego to donkiszoteria i pusty gest. Kombinuję jak tu urwać kolejne kilogramy, liczę, sprawdzam, przerzucam się na rower, komunikację miejską i warzywa, redukuję o 80 proc. zużycie plastiku, zbijam kolejne kilogramy CO2.

Znalezione obrazy dla zapytania podpalanie smieci zdjecia

A potem dowiaduję się, że Janusze biznesu ściągnęli do kraju tony śmieci i zamiast je recyklingować, podpalają. Porozumienie paryskie i wszystkie inne działania mające na celu redukcję emisji gazów cieplarnianych nie przynoszą efektów, bo nikt się tym nie przejmuje. Zadomowiliśmy się w dupie, w której jesteśmy. I chyba nie przejmujemy się, że za chwilę będzie gorzej.

 

 

zrodlo:https://noizz.pl/opinie/ocieplenie-klimatu-jest-faktem-i-grozi-wojna-o-wode/y166j5p?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: