NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7337 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI  COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„USA i ich sojusznicy opóźniają proces uregulowania w Idlibie”

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

€1,00

To, że problem Idlibu nie został rozwiązany cały czas niepokoi gwarantów rozejmu. W niedzielę rzecznik prasowa MSZ Rosji Maria Zacharowa oświadczyła na briefingu, że „Pomimo prowokacji i agresywnych działań bojowników, Rosja przestrzega porozumień z Turcją odnośnie stabilizacji sytuacji w Idlibie.

Znalezione obrazy dla zapytania idlib zdjecia

 

Wojskowi naszych państw pozostają w stałym kontakcie i koordynują swoje działania, aby zapobiec eskalacji przemocy i destabilizacji. Jednocześnie nie możemy zamykać oczu na niebezpieczne, prowokacyjne działania terrorystów, które zagrażają rosyjskiej bazie lotniczej Hmeimim, syryjskim żołnierzom i ludności cywilnej

– dodała Zacharowa.

Zdaniem byłego pracownika jednostki specjalnej Sił Zbrojnych Turcji, eksperta w dziedzinie bezpieczeństwa i walki z terroryzmem, uczestnika operacji wojskowych w Syrii Abdullaha Agara, dalsze opóźnianie procesu uregulowania może doprowadzić do kolejnej konsolidacji ugrupowań terrorystycznych. Oto co powiedział w komentarzu dla Sputnika:

Podobny obraz

„Wydaje mi się, że problem Idlibu stanowi zagrożenie zarówno dla bezpieczeństwa regionalnego oraz współpracy, jak i dla geopolitycznej równowagi sił.

Mówiąc o Idlibie należy zdawać sobie sprawę, że jest to region, do którego przemieścili się sunnici z różnych regionów Syrii. Tak więc mówimy o terytorium, jakie znalazło się pod wpływem Hayat Tahrir al-Sham (HTS), na którym skupiły się sunnickie struktury z różnych zakątków kraju od południowego wschodu do południowego zachodu.

Tak naprawdę największy problem związany jest z radykalizacją sunnickiego frontu Syrii. Obecna sytuacja demonstruje duże zagrożenie radykalizacji sunnitów, których chce się zaangażować w proces polityczny oraz wpływ radykalnych ugrupowań zbrojnych, przede wszystkim Hayat Tahrir al-Sham. Wcześniej rozpatrywaliśmy problem radykalizacji przez pryzmat tej czy innej struktury, ugrupowania, tak więc mówiliśmy oddzielnie o Hayat Tahrir al-Sham, Islamskiej Partii Turkiestanu, Daesh itd.

Teraz nie ulega jednak wątpliwości, że chodzi o niebezpieczeństwo radykalizacji całej masy ugrupowań terrorystycznych. Wydaje się, że jest to na rękę Hayat Tahrir al-Sham. Należało pozbawić ją wsparcia socjalnego, aktywizować walkę z terroryzmem, a tak naprawdę zamiast tego doszło do zbliżenia sunnickich struktur z HTS. Nie będę się teraz rozwodzić nad tym, czy było to zrobione celowo.

Znalezione obrazy dla zapytania idlib zdjecia

Rezultat jest jednak oczywisty: obecnie chodzi o 600 tys. Syryjczyków, którzy żyją w pobliżu tureckiej granicy i są gotowi przekroczyć ją przy każdej dogodnej okazji, wywołując tym samym kolejną falę migracyjną. To z kolei może doprowadzić do nowych wstrząsów.

Należy podkreślić, że ta sytuacja jest na rękę kurdyjskim oddziałom samoobrony (Partii Pracujących Kurdystanu) i odpowiada interesom popierających je Stanów Zjednoczonych. Zgodnie z planem „małej grupy”, mającej na celu obniżenie skuteczności „procesu astańskiego” cały czas robią wszystko, aby odwleс rozwiązanie problemu Idlibu.

Przypomnę, że podczas ostatniego posiedzenia tej grupy padła opinia nt. konieczności „skończenia z Astaną”. Tymczasem minęło trochę czasu i byliśmy świadkami ataku na bazę Hmeimim oraz prowokacji w Tell Rifaat

– podsumował Agar.

 

 

zrodlo:https://pl.sputniknews.com/opinie/2019061010532246-ekspert-usa-sojusznicy-opozniaja-proces-uregulowania-idlib-syria-turcja-terrorysci-sputnik/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: