NA ŻYWO DZIŚ !! 21.00 GOŚĆ SPECJALNY21 października 2019
-141527 sekund temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Tak USA i CIA Za Pomocą Zbigniewa Brzezińskiego Stworzyło Alkaidę

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

W Afganistanie w 1979 wspierano i wyposażano póżniejszych terrorystów w tym Osame Bin Ladena którego obarczono winą za zamachy których sprawcami był rząd USA.????

Dowody wskazują na połączenie CIA z bin Ladenem przez handel bronią. Sugestia, że bin Laden kupował broń od CIA powtarzali Der Spiegel, BBC oraz wiele innych mediów mainstreamowych. Ale w opublikowanej w 1999 roku książce „Nowe Szakale” Simon Reeves cytuje źródło powiązane z CIA:

„Agenci CIA uzbrajali ludzi bin Ladena, sprzedając im podstawowe wyposażenie po najniższych możliwych cenach.”

Trudno w to uwierzyć, ale sposób sfinansowania operacji w Afganistanie także łączy USA z Osamą. USA zapewniły fundusze na przeprowadzenie operacji ISI – pakistańskim służbom wywiadowczym, które blisko współpracowały z CIA. Z kolei ISI, wspólnie z CIA, rozprowadziła owe fundusze wśród afgańskich mudżahedinów przy pomocy organizacji frontowej zwanej MAK – Biuro Usług. Jedną z kluczowych figur odpowiedzialnych za organizację funduszy dla MAK był Osama bin Laden.

https://killuminati.pl/usa-cia-pomoca-zbigniewa-brzezinskiego-stworzylo-alkaide-wideo/

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: