NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7305 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Czy zastrzyki z Covid powodują chorobę szalonych krów?
PRAWNE!! Pisma dla Polek i Polaków - do pobrania !!
Nadciąga katastrofa energetyczna. Testament śp. inż. Marka Zadrożniaka
CO ZNAJDOWAŁO SIĘ NA POKŁADZIE ”EVER GIVEN” ? – SZOKUJĄCY MATERIAŁ TURECKIEJ TELEWIZJI.
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Gen. Waldemar Skrzypczak: ujawnienie tych informacji jest dla mnie zaskakujące.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Screenshot_1.png

 

– Nie stać nas na zakup 32 myśliwców F-35. Poza tym samoloty te mają wady techniczne. Amerykanie pracują nad rozwiązaniem problemu – mówi w rozmowie z Onetem gen. Waldemar Skrzypczak. Były dowódca Wojsk Lądowych uważa też, że zwiększona obecność wojsk USA w Polsce to „bardzo istotna zmiana”, ale informowanie o samolotach bezzałogowych nazywa „błędem”

  • 1000 dodatkowych żołnierzy w Polsce, rozwinięcie infrastruktury wojskowej, wysunięte dowództwo dywizyjne USA, eskadra bezzałogowych statków powietrznych MQ-9 Sił Powietrznych USA w naszym kraju – to główne założenia polsko-amerykańskiej deklaracji
  • Donald Trump przyznał, że nie wyśle do Europy nowych żołnierzy. Skąd zatem pojawią się w Polsce? – Prawdopodobnie z Niemiec. Tam jest kilka baz logistycznych, które, w mojej opinii, będą przeniesione na nasz teren – uważa gen. Skrzypczak
  • Według generała polski rząd powinien wykorzystać zakup myśliwców F-35 do inwestycji USA w polski przemysł obronny. – Jeśli nasz rząd o to nie zadba, to będzie katastrofa
  • Zadaniem bezzałogowych maszyn będzie m.in. zbieranie informacji wywiadowczych. – Ujawnienie takich informacji jest dla mnie zaskakujące – mówi rozmówca Onetu

Kamil Turecki: Jak pan, panie generale, ocenia podpisaną przez prezydentów Dudę i Trumpa deklarację? To dobry dzień dla Polski?

Gen. Waldemar Skrzypczak: Sukces byłby wtedy, gdyby rozmieszczono potencjał wojsk operacyjnych w sile dywizji.

Ale będzie 1000 dodatkowych żołnierzy USA w Polsce.

To i tak bardzo istotna zmiana, bo oznacza wzmocnienie potencjału wojsk, które będą gotowe do przyjęcia żołnierzy przerzucanych przez Atlantyk do Europy. To nie będzie jednolita formacja, a komponent mieszany, który będzie miał określone misje do wykonania. Po pierwsze, chodzi o dowodzenie dywizją, czyli gotowość do przyjęcia wojsk USA na terenie Polski i dowodzenia nimi. Otrzyma ona sprzęt, bazę magazynową i zapasy amunicji. Po drugie, w grę wchodzi też szkolenie wojsk amerykańskich. To będzie zatem, jak widać, szereg formacji wykonujących czynności zabezpieczające wobec żołnierzy, którzy będą się u nas pojawiać na ćwiczeniach.

Koszty rozwoju infrastruktury będą po naszej stronie. To norma?

Koszty z tym związane zawsze leżą po stronie gospodarza. To naturalne. Inne państwa też tak robią.

Skąd wziąć tych żołnierzy, skoro prezydent Trump dał jasno do zrozumienia, że nowych żołnierzy w Europie nie będzie?

Prawdopodobnie z Niemiec. Tam jest kilka baz logistycznych, które, w mojej opinii, będą przeniesione na teren Polski.

Z bazy Ramstein, której przeznaczenie staje się trochę reliktem przeszłości i wymaga zmian?

Baza Ramstein pozostanie zawsze największą amerykańską bazą w Europie. Do dziś spełnia wiele funkcji. Tam jest na przykład największy szpital amerykański na całym kontynencie. Po drugie, przerzucani przez ocean żołnierze USA, gdy mieli walczyć w Iraku lub Afganistanie, najpierw pojawiali się w Niemczech. To się nie zmieni. Ramstein jest sercem systemu dowodzenia amerykańskimi bazami w Europie.

Musieliśmy nasze zamiary konsultować ze stroną niemiecką?

Takie rzeczy dzieją się bez uzgadniania. To jest autonomiczna i suwerenna decyzja Amerykanów. Nie muszą się pytać Niemców o pozwolenie.

Czyli o żadnym błędzie lub nietakcie dyplomatycznym mowy nie ma?

Nie ma. To nie jest sprawa Polski. Nie musimy pytać Amerykanów i nie musimy wiedzieć, skąd ci żołnierze się u nas pojawią – czy będą z Niemiec, czy np. z Haiti.

Szef MON Mariusz Błaszczak wyraził gotowość, a później prezydent Andrzej Duda potwierdził chęć zakupu przez rząd 32 myśliwców F-35. Stać nas na to?

Uważam, że nie stać nas na takie zakupy. Nie mamy takich pieniędzy w budżecie państwa, bo kupujemy HIMARS-y (system rakietowy o zasięgu ok. 300 km – red.) i rozwijamy system antyrakietowy. Koszt jednego myśliwca F-35 to zwykle ok. 90 mln dolarów za sztukę, przy większym zakupie ok. 80 mln dolarów. Amerykanie twierdzą, że koszt będzie pewnie dwukrotnie wyższy z uwagi na to, że samolot musi mieć również uzbrojenie i wyposażenie. Najwcześniej będziemy mogli o tym myśleć w przyszłym roku i później. Poza tym samoloty te nie mają pełnej zdolności operacyjnej, bo mają problemy techniczne. Amerykanie wprowadzają teraz program naprawczy myśliwców, który ma poprawić zdolności tych samolotów.

Chcemy kupić kota w worku?

Nie, jeśli Amerykanie wyrażą wolę poprawy zdolności polskiej zbrojeniówki. My – Polacy – mamy przecież dużo pomysłów, tylko Amerykanie muszą je zaakceptować. Nie chodzi nam przecież o produkcję samolotów, ale też nie chcemy tworzyć przyczep do Patriotów. Mam na myśli inne rozwiązania, które pozwolą Polsce na produkcję np. nowego czołgu. Tymczasem my tak naprawdę sami nie wiemy, czego chcemy. Nie mamy ludzi przygotowanych pod kątem merytorycznym. Zadam pytanie. Czy przy tak dużych kontraktach – bo przecież Patrioty, HIMARS-y, teraz F-35 – które kosztują dziesiątki miliardów dolarów, Amerykanie nie mogą wydać jednego miliarda dolarów na polską zbrojeniówkę? Mogą, tylko trzeba umieć to załatwić. Jeśli nasz rząd nie zadba o polską zbrojeniówkę, to będzie katastrofa. Wkrótce będzie można o niej całkowicie zapomnieć.

Obie strony deklarują utworzenie w Polsce eskadry bezzałogowych statków powietrznych MQ-9 Sił Powietrznych USA, przeznaczonych do działań wywiadowczych, zwiadowczych i rozpoznawczych. „Stany Zjednoczone zamierzają udostępniać Polsce, stosownie do okoliczności, informacje uzyskane w wyniku działań tej eskadry w celu wspierania naszych założeń obronnych” – czytamy. Warto o takich rzeczach mówić publicznie?

Ujawnienie takich informacji jest dla mnie zaskakujące. Nigdy nie mówi się o celach. Wiemy doskonale, że MQ-9 to następca Predatora, który był samolotem rozpoznawczo-bojowym, wykrywał i zwalczał wrogów. Zatem mówienie, że będzie zbierał informacje z przestrzeni powietrznej i przekazywał je polskiemu rządowi, jest, w mojej opinii, błędem. A poza tym… Co to da? Amerykanie tak śledzili Rosjan, że aż nie wyśledzili agresji na Ukrainę w 2014 roku. Gdzie były wtedy amerykańskie satelity? Na przykładzie Krymu i wcześniej wojny w Gruzji nie wierzę w amerykańskie rozpoznanie. Niczym nie są w stanie zaskoczyć przeciwnika.

A jak na polsko-amerykańską deklarację zareaguje Rosja? Ośrodek analityczny Stratfor pisze o możliwej rozbudowie potencjału wojskowego na Białorusi.

Układ militarny się nie zmieni. Jeśli Kreml miałby ochotę przesunąć dwie dywizje na teren Białorusi, to zajęłoby to ledwie tydzień. Uważam jednak, że tego nie zrobi. Zmiany nastąpią za to w sferze politycznej. Napięcia będą narastały. Deklaracje obu prezydentów są bowiem jednoznaczne – to rozwiązanie wymierzone przeciwko Rosji. Nikt na świecie nie widzi tego inaczej. Co zatem będzie robić Moskwa? Tworzyć polityczny chaos.

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/gen-waldemar-skrzypczak-ujawnienie-tych-informacji-jest-dla-mnie-zaskakujace/rymnc0h

Screenshot_2.png

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: