NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7337 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI  COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
Szczepienia na Covid-19 nieobjęte ubezpieczeniami. Są traktowane jako eksperyment medyczny INFORMUJE DZIENNIK RZECZPOSPOLITA
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
MOŻE TO BYĆ PROSTE ANTIDOTUM NA PRZENOSZENIE BIAŁKA KOLCZASTEGO Z ZASZCZEPIONEGO mRNA NA NIESZCZEPIONE OSOBY: SURAMINA ZAWARTA W IGŁACH SOSNY
PILNE!! WAŻNE VIDEO !! Wywiad z prawnikiem: czy mamy do czynienia z eksperymentem medycznym?
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

27 tys. zamkniętych firm. Oto pokłosie zakazu handlu w niedzielę

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

€1,00

Niedzielny zakaz handlu nie jest specjalnie popularnym przepisem. Ale jak widać, nie przeszkodził on w wygrywaniu przez PiS wyborów. A jakie jest pokłosie zakazu handlu w niedziele? To tysiące zamkniętych sklepów i firm handlowych. Tych drobnych i średnich, bo handlowe giganty radzą sobie jeszcze lepiej niż kiedyś.

Znalezione obrazy dla zapytania handel w niedziele zdjecia

Pokłosie zakazu handlu? Wystarczy spojrzeć na dane GUS. Z najnowszej aktualizacji statystyk REGON wynika, że od maja 2018 do maja 2019 zniknęło w Polsce dokładnie 26712 firm, zajmujących się handlem.

Dla porównania – firm przemysłowych zniknęło „zaledwie” 4,3 tys. Jednocześnie z danych GUS wynika, że w samym tylko pierwszym kwartale tego roku zniknęło aż 26 tys. miejsc pracy w sektorze handlowym.

Ciekawe? Ale to nie wszystko…

Pokłosie zakazu handlu w niedziele. Mali tracą, duzi korzystają

Znalezione obrazy dla zapytania handel w niedziele zdjecia

Nie jest jednak tak, że sektor handlowy się kurczy. W pierwszym kwartale co prawda ubyło tych 26 tys. pracowników, ale też przybyło… 75 tys. nowych.

Sektor handlowy więc nie tylko się u nas nie zwija, ale wręcz rośnie jak na drożdżach. No dobrze, a co z tymi 27 tys. zamkniętych firm?

Cóż, to też łatwo wyjaśnić.

Otóż generalnie pokłosie zakazu handlu w niedziele jest takie, że małe firmy handlowe muszą się zwijać. Po wprowadzeniu przepisu, wielkie sieci handlowe wytoczyły gigantyczne działa. Żabka, wiadomo, stwierdziła, że jej punkty to placówki pocztowe – co pozwala wielu sklepom otwierać się w każdą niedzielę. Biedronka wprowadziła dłuższe godziny otwarcia w soboty i nowe promocje. Podobnie postąpił Lidl, dodatkowo przeprowadzając zmasowaną, trwającą już od ponad roku kampanię reklamową, wychwalającą sobotnie zakupy.

Znalezione obrazy dla zapytania handel w niedziele zdjecia

Jak się w tym wszystkim odnalazły mniejsze sklepy? Cóż, wygląda na to, że nijak – i wiele z nich musi się zamykać. Liczby przecież nie kłamią. Ale warto zwrócić uwagę, że nie tylko małe sklepy się zamykają. To też małe i średnie firmy handlujące na przykład żywnością czy chemią gospodarczą.

Rosnąca potęga wielkich sieci też nie jest im na rękę. Bo coraz częściej wygląda to tak, że kontrakt z Lidlem czy Biedronką jest dla nich być albo nie być. I naprawdę nietrudno odgadnąć, na czyich zasadach w takich warunkach odbywają się negocjacje w sprawie takiej współpracy.

Znalezione obrazy dla zapytania handel w niedziele zdjecia

Jednym słowem – zakaz handlu w niedzielę miał wspomóc polski handel. Miał umocnić małe sklepy, ale i mniejsze firmy handlowe. Jak wyszło – widać doskonale dzięki danym GUS. Być może rząd wprowadzając w porozumieniu z NSZZ „Solidarność” i Kościołem zakaz handlu, miał dobre intencje. Ale wszyscy wiemy, co jest wybrukowane dobrymi intencjami.

 

zrodlo:https://bezprawnik.pl/poklosie-zakazu-handlu-w-niedziele/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: