PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Zgwałcona przez ratownika medycznego. Z 30 tys. zł zadośćuczynienia dostała 300 zł. Potrzebuje wsparcia…

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Rate this post

Screenshot_10.png

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

Aleksandra z Elbląga została zgwałcona przez ratownika medycznego podczas szkolenia w Kaliningradzie. Mariusza C. sąd skazał na dwa lata więzienia w zawieszeniu. Mężczyzna miał wypłacić kobiecie 30 tys. zł zadośćuczynienia. Aleksandra otrzymała… 300 zł. Potrzebuje pomocy.

„Sprawca gwałtu nie płaci. Wyczyścił konta, komornik jest bezradny. Pieniądze dla Aleksandry z Elbląga zbieramy my, solidarne kobiety!” – pisze fundacja Feminoteka. Działaczki zorganizowały zbiórkę dla kobiety.

Aleksandra została zgwałcona przez Mariusza C. w 2013 roku. – Rzucił mnie na ziemię, zgwałcił mnie, zmuszał do wielu rzeczy. Podczas pierwszego razu miałam atak padaczki i wiedziałam, co się dzieje, ale nie mogłam nic zrobić – opowiadała swoją historię pani Aleksandra. Wszystko wydarzyło się w Kaliningradzie, podczas wyjazdu szkoleniowego dla ratowników medycznych. Kobieta miała być też molestowana seksualnie przez innego ratownika, Jarosława G.

Zgłosiła sprawę policji. Sąd skazał Mariusza C. na 2 lata więzienia w zawieszeniu na 5 lat za gwałt i inne czynności seksualne. Jarosława G. uniewinniono. Od gwałciciela zasądzono 30 tys. złotych zadośćuczynienia na rzecz pokrzywdzonej Aleksandry. Kobieta pieniędzy do dziś nie otrzymała, choć wyrok uprawomocnił się rok temu.

Murem za Aleksandrą

Aleksandrze od lat pomaga Feminoteka. – Chciałyśmy jej pomóc. Od samego początku jako fundacja wspierałyśmy jej decyzję o tym, żeby zgłosić sprawę do sądu. Robiłyśmy protesty w Elblągu, pisałyśmy listy do sądu w jej sprawie – mówi WP założycielka Feminoteki Joanna Piotrowska.

W związku ze swoją trudną sytuacją Ola jest chora. To, co się wydarzyło, bardzo ją obciążyło psychicznie. Ona nie jest w stanie normalnie funkcjonować. Poza tym miała dramatyczną sytuację finansową. Było nawet ryzyko obcięcia wody i prądu w jej mieszkaniu – dodaje Piotrowska.

Fundacja pomogła opłać Aleksandrze bieżące zaległości. – Współfinansujemy też terapię, leki. Robimy wszystko, żeby czuła się bezpiecznie i dobrze. Ale wciąż potrzebuje pomocy – mówi. – Ona powinna dostać te 30 tys. zł. Adwokat walczy, ale to potrwa – dodaje.

Teraz Feminoteka otworzyła fundusz „Solidarne z Aleksandrą z Elbląga”.

 W ciągu 16 dni zebrano już ponad 30 tys. zł.

Akcję wsparła między innymi dziennikarka Karolina Korwin Piotrowska. „Hej, ludzie, potrzebna jest natychmiastowa pomoc. Pan gwałciciel, sprawca gwałtu, nie płaci mimo wyroku. Trzeba pomóc tej kobiecie, jest bez środków do życia, jest wyklęta w swoim środowisku, bo tak jakoś się składa, że u nas piętnuje się ofiary a nie sprawców” – napisała na Facebooku.

Fundacja pomaga też innym zgwałconym kobietom. Wszystko w ramach Funduszu Przeciwprzemocowego.

One thought on “Zgwałcona przez ratownika medycznego. Z 30 tys. zł zadośćuczynienia dostała 300 zł. Potrzebuje wsparcia…

%d bloggers like this: