NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7296 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Śmierć puka do małych miasteczek. Sytuacja w powiecie lipnowskim przeraża
Ukryte ofiary epidemii COVID-19. Tydzień po tygodniu znikają małe miasteczka
Narodowy Spis Powszechny. Blok czy dom, kto..
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
5 podstawowych zasad korzystania z TOR'A
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

UWAGA, UWAGA, UWAGA – ODWAGA PATRYKA VEGI ! Patryk Vega – jazda bez trzymanki – o czym będzie film???

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Screenshot_18

Patryk Vega idzie jak burza. Nie minęły jeszcze echa po premierze „Kobiet mafii 2”, a reżyser już bierze się za kolejny projekt. 

Na swoim profilu na Facebooku opublikował kilka zdjęć z trwających właśnie zdjęć do nowego filmu, który ma nosić tytuł „Small World”.

W grudniu zeszłego roku reżyser opowiedział o nadchodzącej produkcji w wywiadzie dla Polskiego Radia.

„Small World” ma być krzykiem przeciwko handlowi dziećmi i będzie obracać się w tematyce religii, satanizmu, pedofilii i wspomnianych procederów przestępczych. 

Vega obiecywał również, że „Small World” będzie prawdziwą jazdą bez trzymanki, a scenariusz do produkcji jest bardzo mocny.

Podobnie jak w drugiej części „Kobiet mafii”, do polskiej części obsady mają dołączyć zagraniczne gwiazdy.

Do swojego najnowszego projektu reżyser zaangażował między innymi aktora Enrique Arcego znanego z serialu „Dom z papieru” od Netfliksa. Hiszpański aktor miał okazję pracować z Vegą właśnie przy okazji kręcenia drugiej części przygód zaradnych żon i kochanek polskich mafiosów.

Zdjęcia do „Small World” powstają w Bangkoku.

https://www.spidersweb.pl/rozrywka/2019/03/13/small-world-patryk-vega-zdjecia/

Film o polskiej polityce od Patryka Vegi  

Patryk Vega jest w trakcie montowania nowego filmu. Produkcja nosi tytuł Polityka. Przedsięwzięcie do tej pory było utrzymywane w tajemnicy. Premiera zaplanowana jest na 6 września.

Patryk Vega zdradził kulis swojego najnowszego projektu. Kontrowersyjny reżyser nagrał film o politykach. Wcześniej nie chciał mieszać się do tego tematu, próbował go unikać. Teraz jednak poczuł, że jest to problem, który powinien pokazać kinowej publiczności. Czegokolwiek nie mówić by o Vedze, zawsze przyznawał, że robi filmy z myślą o pewnej misji. Chciał prezentować widzom świat, który na co dzień jest dla nich niedostępny, ukryty. Krajowa polityka faktycznie wydaje się tematem zasłoniętym wyjątkowo grubą kurtyną.

Ze względów bezpieczeństwa Polityka do tej pory nie była reklamowana, kręcono ją pod całkowicie innym tytułem. Patryk Vega wykorzystał wiele sposobów, aby jego produkcja nie wyciekła zbyt szybko. Na ekipę zostało nałożone embargo informacji, podpisywano dokumenty, które obligowały ich do nieujawniania treści, a niektórzy otrzymywali wyłącznie potrzebne im do pracy fragmenty, a nie całość scenariusza. Reżyser nie chciał, aby w trakcie pracy nad filmem jakkolwiek mu przeszkadzano. Obawiał się, że potencjalny wyciek informacji może sprowadzić na film wiele niepotrzebnych komplikacji.

Patryk Vega montuje film o kontrowersjach krajowej polityki

Mimo licznych starań scenariusz jednak wyciekł. W rozmowie z Onetem Vega zdrada, że niejednokrotnie spotkał się już z próbami nacisku na zrezygnowanie z filmu. Premiera odbyć ma się rzecz jasna przed wyborami. Reżysera namawiano, aby przesunął to wydarzenie na późniejszy czas. Podobno Polityka ma uderzyć w określone frakcje polityczne, co może mieć wpływ na głosowanie Polaków. Filmy Vegi są bardzo popularne. Sama nie nazwałabym go reżyserem opiniotwórczym, jednak zdaję sobie sprawę, że istnieje wiele widzów, którzy do jego filmów podchodzą dużo poważniej ode mnie.

Patryk Vega nie przystał na żadną z wysuwanych mu propozycji. Wraz z montażystą udali się do Tokio, aby tam dokończyć działań postprodukcyjnych. Twórca nadal nie chce, aby cokolwiek zakłóciło premierę. Nieznane są jeszcze szczegóły dotyczące fabuły czy obsady. Reżyser zapewnia, że scenariusz został oparty na prawdziwych wydarzeniach, aby widz mógł dostrzec w nim więcej szczerości. Nie wiemy również, w którą z frakcji materiał uderza. Z nieoficjalnych informacji Onetu wynika, że to PiS nie jest zachwycony dziełem Vegi i wolałby uniknąć wczesnej premiery. Szczegółowe informacje poznamy jednak dopiero wtedy, gdy zażyczy sobie tego reżyser.

Do tej pory filmy Patryka Vegi wywoływało sporo kontrowersji. Zawsze udawało mu się przyciągnąć do kin ogromną publiczność. Krytycy nie zawsze byli przychylni, jednak widzów to nie powstrzymywało. Biorąc pod uwagę tematykę nadchodzącego filmu trudno nie założyć, że i na nim pojawią się tłumy.

Źródło: Onet

 

https://antyweb.pl/patryk-vega-polityka-nowy-film-data/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: