PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Schyłek syjonistycznych USA staje się faktem cz.1/2

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Rate this post

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

€1,00

Policzono, ile Europę będzie kosztować blokada Huawei. Straty idą w dziesiątki miliardów dolarów

Reklama Huawei nad straganami w Mangshi w chińskiej prowincji Junnan. Raport stowarzyszenia operatorów telefonii komórkowej (GSMA) rzuca światło na to, ile UE może stracić, jeżeli Huawei i ZTE zostaną odsunięci od tego rynku.

Odsunięcie chińskich firm narazi unijny rynek na 62 mld dolarów straty, a wprowadzenie technologii 5G opóźni się o półtora roku. Szacunki zostały przygotowane przez stowarzyszenie operatorów telefonii komórkowej (GSM Association). Wynika z niego, że odcięcie chińskich producentów jak Huawei oraz ZTE, którzy razem z Nokią i Ericssonem pozostają liderami 5G na świecie, narazi rynek unijny na duże straty.

GSMA twierdzi, że chińskie firmy odpowiadają za 40 proc. europejskiego rynku, a Huawei nazywa wprost „pionierem 5G”. Raport wskazuje, iż ani Nokia, ani Ericsson, czy także południowokoreańskie telekomy nie dysponują potencjałem dokonania pełnego przejścia z dotychczasowej przepustowości sieci do 5G w Europie. 

Autor: Rafał Tomański

za: https://businessinsider.com.pl/technologie/nowe-technologie/wiemy-ile-europa-straci-na-blokadzie-huawei/rjd9mmy

_________________________________

Konflikt z Huawei spowoduje lukę technologiczną USA z Rosją

(Конфликт с Huawei вызовет технологическое отставание США от России)

Конфликт с Huawei вызовет технологическое отставание США от России

10 июня 2019, 08:10
Фото: Dado Ruvic/Reuters
Текст: Людмила Сурков (Ludmiła Surkow)

za: https://vz.ru/society/2019/6/10/963694.html

(Tłumaczenie maszynowe)

Amerykańskie korporacje IT prognozowały, że związek Moskwy i Pekinu w dziedzinie tworzenia sieci 5G spowoduje globalny podział przestrzeni internetowej. Świat przechodzi na kolejny etap technologii internetowej i komunikacji. I na tym etapie Rosja, która nie jest uważana za lidera technologicznego, może objąć prowadzenie, według amerykańskich mediów. Dlaczego porzucenie technologii Huawei zamienia Stany Zjednoczone w outsidera technologii?

Dyrektor generalny Google Eric Schmidt powiedział w piątek, że wydarzyło się wydarzenie, które będzie podstawą podziału sieci World Wide Web na dwa obozy: Internet pod przywództwem Chin i Internet należący do Stanów Zjednoczonych. Schmidt oznacza, że ​​chińska firma telekomunikacyjna Huawei zawarła umowę z Rosją na budowę sieci 5G.

Obecnie Huawei wyprzedza USA na drodze do powszechnego 5G.Niektórzy eksperci obawiają się, że wojna handlowa z Pekinem spowolni rozwój amerykańskiej technologii, powiedział CNN, cytując Schmidta.

Jak dotąd to opóźnienie jest bezkrytyczne, ale wkrótce Waszyngton i Pekin wejdą w technologiczną walkę o rynek sieci nowej generacji. Pozostali gracze będą musieli wybrać stronę, w oparciu o względy polityczne. W międzyczasie, nawet oryginalne kraje proamerykańskie są coraz bardziej skłonne do współpracy z Chinami, ostrzega kanał. Ponieważ nie chcą być w sytuacji technologicznego opóźnienia.

Google ostrzegł rząd Donalda Trumpa o zagrożeniach, jakie mogą powstać w związku z bezpieczeństwem narodowym, jeśli środki karne przeciwko Huawei nie zostaną zniesione. Zostało to zgłoszone w piątek przez gazetę Financial Times w odniesieniu do trzech źródeł.

Głównym problemem Google, według publikacji, było zagrożenie opracowania własnej wersji oprogramowania chińskiej firmy, która uczyniłaby Android bardziej podatnym na hakerów. „Google uważa, że ​​zawieszenie współpracy z Huawei jest niebezpieczne dla Stanów Zjednoczonych ze względu na prawdopodobieństwo utworzenia dwóch systemów operacyjnych Android: oryginału i jego kopii”, pisze TASS.

Ogólnie rzecz biorąc, Google obawia się, że współpraca Huawei z Rosją pogłębia „podział” globalnego Internetu, co może doprowadzić do silnej konkurencji z amerykańską branżą IT.
Jednak w samym rosyjskim środowisku eksperckim nie spieszy się z echem takich prognoz, które są nam tak pochlebne. Alexander Baranov, szef Departamentu Bezpieczeństwa Informacji w Wyższej Szkole Ekonomii, akademik Akademii Kryptografii Federacji Rosyjskiej, nazwał publikację CNN „posunięciem propagandowym”. Według niego produkty Huawei nie są czymś zasadniczo nowym.

„Huawei ma własny rozwój na poziomie zbliżonym do amerykańskiego Cisco Systems (jednego z liderów w dziedzinie technologii informatycznych) i innych firm informatycznych. Nie mówiąc już o tym, że mają już własną technologię wyprzedzającą Amerykanów. Huawei ma tylko potencjał produkcji urządzeń dla sieci 5G. Aby Rosja mogła wykorzystać ten potencjał i wyprzedzić USA, najpierw trzeba rozdzielić częstotliwości w tym zakresie przez operatora komórkowego. Musimy zacząć budować nowe wieże – powiedział Baranow w gazecie VIEW. Przyznał: na razie „5G w naszych telefonach to złudzenie”.

Zdaniem eksperta, wskaźnik tego, czy chińska firma będzie w stanie zaoferować swoje technologie, zostanie wykazany przez jej zdolność do przetrwania w ciągu najbliższych dwóch lat substytucji importu, którą „Amerykanie zorganizowali dla nich”. Baranow przypomniał, że Huawei już zrezygnował z produkcji telefonów.

„Dopiero wtedy staje się jasne, czy Huawei jest niezależnym deweloperem, czy też jest kompilatorem amerykańskich rozwiązań. Naprawdę nie wiemy, co zrobili Chińczycy i co skopiowali ”- mówi źródło.

Dlaczego Google walczyło o Huawei? Baranow jest przekonany, że w rzeczywistości gigant poszukujący nie obawia się pojawienia się alternatywy dla swojego systemu operacyjnego Android, „co może napisać student trzeciego roku Wydziału Matematyki Obliczeniowej Moskiewskiego Uniwersytetu Państwowego”. W rzeczywistości Google nie chce stracić przychodów ze współpracy z chińską firmą, ponieważ główną wartością nie jest sam system operacyjny, ale aplikacje do niego, które są napisane przez cały świat.

„Google już stracił trochę pieniędzy. Firma nie chce angażować się w tę wojnę, bo dla nich cienki świat jest lepszy niż dobra walka. Twierdzili trzeźwo, że nie mają powodu do walki – powiedział Baranow.

Igor Ashmanov, ekspert ds. Bezpieczeństwa cybernetycznego, dyrektor generalny Ashmanov & Partners, uważa, że ​​szanse Huawei są całkiem dobre.

„Jeśli Huawei zainstaluje własny system operacyjny na wszystkich telefonach, jedynym pytaniem jest, czy sam telefon będzie konkurencyjny. Smartfony Huawei są wyraźnie konkurencyjne. Jeśli będzie sklep z aplikacjami i interfejs użytkownika, a wszystko będzie działać stabilnie, użytkownicy nie będą mieli pytań – powiedział Ashmanov w VIEW.

Ekspert zauważył, że Huawei będzie miał co najmniej kilka milionów użytkowników w Chinach. Firma będzie konkurować z Androidem tylko wtedy, gdy Huawei wprowadzi system operacyjny do otwartego dostępu i zacznie zdobywać sympatię twórców innych telefonów. Ale Ashmanov uważa, że ​​jest to mało prawdopodobne.

Nawiasem mówiąc, w piątek w sieci pojawiły się pierwsze zrzuty ekranu z własnego mobilnego systemu operacyjnego Huawei. Z obrazków dowiesz się, że jego interfejs nie różni się zbytnio od systemu Android, poinformował portal Hitech.vesti.ru. Pod koniec maja rzecznik Huawei powiedział, że „domowa” platforma może współpracować z aplikacjami Android bez żadnych dodatkowych ustawień.

Również w piątek prezydent Międzynarodowego Forum Ekonomicznego w Petersburgu prezydent Władimir Putin skomentował konflikt USA z Huawei:

„Sytuacja wokół Huawei, na przykład, na którą próbują nie tylko naciskać, ale bezceremonialnie wypchnąć z globalnego rynku. Już w niektórych kręgach nazywa się to pierwszą technologiczną wojną nadchodzącej ery cyfrowej” – powiedział rosyjski przywódca.

Jak zauważyła gazeta VIEW w marcu, sami amerykańscy giganci Internetu sfrustrowali już wszystkie warunki tworzenia sieci 5G w Stanach Zjednoczonych. Ponadto mogą tworzyć je dłużej i drożej niż ten sam Huawei.

„Walka o 5G to wielka walka o cały nowy porządek technologiczny. To nie jest tylko nowa szybkość Internetu, to zupełnie inna branża ”, powiedział Dmitry Abzalov, prezes Centrum Komunikacji Strategicznej, gazecie VZGLYD. „To walka o potencjał przemysłowy, obiecujący rozwój technologiczny”.

Dla Unii Europejskiej najważniejszą rzeczą jest wykorzystanie sieci nowej generacji w branży. Nie jest to tylko inteligentne urządzenie, które pozwoli ci zbudować system „inteligentnego domu”, „inteligentnego miasta”, „inteligentnego stanu” i inteligentnego sprzętu gospodarstwa domowego, ale jest to również zastosowanie przemysłowe, wyjaśnia ekspert.

 

zrodlo:https://wiernipolsce1.wordpress.com/2019/06/12/schylek-syjonistycznych-usa-staje-sie-faktem-cz-1-2/

One thought on “Schyłek syjonistycznych USA staje się faktem cz.1/2

%d bloggers like this: