NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7337 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
Szczepienia na Covid-19 nieobjęte ubezpieczeniami. Są traktowane jako eksperyment medyczny INFORMUJE DZIENNIK RZECZPOSPOLITA
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI  COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
MOŻE TO BYĆ PROSTE ANTIDOTUM NA PRZENOSZENIE BIAŁKA KOLCZASTEGO Z ZASZCZEPIONEGO mRNA NA NIESZCZEPIONE OSOBY: SURAMINA ZAWARTA W IGŁACH SOSNY
PILNE!! WAŻNE VIDEO !! Wywiad z prawnikiem: czy mamy do czynienia z eksperymentem medycznym?
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Schyłek syjonistycznych USA staje się faktem cz.1/2

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

€1,00

Policzono, ile Europę będzie kosztować blokada Huawei. Straty idą w dziesiątki miliardów dolarów

Reklama Huawei nad straganami w Mangshi w chińskiej prowincji Junnan. Raport stowarzyszenia operatorów telefonii komórkowej (GSMA) rzuca światło na to, ile UE może stracić, jeżeli Huawei i ZTE zostaną odsunięci od tego rynku.

Odsunięcie chińskich firm narazi unijny rynek na 62 mld dolarów straty, a wprowadzenie technologii 5G opóźni się o półtora roku. Szacunki zostały przygotowane przez stowarzyszenie operatorów telefonii komórkowej (GSM Association). Wynika z niego, że odcięcie chińskich producentów jak Huawei oraz ZTE, którzy razem z Nokią i Ericssonem pozostają liderami 5G na świecie, narazi rynek unijny na duże straty.

GSMA twierdzi, że chińskie firmy odpowiadają za 40 proc. europejskiego rynku, a Huawei nazywa wprost „pionierem 5G”. Raport wskazuje, iż ani Nokia, ani Ericsson, czy także południowokoreańskie telekomy nie dysponują potencjałem dokonania pełnego przejścia z dotychczasowej przepustowości sieci do 5G w Europie. 

Autor: Rafał Tomański

za: https://businessinsider.com.pl/technologie/nowe-technologie/wiemy-ile-europa-straci-na-blokadzie-huawei/rjd9mmy

_________________________________

Konflikt z Huawei spowoduje lukę technologiczną USA z Rosją

(Конфликт с Huawei вызовет технологическое отставание США от России)

Конфликт с Huawei вызовет технологическое отставание США от России

10 июня 2019, 08:10
Фото: Dado Ruvic/Reuters
Текст: Людмила Сурков (Ludmiła Surkow)

za: https://vz.ru/society/2019/6/10/963694.html

(Tłumaczenie maszynowe)

Amerykańskie korporacje IT prognozowały, że związek Moskwy i Pekinu w dziedzinie tworzenia sieci 5G spowoduje globalny podział przestrzeni internetowej. Świat przechodzi na kolejny etap technologii internetowej i komunikacji. I na tym etapie Rosja, która nie jest uważana za lidera technologicznego, może objąć prowadzenie, według amerykańskich mediów. Dlaczego porzucenie technologii Huawei zamienia Stany Zjednoczone w outsidera technologii?

Dyrektor generalny Google Eric Schmidt powiedział w piątek, że wydarzyło się wydarzenie, które będzie podstawą podziału sieci World Wide Web na dwa obozy: Internet pod przywództwem Chin i Internet należący do Stanów Zjednoczonych. Schmidt oznacza, że ​​chińska firma telekomunikacyjna Huawei zawarła umowę z Rosją na budowę sieci 5G.

Obecnie Huawei wyprzedza USA na drodze do powszechnego 5G.Niektórzy eksperci obawiają się, że wojna handlowa z Pekinem spowolni rozwój amerykańskiej technologii, powiedział CNN, cytując Schmidta.

Jak dotąd to opóźnienie jest bezkrytyczne, ale wkrótce Waszyngton i Pekin wejdą w technologiczną walkę o rynek sieci nowej generacji. Pozostali gracze będą musieli wybrać stronę, w oparciu o względy polityczne. W międzyczasie, nawet oryginalne kraje proamerykańskie są coraz bardziej skłonne do współpracy z Chinami, ostrzega kanał. Ponieważ nie chcą być w sytuacji technologicznego opóźnienia.

Google ostrzegł rząd Donalda Trumpa o zagrożeniach, jakie mogą powstać w związku z bezpieczeństwem narodowym, jeśli środki karne przeciwko Huawei nie zostaną zniesione. Zostało to zgłoszone w piątek przez gazetę Financial Times w odniesieniu do trzech źródeł.

Głównym problemem Google, według publikacji, było zagrożenie opracowania własnej wersji oprogramowania chińskiej firmy, która uczyniłaby Android bardziej podatnym na hakerów. „Google uważa, że ​​zawieszenie współpracy z Huawei jest niebezpieczne dla Stanów Zjednoczonych ze względu na prawdopodobieństwo utworzenia dwóch systemów operacyjnych Android: oryginału i jego kopii”, pisze TASS.

Ogólnie rzecz biorąc, Google obawia się, że współpraca Huawei z Rosją pogłębia „podział” globalnego Internetu, co może doprowadzić do silnej konkurencji z amerykańską branżą IT.
Jednak w samym rosyjskim środowisku eksperckim nie spieszy się z echem takich prognoz, które są nam tak pochlebne. Alexander Baranov, szef Departamentu Bezpieczeństwa Informacji w Wyższej Szkole Ekonomii, akademik Akademii Kryptografii Federacji Rosyjskiej, nazwał publikację CNN „posunięciem propagandowym”. Według niego produkty Huawei nie są czymś zasadniczo nowym.

„Huawei ma własny rozwój na poziomie zbliżonym do amerykańskiego Cisco Systems (jednego z liderów w dziedzinie technologii informatycznych) i innych firm informatycznych. Nie mówiąc już o tym, że mają już własną technologię wyprzedzającą Amerykanów. Huawei ma tylko potencjał produkcji urządzeń dla sieci 5G. Aby Rosja mogła wykorzystać ten potencjał i wyprzedzić USA, najpierw trzeba rozdzielić częstotliwości w tym zakresie przez operatora komórkowego. Musimy zacząć budować nowe wieże – powiedział Baranow w gazecie VIEW. Przyznał: na razie „5G w naszych telefonach to złudzenie”.

Zdaniem eksperta, wskaźnik tego, czy chińska firma będzie w stanie zaoferować swoje technologie, zostanie wykazany przez jej zdolność do przetrwania w ciągu najbliższych dwóch lat substytucji importu, którą „Amerykanie zorganizowali dla nich”. Baranow przypomniał, że Huawei już zrezygnował z produkcji telefonów.

„Dopiero wtedy staje się jasne, czy Huawei jest niezależnym deweloperem, czy też jest kompilatorem amerykańskich rozwiązań. Naprawdę nie wiemy, co zrobili Chińczycy i co skopiowali ”- mówi źródło.

Dlaczego Google walczyło o Huawei? Baranow jest przekonany, że w rzeczywistości gigant poszukujący nie obawia się pojawienia się alternatywy dla swojego systemu operacyjnego Android, „co może napisać student trzeciego roku Wydziału Matematyki Obliczeniowej Moskiewskiego Uniwersytetu Państwowego”. W rzeczywistości Google nie chce stracić przychodów ze współpracy z chińską firmą, ponieważ główną wartością nie jest sam system operacyjny, ale aplikacje do niego, które są napisane przez cały świat.

„Google już stracił trochę pieniędzy. Firma nie chce angażować się w tę wojnę, bo dla nich cienki świat jest lepszy niż dobra walka. Twierdzili trzeźwo, że nie mają powodu do walki – powiedział Baranow.

Igor Ashmanov, ekspert ds. Bezpieczeństwa cybernetycznego, dyrektor generalny Ashmanov & Partners, uważa, że ​​szanse Huawei są całkiem dobre.

„Jeśli Huawei zainstaluje własny system operacyjny na wszystkich telefonach, jedynym pytaniem jest, czy sam telefon będzie konkurencyjny. Smartfony Huawei są wyraźnie konkurencyjne. Jeśli będzie sklep z aplikacjami i interfejs użytkownika, a wszystko będzie działać stabilnie, użytkownicy nie będą mieli pytań – powiedział Ashmanov w VIEW.

Ekspert zauważył, że Huawei będzie miał co najmniej kilka milionów użytkowników w Chinach. Firma będzie konkurować z Androidem tylko wtedy, gdy Huawei wprowadzi system operacyjny do otwartego dostępu i zacznie zdobywać sympatię twórców innych telefonów. Ale Ashmanov uważa, że ​​jest to mało prawdopodobne.

Nawiasem mówiąc, w piątek w sieci pojawiły się pierwsze zrzuty ekranu z własnego mobilnego systemu operacyjnego Huawei. Z obrazków dowiesz się, że jego interfejs nie różni się zbytnio od systemu Android, poinformował portal Hitech.vesti.ru. Pod koniec maja rzecznik Huawei powiedział, że „domowa” platforma może współpracować z aplikacjami Android bez żadnych dodatkowych ustawień.

Również w piątek prezydent Międzynarodowego Forum Ekonomicznego w Petersburgu prezydent Władimir Putin skomentował konflikt USA z Huawei:

„Sytuacja wokół Huawei, na przykład, na którą próbują nie tylko naciskać, ale bezceremonialnie wypchnąć z globalnego rynku. Już w niektórych kręgach nazywa się to pierwszą technologiczną wojną nadchodzącej ery cyfrowej” – powiedział rosyjski przywódca.

Jak zauważyła gazeta VIEW w marcu, sami amerykańscy giganci Internetu sfrustrowali już wszystkie warunki tworzenia sieci 5G w Stanach Zjednoczonych. Ponadto mogą tworzyć je dłużej i drożej niż ten sam Huawei.

„Walka o 5G to wielka walka o cały nowy porządek technologiczny. To nie jest tylko nowa szybkość Internetu, to zupełnie inna branża ”, powiedział Dmitry Abzalov, prezes Centrum Komunikacji Strategicznej, gazecie VZGLYD. „To walka o potencjał przemysłowy, obiecujący rozwój technologiczny”.

Dla Unii Europejskiej najważniejszą rzeczą jest wykorzystanie sieci nowej generacji w branży. Nie jest to tylko inteligentne urządzenie, które pozwoli ci zbudować system „inteligentnego domu”, „inteligentnego miasta”, „inteligentnego stanu” i inteligentnego sprzętu gospodarstwa domowego, ale jest to również zastosowanie przemysłowe, wyjaśnia ekspert.

 

zrodlo:https://wiernipolsce1.wordpress.com/2019/06/12/schylek-syjonistycznych-usa-staje-sie-faktem-cz-1-2/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

One thought on “Schyłek syjonistycznych USA staje się faktem cz.1/2

  1. Oh,…..jaka szkoda,,……….Amerykańce zostaną w tyle. …………Chyba zaszlocham………

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: