NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
2 dni pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Rząd PiS przekazał USA materiały dotyczące polskich generałów !

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Polski rząd dostarczył władzom USA materiały archiwalne z okresu PRL na temat ludzi takich jak gen. Henryk Jasik czy Gromosław Czempiński. Dokumenty miały uzasadniać obniżenie ich emerytur – ustalił dziennikarz „Dziennika Gazety Prawnej”.

Przypomnijmy, że Henryk Jasik, Włodzimierz Sokołowski vel Vincent Severski, Andrzej Olborski czy Gromosław Czempiński to tylko część oficerów, którzy po 1989 r. budowali wywiad pracujący na rzecz Polski. Po upadku komunizmu oficerowie zostali pozytywnie zweryfikowani, jednak mimo tego również ich objęła ustawa dezubekizacyjna z 2016 r. autorstwa PiS.

Jak zareagowali Amerykanie? Mieli dziwić się, dlaczego obce państwo dostarcza im takie dane o swoich obywatelach. Zwłaszcza, że Czempińskiego czy Jasika dobrze znali ze współpracy z lat 90. i dysponowali własną wiedzą na ich temat z okresu PRL – podaje „DGP”.

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/dgp-rzad-pis-przekazal-usa-materialy-dotyczace-polskich-generalow/j2prhq8?utm_source=wiadomosci.onet.pl_viasg_wiadomosci&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: