PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Klimkin o wstąpieniu Ukrainy do EU za 5-10lat: ludziom naopowiadali bajek,to nierealne

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Rate this post

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

€1,00

Zdaniem szefa MSZ Ukrainy Pawło Klimkina, pojawiające się w przestrzeni publicznej terminy domniemanego przystąpienia jego kraju do Unii Europejskiej są nierealne.

Ukraiński minister spraw zagranicznych Pawło Klimkin skomentował niedawno na Facebooku dyskusję na temat prawdopodobnego terminu przystąpienia Ukrainy do Unii Europejskiej.

Krymie Szef MSZ Ukrainy: to nasz kraj ratuje polską gospodarkę

– [To] trochę frustrujące odgrywać rolę pogromcy mitów i mówić ludziom prawdę po tym, jak naopowiadano im bajek – napisał szef MSZ Ukrainy. Jego zdaniem terminy podawane w przestrzeni publicznej przez różne osoby, są nierealne.

– Ktoś słyszał, że dołączymy do UE w 2025 roku. To nonsens, ponieważ wówczas już od długiego czasu powinny toczyć się negocjacje akcesyjne. Ktoś słyszał, że za 10 lat – to bardziej realne, ale wciąż nonsensowne, gdyż powinniśmy zacząć negocjacje akcesyjne dosłownie jutro – napisał Klimkin.

Jednocześnie, szef ukraińskiej dyplomacji jest przekonany, że ostatecznie, prędzej czy później, Ukraina stanie się państwem członkowskim Unii Europejskiej. Zaznaczył jednak, że w tym celu kraj powinien stać się „lepszy niż wszyscy poprzedni kandydaci”.

– To nie żart, to bardzo realistyczne. Możemy to zrobić, czyż nie? – podsumował Klimkin.

Przypomnijmy, że nowy prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski złożył niedawno w parlamencie wniosek o odwołanie Klimkina z funkcji szefa MSZ. Wskazał przy tym swojego kandydata – dyplomatę Wadyma Prystajko, który obecnie, od niespełna miesiąca, jest zastępcą szefa administracji prezydenta Ukrainy ds. międzynarodowych. Wcześniej był m.in. ambasadorem w Kanadzie, a od lipca 2017 roku był oficjalnym przedstawicielem Ukrainy przy NATO. Tydzień temu parlament odrzucił wniosek Zełenskiego ws. dymisji szefów tzw. resortów prezydenckich: Klimkina, a także ministra obrony Stepana Połtoraka i szefa Służby Bezpieczeństwa Ukrainy Wasyla Hrycaka. Sam Klimkin zapowiadał, że po odejściu ze stanowiska chce prowadzić działalność polityczną. Przypomnijmy, że Wołodymyr Zełenski skrócił kadencję Rady Najwyższej i wyznaczył przyspieszone wybory parlamentarne na 21. lipca br.

 

 

zrodlo:https://kresy.pl/wydarzenia/klimkin-o-wstapieniu-ukrainy-do-ue-za-5-10-lat-ludziom-naopowiadali-bajek-to-nierealne/?

%d bloggers like this: