NA ŻYWO 21.00 ALEKSANDER JABŁONOWSKI I J/C - JUŻ CZAS BIĆ KURWY I ZŁODZIEI !!19 czerwca 2019
-34175 sekund temu.
PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

Kawaler Orderu Kanady uznany za winnego wykorzystywania seksualnego dzieci

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

Jeśli doceniasz moją pracę drogi czytelniku wesprzyj moją pracę dowolną kwotą , 🙂 dziękuję za wpłatę darowizny

€1,00

Peter Dalglish, 61 l., odznaczony Orderem Kanady, został w Nepalu uznany winnym stosowania przemocy seksualnej wobec dzieci. Ostatni rok Dalglish spędził w zatłoczonym więzieniu na przedmieściach Katmandu. Jego kanadyjski prawnik mówi, że rodzina jest zdruzgotana i będzie składać apelację. Na razie nie wiadomo, kiedy sędzia zdecyduje o wymiarze kary. Grozi mu co najmniej 10 lat pozbawienia wolności.

Dalglish został aresztowany w swoim domu w Katmandu w kwietniu 2018 roku przez oficerów centralnego biura śledczego nepalskiej policji. Został oskarżony o wykorzystywanie dwóch chłopców w wieku 11 i 14 lat. Chłopcy byli w domu w momencie aresztowania. Funkcjonariusze powiedzieli, że śledzili Dalglisha przez kilka tygodni. Mężczyzna przez cały czas zaprzeczał stawianym zarzutom.

Prawnik Dalglisha podkreśla, że jego klient nie był obcy w Nepalu. Przez lata zajmował się pomocą humanitarną. Nie mieszkał w hotelu, tylko w domu, był znany i lubiany, wielu młodych ludzi uznawało go za mentora. Zdaniem prawnika ofiary i świadkowie zostali przekupieni, a proces był prowadzony z pogwałceniem prawa. Dalglish nie jest pierwszą osobą zaangażowaną w pomoc humanitarną w Nepalu, którą w ostatnich latach oskarżono o przemoc seksualną wobec dzieci.

Peter Dalglish urodził się w London, Ont., skończył prawo na Dalhousie University, przez kilkadziesiąt lat walczył z biedą wśród dzieci w Azji i Afryce. W latach 80. uczestniczył w zakładaniu organizacji Street Kids International. Ostatnio był doradcą UN Habitat w Afganistanie, pracował dla WHO i UN Mission for Ebola Emergency Response w Liberii. Orderem Kanady został odznaczony w 2016 roku.

 

zrodlo:https://www.goniec.net/2019/06/12/kawaler-orderu-kanady-uznany-winny-wykorzystywania-seksualnego-dzieci/?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: