NA ŻYWO DZIŚ !! 21.00 A.JABŁONOWSKI & J.CALEIB - "DARCIE ŁACHA Z III R.P :-)14 września 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Cofnięcie zakazu wjazdu dla Kozłowskiej na obszar strefy Schengen i nowym wicemarszałku

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Screenshot_8.png

 

Screenshot_10.png

Kim jest Małgorzata Gosiewska?

Małgorzata Gosiewska (rocznik 1966) nie posiada wykształcenia wyższego. Swoją edukację zakończyła na liceum, a karierę polityczną rozpoczęła w latach 90. Pracowała wtedy w biurze poselskim Jarosława Kaczyńskiego, pod koniec dekady – u Ludwika Dorna. W latach 1991–2001 była członkinią Porozumienia Centrum, potem wstąpiła do Prawa i Sprawiedliwości. W międzyczasie była także zatrudniona w Fundacji na rzecz Polskich Związków Kredytowych w Gdyni, Hucie LW i zarządzie przedsiębiorstwa Bielańska SKOK.

https://www.newsweek.pl/polska/malgorzata-gosiewska-nowa-wicemarszalek-sejmu-sylwetka/8js2gq3

Screenshot_11.png

Liberalni działacze z Polski i innych państw zdecydowanie potępili deportację prezes Fundacji Otwarty Dialog z Polski żądając przywrócenia jej prawa pobytu w Unii Europejskiej.

W liście otwartym wystosowanym w sprawie Kozłowskiej, liberalni działacze stwierdzają, że jej deportowanie to przykład tego jak „autorytarne władze demontują rządy prawa i demokrację w krajach członkowskich UE”. Według sygnatariuszy listu otwartego w obronie Ukrainki „polski rząd postanowił wykorzystać tą umowę do prześladowań politycznych”. Jak twierdzą „rząd Prawa i Sprawiedliwości wykorzystuje przywileje umowy Schengen do deportacji cudzoziemców o niewygodnych dla siebie poglądach”.

https://kresy.pl/wydarzenia/polityka/liberalowie-chca-cofniecia-zakazu-wjazdu-dla-ludmily-kozlowskiej-a-nawet-przyznania-jej-obywatelstwa/

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: