DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
CHANGE SITE LANGUAGE M-forum ENTER

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Andrzej Duda o wizycie córki w USA: podatnik nie dokłada do jej obecności ani grosza

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

€1,00

Fotoreporterzy uchwycili obecność Kingi Dudy na wczorajszym przyjęciu z okazji wizyty polskiej pary prezydenckiej w Białym Domu. Dziś Andrzej Duda zapewnił, że jego córka przebywa w USA na prywatny koszt.

Kinga Duda

Wizyta Kingi Dudy w Stanach Zjednoczonych była utrzymywana w tajemnicy. Jej obecność w Waszyngtonie ujawnił „Fakt”. Córka Andrzeja Dudy i Agaty Kornhauser-Dudy rzeczywiście pojawiła się na przyjęciu kończącym wizytę polskiej pary prezydenckiej w Białym Domu. Prezydent przed rozpoczęciem uroczystości złożył Donaldowi Trumpowi urodzinowe życzenia. Polonia zaśpiewała także „sto lat”.

Znalezione obrazy dla zapytania kinga duda w bialym domu zdjecia

W mediach społecznościowych internauci zaczęli pytać o powód obecności prezydenckiej córki i koszty z tym związane. Na jeden ze wpisów na Twitterze odpisał sam Andrzej Duda.

Znalezione obrazy dla zapytania kinga duda w bialym domu zdjecia

„Szanowny Panie, informuję, że Kinga przyleciała do USA na nasz prywatny koszt, samolotem regularnych linii lotniczych i przebywa tu także na nasz prywatny koszt. Zapewniam, że polski Podatnik nie dokłada do jej obecności w USA ani grosza. Życzę miłego dnia” – napisał polski prezydent.

Znalezione obrazy dla zapytania kinga duda w bialym domu zdjecia

Kinga Duda skończyła studia

Kinga Duda ukończyła już studia prawnicze na Uniwersytecie Jagiellońskim. Kilka tygodni temu prezydent pochwalił się zdjęciem córki z pracą magisterską. Kilka miesięcy wcześniej uczelnia poinformowała, że po raz drugi była uczestnikiem konkursu z dziedziny międzynarodowego arbitrażu handlowego.

Znalezione obrazy dla zapytania kinga duda w bialym domu zdjecia

The Annual Willem C. Vis International Commercial Arbitration Moot Competition to najbardziej prestiżowy konkurs dla studentów prawa na świecie. Zespół z UJ w tegorocznej edycji zajął trzecie miejsce oraz nagrodę „Best Respondent Award”.

zrodlo:https://wiadomosci.onet.pl/swiat/andrzej-duda-o-wizycie-corki-w-usa-podatnik-nie-doklada-do-jej-obecnosci-ani-grosza/mv8z5v3?

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: