20.30 na żywo SZOKUJĄCY TEMAT DNIA JACK CALEIB +...18 czerwca 2019
-67961 sekund temu.
PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

Prezydent Duda NIE ZŁOŻYŁ gratulacji polskiej drużynie po wygranej z Izraelem

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

Jeśli doceniasz moją pracę drogi czytelniku wesprzyj moją pracę dowolną kwotą , 🙂 dziękuję za wpłatę darowizny

€1,00

Nie oglądam piłki nożnej. Nie lubię. Nie znam się. Nudzi mnie. Ale jako „antysemitka” zrobiłam wyjątek dla meczu Polska-Izrael. I nie żałuję. Co prawda początek był nudny, więc poszłam wywiesić pranie, a wtedy Polska strzeliła pierwszego gola. Potem było już tylko lepiej. Przy okazji uśmiałam się do łez dyskutując na Twitterze o meczu. Po informacji o strzeleniu bramki, podczas gdy wieszałam pranie, otrzymałam liczne apele o wstawienie i wywieszenie kolejnego prania. A najlepiej kilku.

Znalezione obrazy dla zapytania duda na meczu polska izrael zdjecia

Najbardziej ubawiło mnie podsumowanie meczu przez jednego z internautów, które brzmiało tak: „Przypominam, pogrom warszawski na Żydach, tzw. #POLIZR, miał miejsce dzięki wydatnej pomocy 4 polskich strzelców, 1 policmajstra Niemca oraz obojętności polskiego społeczeństwa, spokojnie wywieszającego pranie w trakcie zajścia”.

mareksy@mareksy

Przypomina, pogrom warszawski na .ach, tzw. , miał miejsce dzięki wydatnej pomocy 4 polskich strzelców, 1 policmajstra Niemca oraz obojętności polskiego społeczeństwa, spokojnie wywieszającego pranie w trakcie zajścia.https://twitter.com/katarzyna_ts/status/1138165160164691968?s=19 

Katarzyna Treter-Sierpińska@katarzyna_ts

Ja się nie nadaję do oglądania meczu. Poszłam powiesić pranie, to nasi strzelili Żydom gola. Dobrze, że są powtórki, bo nie miałabym szans zobaczyć tego antysemickiego strzału. To idę znowu wieszać pranie.

A teraz żarty na bok. Po kapitalnym meczu, w którym Polska wygrała z Izraelem 4:0, prezydent Andrzej Duda NIE ZŁOŻYŁ gratulacji polskiej drużynie! A przecież to mecz w eliminacjach do Euro 2020, a nie gra o pietruszkę.

Dotychczas prezydent Duda składał gratulacje polskim sportowcom, a teraz siedzi jak mysz pod miotłą i nie raczy napisać na Twitterze nawet zdawkowego „dobra robota”. Czyżby nie można było cieszyć się ze zwycięstwa polskiej drużyny nad piłkarzami izraelskimi? Premier Morawiecki pogratulował zwycięstwa biało-czerwonym, więc chyba jednak nie jest to zakazane.

Mateusz Morawiecki@MorawieckiM

Dziś nerwów jakby mniej, ale emocji nie zabrakło! 😊 Brawo @pjona9official, @lewy_official, @GrosickiKamil i Damian Kądzior! ⚽⚽⚽ Komplet punktów po czterech dobrze wróży na dalszą część eliminacji. 😊

Przeczytaj też:

 

zrodlo:https://wprawo.pl/2019/06/11/prezydent-duda-nie-zlozyl-gratulacji-polskiej-druzynie-po-wygranej-z-izraelem/?

One thought on “Prezydent Duda NIE ZŁOŻYŁ gratulacji polskiej drużynie po wygranej z Izraelem

  1. Przecież drużyna której kibicuje Andrzej Juda przegrała. Więc komu miał gratulować? Przeciwnikom?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: