NA ŻYWO DZIŚ !! 21.00 A.JABŁONOWSKI & J.CALEIB - "DARCIE ŁACHA Z III R.P :-)14 września 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Polskie problemy i wizja Fort Trump…

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

 

Screenshot_5

Na nieco szerszym horyzoncie z cichym łoskotem wali się ład ustalony po II w. ś., do gry ostro wchodzą nowi potężniejący gracze niezdarnie blokowani przez tych którzy, wcale nie myślą o ograniczeniu swojego obszaru wpływu.
Dzięki życzliwości  i pracowitości rodaków Polska odradza się i próbuje nawet uwolnić się z kolonialnych okowów okrągłego stołu, aby lepiej i wreszcie zadbać o swoich obywateli jak również upodmiotowić Państwo, które przez ostatnie lata dryfuje w kierunku nowoczesnego niewolnictwa egzemplifikowanego przez zachodnio europejski sojuz.
W mgnieniu oka Polska staje się młodą, atrakcyjną Panną z wciąż rosnącym posagiem.

Kiedy z zakamarków swojej pamięci przywołasz globus i marszcząc brwi powoli przesuniesz kontynenty aż do miejsca o którym w wielu wymiarach najczęściej myślisz, to w oka mgnieniu jak czarnoksiężnikowi z zasobów twojej pamięci wyłoni się przeszłość, dzień dzisiejszy, a może nawet i przyszłość Rzeczpospolitej. Na ziemi napojonej krwią bohaterów i ich oprawców, dziś w czasie pokoju (jak w każdym normalnym kraju) wrze polityczna walka między ludźmi wypełnionymi troską i osobistą ambicją o implementację ich wizji Polski.

https://www.salon24.pl/u/fraszkowanie/962810,polskie-problemy-i-wizja-fort-trump?fbclid=IwAR0js6EmC9Et02TlPhmyhO5_j4Lho8bpISkvxuRYEbZWuD4UDp9wsvGjr_8

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: