NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7305 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Czy zastrzyki z Covid powodują chorobę szalonych krów?
PRAWNE!! Pisma dla Polek i Polaków - do pobrania !!
Nadciąga katastrofa energetyczna. Testament śp. inż. Marka Zadrożniaka
CO ZNAJDOWAŁO SIĘ NA POKŁADZIE ”EVER GIVEN” ? – SZOKUJĄCY MATERIAŁ TURECKIEJ TELEWIZJI.
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Gaz i ochrona przed Rosją: o czym Polacy dogadują się z Trumpem

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Hosef Eskimos

Niech żyje w nas pamięć o naszych wielkich przodkach. Chwała Lechitom.  Śmierć naszym wrogom. Cedynia 972 rok. Niemcy dostali łomot.

Prezydent Polski Andrzej Duda rozpoczął wizytę w Stanach Zjednoczonych

Polski prezydent Andrzej Duda poleciał do Stanów Zjednoczonych. Prawdopodobnie planuje przedyskutować budowę amerykańskiej bazy wojskowej na terytorium Polski, która, nawiasem mówiąc, będzie bezpośrednim naruszeniem podstawowego aktu Rosja-NATO. Jednak Duda czeka na wybory w 2020 r., Dlatego ważna jest dla niego jakakolwiek możliwość wzmocnienia jego pozycji jako lidera głównego sojusznika Waszyngtonu w Europie Wschodniej.

Prezydent Polski Andrzej Duda spędzi sześć dni w USA. Głównymi zagadnieniami porządku obrad są więzi dwustronne i perspektywa pozyskania amerykańskiego gazu. Będą również obawy o współpracę wojskową.

Najważniejszą rzeczą, którą Warszawa chce osiągnąć, jest pojawienie się stałej bazy wojskowej USA w Polsce.

Warszawa od dawna pragnęła, by Waszyngton utworzył bazę w kraju. Polski rząd wcześniej apelował do prezydenta USA Donalda Trumpa o podobną propozycję. Polscy politycy powiedzieli nawet, że są gotowi nie tylko dostarczyć działkę pod budowę, ale także zaoferować znaczne środki na aranżację w wysokości 2 mld USD.

Miejsce zostało już wybrane do umieszczenia. To jest miasto Orzysz, które jest tylko 140 km od Kaliningradu. Ten punkt stałego rozmieszczenia jest wspierany nie tylko przez bliskość granicy z Rosją, ale także przez dostępność niezbędnej infrastruktury, w szczególności składowiska.

Zaletą Orzysza, zdaniem autorów pomysłu, jest lokalizacja tego miejsca w kluczowym miejscu pod względem możliwości prowadzenia zarówno działań defensywnych, jak i ofensywnych. Zgodnie z planami Warszawy baza w tym konkretnym miejscu będzie mogła wzmocnić obronę nie tylko północno-wschodnich regionów kraju, ale także krajów bałtyckich.

Władze amerykańskie nie ukrywają, że rozważają taką propozycję – Polska po przystąpieniu do NATO jest uważana za wiarygodnego sojusznika Stanów Zjednoczonych, a personel wojskowy tego państwa bierze udział we wspólnych misjach ze Stanami Zjednoczonymi od czasu wojny w Iraku.

Wcześniej Trump wyraził negatywny stosunek do umieszczenia tu amerykańskiego wojska, a polskie władze mają nadzieję, że w przypadku wycofania wojsk amerykańskich z Niemiec będzie możliwość przeniesienia ich do Polski.

W przeddzień wizyty Dudy Stany Zjednoczone ogłosiły, że zamierzają zwiększyć kontyngent amerykańskiej armii w Polsce o kolejne 1000 żołnierzy.

Szef biura polskiego prezydenta Krzysztof Szczerski powiedział, że Polska i Stany Zjednoczone zakończyły negocjacje w sprawie zwiększenia amerykańskiej obecności wojskowej w tym kraju. Teraz jest 4,5 tysiąca żołnierzy amerykańskich.

Jak zauważa polski analityk polityczny Jakub Koreiba w wywiadzie dla Gazety.Ru „zakończono techniczny etap negocjacji w sprawie zawarcia traktatu wojskowego i zwiększenia obecności wojsk amerykańskich w Polsce”. „Czeka na decyzję polityczną”, mówi ekspert, dodając, że spodziewa się pozytywnego wyniku w tej kwestii. Starszy urzędnik administracji USA powiedział dzień wcześniej, że decyzje będą podejmowane podczas rozmów dotyczących obecności wojskowej w tym kraju, ale odmówił podania jakichkolwiek szczegółów.

Według Koreiby,

okazja do osiągnięcia amerykańskiej obecności wojskowej będzie dobrym przedwyborczym atutem dla Dudy i całej polskiej elity rządzącej w wyborach w 2020 roku.

„Musi pokazać się wyborcy w roli uznanego na świecie lidera narodu, który skutecznie rozwiązuje problemy na najwyższym poziomie”, mówi Koreiba.

Jeśli jednak zostanie podjęta decyzja, naruszy ona fundamentalny akt Rosja-NATO z 1997 r., Który stanowi, że sojusz zobowiązuje się nie rozmieszczać jednostek wojskowych bardziej niż batalion na stałe w pobliżu granic rosyjskich. Wspomniał o tym niedawno rosyjski minister spraw zagranicznych Siergiej Ławrow . Moskwa wielokrotnie stwierdzała, że ​​jeśli na terytorium Polski pojawi się baza wojskowa USA, zostaną podjęte środki odwetowe.

W szczególności sekretarz prasowy rosyjskiego prezydenta Dmitrij Pietrow powiedział, że Rosja nie zezwoli na „naruszenia parytetu”.

Obecnie kontyngenty NATO są na terytorium Polski i krajów bałtyckich na warunkach rotacyjnych.

Władze polskie twierdzą, że obecność wojsk wojskowych NATO w Polsce stanowi niezawodną obronę przed „agresją” Rosji. Jednak nie wszyscy się z tym zgadzają – ostatnio były szef Polskiej Służby Kontrwywiadu Wojskowego Janusz Nosek nazwał przerwanie współpracy z Moskwą porażką Warszawy.

Warszawa i Waszyngton planują również omówić dostawy amerykańskiego gazu skroplonego. Chociaż Polska otrzymuje większość swojej energii z Rosji, władze tego kraju jasno wskazują, że w tej sprawie chcą mniej polegać na Moskwie. Rozmowy na temat energii czekają na Dudu w stolicy energii Stanów Zjednoczonych – Houston, gdzie spotka się z szefem departamentu energetyki Rickiem Perrym .

W 2018 roku polska spółka naftowo-gazowa PGNiG i amerykańska firma Cheniere Marketing International podpisały umowę na dostawę LNG ze Stanów Zjednoczonych przez 24 lata.

W latach 2023-2042 całkowity import osiągnie około 29 milionów ton (około 39 miliardów metrów sześciennych po regazyfikacji). Tym samym od 2023 roku PGNiG będzie kupować około 1,45 mln ton LNG rocznie (około 1,95 mld metrów sześciennych).

Eksperci wątpią jednak, że mogą istnieć warunki, w których LNG dla Polski będzie tańsze niż rurociąg. Ostatnio w 2017 r. Polacy kosztowali średnio 222 USD za 1 000 metrów sześciennych. m, Amerykanie, po cenach z tego roku, kosztują 30 dolarów więcej, i to bez uwzględnienia kosztów Polski związanych z budową infrastruktury.

Źródło:Газета.Ru
Tu jest link do strony z artykułem i filmem po rosyjsku:
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: