NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7291 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Czy widzisz analogię ??
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
Wybuch wulkanu. Ewakuują tylko osoby zaszczepione na COVID-19 [VIDEO]-
najnowsze info z ukrainy 11.04.2021
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Chińskie roboty bojowe. Oto pierwszy z nich

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

ROBOTY

Co tam drony, DJI stawia na fantastyczne roboty bojowe. Oto pierwszy z nich

Chińska firma znana na świecie głównie z produkcji świetnych dronów, postanowiła zaoferować innowacyjnego robota, który w piękny sposób łączy w sobie dwie najważniejsze rzeczy, a mianowicie naukę i zabawę.

RoboMaster S1 to poruszający się na czterech kołach robot, który swoim wyglądem przypomina czołg. Wynalazek dedykowany jest młodym w wieku powyżej 14 lat. DJI uważa, że dzieciaki w tym wieku są już na tyle inteligentne i kreatywne, że wykorzystają w pełni jego niesamowite możliwości.

A trzeba przyznać, że robot zna wiele sztuczek i może być źródłem nie tylko wspaniałej zabawy dla całej grupy dzieciaków, ale również pełnić rolę edukacyjną, ponieważ za jego pomocą można nauczyć się programowania w edytorze blokowym Scratch 3.0 i tekstowym Pythonie oraz podszlifować swoją wiedzę z zakresu matematyki i fizyki.

Aby w pełni cieszyć się RoboMaster S1, najpierw trzeba złożyć. Urządzenie składa się z 46 elementów. W trakcie tej czynności można pobawić się w małego inżyniera. Gdy już robot będzie gotowy, można przejść do najciekawszych czynności. Za pomocą robotów można bowiem organizować wyścigi, robić sobie i innym zdjęcia, z dużo ciekawszej perspektywy, a nawet nauczyć go wykonywania zleconych przez nas zadań.

Wszystkie komendy można dowolnie modyfikować wedle własnych potrzeb. Potęgą jego możliwości i bezpiecznego funkcjonowania czuwa sztuczna inteligencja, 31 sensorów odpowiedzialnych z orientację w przestrzeni i nawigację o 6 punktów, które wykrywają próbę ataku. Te ostatnie sprawdzają się świetnie w trakcie zawodów. Robot może strzelać wiązkami podczerwieni i małymi kółkami oraz wysyłać wirtualne impulsy magnetyczne niszczące wroga.

RoboMaster S1 od DJI właśnie trafił do sprzedaży. Chińczycy wycenili go na 499 dolarów. Nie jest to zbyt wygórowana cena, jak za urządzenie, które można uczyć i bawić. Na bank to właśnie takie wynalazki z roku na rok będą cieszyły się coraz większą popularnością w erze robotyzacji naszego codziennego życia.

Źródło: GeekWeek.pl/DJI / Fot. DJI

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: