PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Wyciągał poszkodowanych z płonących pojazdów. Bohaterski kierowca z Ukrainy uratował trzy osoby z karambolu pod Szczecinem

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Rate this post

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

€1,00

Andriej jechał swoim tirem tuż za ciężarówką, która uderzyła w stojące w korku auta. Gdy zobaczył co się wydarzyło, nie zawahał się ani sekundy. Od razu ruszył na pomoc ludziom uwięzionym w płonących samochodach. Zaczął gasić pożar a z auta uwolnił trzy osoby.

 foto: Sebastian Wawrzycki

Andriej w rozmowie z Polsat News powiedział, że gdy zobaczył pożar, to od razu wyskoczył z kabiny i zaczął go gasić. Bardzo szybko skończyła się jednak gaśnica. Zauważył wówczas, że jakiś mężczyzna próbuje wyciągnąć dziecko z rozbitego samochodu. Ruszył mu z pomocą i uratowali dwoje dzieci.

– Szybko pobiegłem na drugą stronę. Wszystko było w ogniu, samochód był między innymi samochodami. Wybiłem szybę i wyciągnąłem panią z samochodu – powiedział Andriej w rozmowie z Polsat News.

– Szybę zbił i mnie wyciągnął, bo nie dałam rady. Patrzyłam potem jak się pali, bo moje auto zajęło się od innego pojazdu. Mam szczęście od Boga – powiedziała w rozmowie z Radiem Szczecin kobieta uratowana z auta, które wkrótce spłonęło.

Ukraiński kierowca nie uważa się za bohatera. Jest skromnym człowiekiem. Powiedział, że zrobił to, co musiał. Podkreślił, że w Polsce ma żonę i dziecko, a w pożarze zginęła pięcioosobowa rodzina, w tym troje dzieci.

Wypadek wydarzył się w niedzielę o godzinie 13.20 w odległości 500. metrów od zjazdu na Wielgowo w kierunku Świnoujścia. Zderzyło się sześć samochodów osobowych i ciężarówka.

Wśród ofiar tragicznego wypadku pod Szczecinem jest pięcioosobowa rodzina ze Stargardu. To troje dzieci, ich mama i babcia. Wszyscy zginęli na miejscu. W celu ustalenia ich tożsamości niezbędne jest wykonanie badań DNA. Szóstą ofiarą tragedii jest kierujący innym samochodem osobowym, a pasażerka z tego auta przebywa w szpitalu.

35-letni kierowca ciężarówki to Polak. Został on już przesłuchany i usłyszał zarzut sprowadzenia katastrofy w ruchu lądowym, za co grozi nawet 12 lat więzienia. Mężczyzna był trzeźwy, ale pobrano mu krew w celu wykonania badań toksykologicznych.

 

zrodlo:https://www.gloswojewodzki.pl/2019/06/wyciaga-poszkodowanych-z-ponacych.html?

%d bloggers like this: