NA ŻYWO 21.00 - STREAM ALEKSANDER JABŁONOWSKI I JACK CALEIB - O ZGNILIŹNIE MORALNEJ W III R.P !!21 sierpnia 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Stany Zjednoczone zdecydują się na wszelkie, nawet ekstremalne środki, takie jak wojna nuklearna, aby zniszczyć Rosję…

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Stany Zjednoczone zdecydują się na wszelkie, nawet ekstremalne środki, takie jak wojna nuklearna, aby zniszczyć Rosję, jeśli będą miały gwarancje, że nie będzie odpowiedzi, powiedział politolog Jewgienij Satanowski na antenie talk show „Wieczór z Władimirem Sołowjowem” na kanale telewizyjnym „Rosja 1”.

„Ograniczona wojna nuklearna to normalna sytuacja. Jeśli będzie to konieczne, opierając się na eksperymencie. Te śmieszne straszaki «z wojną nuklearną nie może być zwycięzców» – jeśli w to wierzysz – dobrze, a jeśli twój przeciwnik nie wierzy? (…) Jeśli istnieje idea, że to wszystko nastąpi nie na terytorium Stanów Zjednoczonych – na miłość boską, dlaczego nie przeprowadzić eksperymentu?” – opisał Satanowski logikę, jaką kierują się według niego „amerykańskie elity”. 

Według niego jedynym sposobem zapobiegania tej katastrofie nie jest nawet mówienie o milionach ofiar cywilnych w Stanach Zjednoczonych – to nikogo nie interesuje. Nuklearną katastrofę mogą ją zatrzymać jedynie gwarancje, że w przypadku konfliktu atomowego nikt z amerykańskiej elity nie przetrwa, bez względu na miejsce konfliktu.

https://pl.sputniknews.com/swiat/2019042210253396-sputnik-rosja-usa-wojna-jadrowa-konflikt-iii-wojna-swiatowa/?fbclid=IwAR3TpKdwfhylyPv7WniZBgALaRGD2W_s3828ocUZAvj4Zr9Q6cTxT5Owd-I

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: