NA ŻYWO DZIŚ !! 21.00 A.JABŁONOWSKI & J.CALEIB - "DARCIE ŁACHA Z III R.P :-)14 września 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Jak pozbawiać wolności w zgodzie z zasadą domniemania niewinności

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

W lipcu Trybunał Konstytucyjny pochyli się nad przepisami dotyczącymi tymczasowego aresztowania. Sprawa zostanie rozpoznana w pełnym składzie..

Ostatni raz TK obradował w pełnym składzie w grudniu zeszłego roku. Wówczas rozpoznawał sprawę dotyczącą opłat i kar z tytułu usuwania drzew i kwiatów (sygn. akt K 34/16). Tym razem jednak chodzi o przepisy, które zdają się być szczególnie newralgiczne dla obecnego kierownictwa prokuratury. Chodzi bowiem o przesłanki stosowania tymczasowego aresztowania oraz o możliwość bezterminowego przedłużania tego środka zapobiegawczego.

Przewodniczącą składu będzie Julia Przyłębska, a sprawozdawcą należący do grupy starych sędziów Leon Kieres. Sprawa ma zostać rozpoznana na rozprawie 10 lipca br.

https://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/1416861,tymczasowy-areszt-zasada-domniemania-niewinnosci.html?utm_source=mailing&utm_medium=bezplatny&utm_campaign=11-czerwca-2019-r

 

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: