DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

DONALD TRUMP: GEORGE SOROS, WATYKAN, ROTSZYLDOWIE I SATANIŚCI KONTROLUJĄ ŚWIAT

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

€1,00

Donald Trump potwierdził od dawna podejrzewane teorie, że świat jest kontrolowany przez George’a Sorosa, rodzinę bankową Rothschilda, Watykan i satanistów. Informacje te mogą nie być wiadomością dla wielu ludzi, ale po raz pierwszy prezydent awansował takie pomysły na poziomie publicznym.

Wynik obrazu dla Donalda Trumpa mówi George Soros, Watykan, Rotszyldowie i Sataniści

W weekend Prezydent Trump zamieścił na Twitterze linki do strony internetowej, która ujawniła te koncepcje, które są zazwyczaj dyskredytowane i nazywane „dzikimi teoriami spiskowymi”. Wiele osób uważa to teraz za potwierdzenie kabały oligarchów, którzy pracują za kulisami, aby wprowadzić New World Order.Trump zamieścił link ze swojego oficjalnego konta na Twitterze do strony internetowej o nazwie MAGAPILL, która podkreśla wiadomości i wydarzenia, które znajdują się na czarnej liście mediów głównego nurtu, takich jak wielkie popiersia handlu dziećmi, powiązania między zabójstwem Setha Richa i Hillary Clinton, oraz elity ekspozycja na pierścień pedofilski. ”Wow, nawet nie zdawałem sobie sprawy, że zrobiliśmy tak wiele. Szkoda, że ​​Fake News nie zgłosi!Dziękuję ”, powiedział jego post, z linkiem do strony MAGAPILL. Według NewsWeek, jest to potwierdzenie, że pan Trump postrzega te tak zwane„ teorie spiskowe ”jako fakt.

Wynik obrazu dla Donalda Trumpa mówi George Soros, Watykan, Rotszyldowie i Sataniści

Na początku tego miesiąca na stronie zamieszczono również „schemat”, który pokazał, jak kartel bankowy Rothschild potajemnie kontroluje globalne finanse. „Bankowość rodzin, niektóre rodziny z linii krwi zdominowały globalne instytucje finansowe, w tym: BIS, FED, MFW, Bank Światowy, Wall Street”, jak podaje strona. We wcześniejszych tweetach Trump zaatakował CNN jako „fałszywe wiadomości”. po raz pierwszy Trump reklamował informacje z witryn, które podnoszą poziom konspiracji. W lipcu 2016 roku Trump ponownie napisał na Twitterze grafikę przedstawiającą zdjęcie jego prezydenckiej rywalki, Hillary Clinton, nałożonej na gwiazdę przypominającą Gwiazdę Dawida, z stos gotówki i słowa „najbardziej skorumpowany kandydat w historii”. 

 

zrodlo:https://killuminatinews.blogspot.com/2018/12/donald-trump-george-soros-vatican.html?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: