NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!!  VIDEO +18
PILNE!! WAŻNE VIDEO !! Wywiad z prawnikiem: czy mamy do czynienia z eksperymentem medycznym?
IZRAEL: W LOD PŁONĄ SYNAGOGI, ŻYDOWSKIE SKLEPY I SAMOCHODY [+VIDEO]
Tłum przed siedzibą koncernu AstraZeneca. Ludzie weszli na dach
Nie szczepisz się przeciwko COVID-19? Może czekać cię "rozmowa uświadamiająca"
Prof. Leszek Miszczyk nie żyje! Znany onkolog..
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

DONALD TRUMP: GEORGE SOROS, WATYKAN, ROTSZYLDOWIE I SATANIŚCI KONTROLUJĄ ŚWIAT

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

€1,00

Donald Trump potwierdził od dawna podejrzewane teorie, że świat jest kontrolowany przez George’a Sorosa, rodzinę bankową Rothschilda, Watykan i satanistów. Informacje te mogą nie być wiadomością dla wielu ludzi, ale po raz pierwszy prezydent awansował takie pomysły na poziomie publicznym.

Wynik obrazu dla Donalda Trumpa mówi George Soros, Watykan, Rotszyldowie i Sataniści

W weekend Prezydent Trump zamieścił na Twitterze linki do strony internetowej, która ujawniła te koncepcje, które są zazwyczaj dyskredytowane i nazywane „dzikimi teoriami spiskowymi”. Wiele osób uważa to teraz za potwierdzenie kabały oligarchów, którzy pracują za kulisami, aby wprowadzić New World Order.Trump zamieścił link ze swojego oficjalnego konta na Twitterze do strony internetowej o nazwie MAGAPILL, która podkreśla wiadomości i wydarzenia, które znajdują się na czarnej liście mediów głównego nurtu, takich jak wielkie popiersia handlu dziećmi, powiązania między zabójstwem Setha Richa i Hillary Clinton, oraz elity ekspozycja na pierścień pedofilski. ”Wow, nawet nie zdawałem sobie sprawy, że zrobiliśmy tak wiele. Szkoda, że ​​Fake News nie zgłosi!Dziękuję ”, powiedział jego post, z linkiem do strony MAGAPILL. Według NewsWeek, jest to potwierdzenie, że pan Trump postrzega te tak zwane„ teorie spiskowe ”jako fakt.

Wynik obrazu dla Donalda Trumpa mówi George Soros, Watykan, Rotszyldowie i Sataniści

Na początku tego miesiąca na stronie zamieszczono również „schemat”, który pokazał, jak kartel bankowy Rothschild potajemnie kontroluje globalne finanse. „Bankowość rodzin, niektóre rodziny z linii krwi zdominowały globalne instytucje finansowe, w tym: BIS, FED, MFW, Bank Światowy, Wall Street”, jak podaje strona. We wcześniejszych tweetach Trump zaatakował CNN jako „fałszywe wiadomości”. po raz pierwszy Trump reklamował informacje z witryn, które podnoszą poziom konspiracji. W lipcu 2016 roku Trump ponownie napisał na Twitterze grafikę przedstawiającą zdjęcie jego prezydenckiej rywalki, Hillary Clinton, nałożonej na gwiazdę przypominającą Gwiazdę Dawida, z stos gotówki i słowa „najbardziej skorumpowany kandydat w historii”. 

 

zrodlo:https://killuminatinews.blogspot.com/2018/12/donald-trump-george-soros-vatican.html?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: