NA ŻYWO DZIŚ !! 21.00 A.JABŁONOWSKI & J.CALEIB - "DARCIE ŁACHA Z III R.P :-)14 września 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Arystokraci Swiata – Bankierzy

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

Jeśli doceniasz moją pracę drogi czytelniku wesprzyj moją pracę dowolną kwotą , 🙂 dziękuję za wpłatę darowizny

€1,00

Za wszystkimi wojnami od 2,5 wieku stoi rodzina Rothschildów. Klan Rothschildów składający się z wielu spokrewnionych rodzin jest najpotężniejszą rodziną bankierską na świecie.

rothschild2

Jak pisze Chińczyk Song Hongbing w książce pt. „Wojna o pieniądz” – w XIX wiecznej Europie wyróżniano 6 mocarstw: Rosję, Anglię, Francję, Prusy, Austro-Węgry i… klan Rothschildów, których znawcy uważali za największe mocarstwo. W jej własności i/lub zarządzaniu znajdują się prawie wszystkie banki narodowe z wyjątkiem: Syrii, Iranu, Kuby, Korei Północnej i od niedawna, także Rosji.

Taka potęga nuklearna jak Rosja, pod przywództwem Putina, dopiero odebrała Centralny Bank Rosji w marcu 2015 r. Było to związane ze zniknięciem Prezydenta Putina na blisko 10 dni, kiedy to się działo. W tym czasie, zabito jego szefa ochrony osobistej, który miał być mianowany na szefa Federalnej Służby Bezpieczeństwa Rosji.

Znalezione obrazy dla zapytania bank centralny rosji zdjecia

Ale zarządzanie Bankiem zostało odebrane i jego polityka zmieniła się radykalnie – ze szkodzącej gospodarce rosyjskiej – na wspierająca rozwój gospodarczy i dobrobyt obywateli. Jak ważne jest opanowanie emisji pieniądza, w tym kredytowego w skali świata, do zarządzania krajami i globalnego, określił ponad dwa wieki temu założyciel klanu i jego żona: Meyer Amschel Rothschild [Cytat z filmu „Money as Debt”]: „Daj mi kontrolę nad podażą pieniądza narodu i nie będzie mnie obchodzić, kto tworzy ich Prawa” Natomiast Gutle Schnaper, żona tegoż Mayera Amschela Rothschilda i matka jego pięciu synów stwierdziła: „Gdyby moi synowie nie chcieli wojen, to by żadnych nie było.” Cześć kulis funkcjonowania tej rodziny i powiązań z innymi oligarchami i wpływowymi osobami, które im służą.

Znalezione obrazy dla zapytania rodzina rothschildów zdjecia

Do zrozumienia istoty globalnych powiązań w sieci globalistów, za pomocą najważniejszego narzędzia jakim jest zmonopolizowane przez bankierów w skali świata: emisja pieniądza, w tym kredytowego oraz kontrolowanie rynków finansowych. Kluczowym, jawnym realizatorem budowy NWO jest klan Rothschildów, który ma nad sobą nadzór tajnych organizacji, których przywódcy nie są znani. Jednak plany Nowego Porządku Świata, (New World Order) coraz bardziej się załamują.

Wpływ na załamywanie się realizacji planów ma rosnąca w przyśpieszającym tempie świadomość ludzi na całym świecie, przede wszystkim dzięki internetowi, który trudno jest ocenzurować. Rodzina Rothschild W 1980r. doszło do podziału Grupy Rothschild, którą kierował wówczas lord Evelym de Rothschild, jego kuzyn Jacob IV baron de Rothschild postanowił odejść z pokładu N M Rothschild & Sons, Jacob otrzymał fundusz inwestycyjny Rothschild Investment Trust, który został założony w 1961 roku z jego inicjatywy. W 1988 roku baron Jacob zmienił jego nazwę na RIT Capital Partners, obecnie bank inwestycyjny jest zarządzany przez jego syna V barona de Rothschild – Nathaniela Francuski bankier Baron David René James de Rothschild jest obecnie zarządzającym bankowym imperium N M Rothschild & Sons. Evelyn odsprzedał swoje udziały francuskim kuzynom, po czym wraz z żoną Lynn w 2003 roku utworzyli międzynarodowy holding inwestycyjny E.L.Rothschild.

Podobny obraz

Lord Evelyn wraz z żoną Lynn de Rothschild są organizatorami Konferencji Inclusive Capitalism, której celem jest budowa „nowego” kapitalizmu. Nathaniel de Rothschild Podczas studiów na Uniwersytecie w Oxford wstąpił do założonego ponad 200 lat temu elitarnego stowarzyszenia Bullingdon Club do którego należeli m.in politycy David Cameron, George Osborne, Boris Johnson. http://pl.wikipedia.org/wiki/Klub_Bul… Do rodzinnego interesu Nathaniel wprowadzony został po ukończeniu studiów w 1994 roku, jako 23 latek objął stanowisko zarządcy aktywami banku Lazard Brothers, był prezesem w bankach Morgan Stanley i Lehman Brothers. Jest obecnie prezesem banku inwestycyjnego RIT Capital Partners, posiada udziały m.in. w Atticus Capital, Barrick Gold, Rusal, British Petrol.

 

zrodlo:TOMI3356#2(YT)

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: