DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Wiosna Biedronia chyli się ku upadkowi?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

„Jest syf. Bardzo źle” – tymi słowami anonimowi działacze Wiosny Roberta Biedronia komentują sytuację w partii na łamach najnowszego „Newsweeka”. W artykule czytamy, że Wiosna może nie przetrwać do kolejnych wyborów, a nastroje w partii po zakończeniu kampanii do europarlamentu są „odwrotnie proporcjonalne do nastroju wodza”.

Wiosna może nie przetrwać kolejnych wyborów – to główna teza, która wyłania się z opublikowanego w „Newsweeku” tekstu o partii Roberta Biedronia. Utworzone na początku roku ugrupowanie debiutowało w majowych eurowyborach i zdobyło w nich sześć procent głosów, wprowadzając do Parlamentu Europejskiego trzech posłów jako trzecia siła polityczna. Anonimowi działacze partii podkreślają jednak, że po wyborach do Parlamentu Europejskiego nastroje w partii są „odwrotnie proporcjonalne do nastroju wodza”.

Screenshot_13

 

Wiosna Biedronia nie przetrwa kolejnych wyborów? „Jest syf, bardzo źle”

„Jest syf. Bardzo źle. Dla większości z nas pytanie brzmi dziś nie co dalej, ale z kim” –  twierdzą w rozmowie z Newsweekiem, dodając, że w Wiośnie do końca trwania kampanii liczono na dwucyfrowy wynik, a zdobycie tylko 6 procent głosów sprawiło, że zaraz po wyborach w partii zaczął się „syndrom szczurów uciekających z tonącego statku”. Taki pogląd podziela też Wanda Nowicka (startowała z list Wiosny do PE), która jest w tekście cytowana pod nazwiskiem. -To prawda, liczyliśmy na więcej. Trzy zdobyte mandaty do europarlamentu to nie pięć, które wydawały się pewne – mówi, podkreślając jednocześnie, że samo przekroczenie progu powinno być dla Wiosny sukcesem.

Politycy Wiosny w rozmowie z „Newsweekiem” formułują też inne zarzuty pod adresem partii. O samym Biedroniu mówią, że jego hurraoptymizm na konwencji powyborczej był sztuczny i przypominał „pajacowanie”. Pojawia się m.in. stwierdzenie, że Wiosna „okazała się projektem towarzysko-rodzinnym” [w wyborach dobre wyniki zdobyli Krzysztof Śmiszek, prywatnie partner życiowy Roberta Biedronia, a także inna para działaczy – Sylwia Spurek i jej partner Marcin Anaszewicz – red.]. Przypomniano także, że liderzy Wiosny nie zareagowali dostatecznie mocno, gdy w partii pojawiły się oskarżenia o mobbing.

W tekście pojawiają się też stwierdzenia działaczy partii, że Robert Biedroń – wbrew wcześniejszym zapewnieniom – nie zrzeknie się mandatu europosła i zostanie w Brukseli na pełną kadencję, czyli najbliższe pięć lat. Ta informacja zdążyła się już zdezaktualizować, bo w weekend lider Wiosny ogłosił, że „to fake news”, a mandat przyjmie i zrzeknie się go dopiero wtedy, gdy dostanie się do polskiego parlamentu w wyborach jesiennych. Nieaktualna jest również informacja, że Wiosna nie chce zawiązywać koalicji z innymi ugrupowaniami i chce wspólnie samodzielnie walczyć o miejsce w polskim parlamencie. W ostatnich dniach Biedroń zwołał briefing, na którym zaprosił do współpracy ewentualnych koalicjantów – m.in. Sojusz Lewicy Demokratycznej, Partię Razem i Zielonych.

 

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24882421,wiosna-biedronia-chyli-sie-ku-upadkowi-newsweek-cytuje-dzialaczy.html#a=357&c=159&t=7&g=x&s=BoxNewsImg3

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: