KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

Tak się nie robi, Panie Niemcu – Dariusz Kwiecień

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

€1,00

2 thoughts on “Tak się nie robi, Panie Niemcu – Dariusz Kwiecień

 1. Czemu ludzie wierzą w bzdury ? Odpowiadając na to pytanie uciekamy się do skomplikowanych wyjaśnień . Tworzymy wydumane teorie psycho-socjo-kulturowe . Wszystko po to , aby pokazać , że miejsce w którym znaleźli się ci zagubieni ludzie , nie jest tak odległe . Wiem to , bo sam tak robię .
  Jednak czasami najlepszym wyjaśnieniem jest bycie kompletnym zjebem . Przykładem tego jest ”porozmawiajmy.tv”. To ten typ kanału gdzie każdy materiał jest gorszy od poprzedniego i to niezależnie w jakiej kolejności je oglądacie . Dużo jest o żydach i reptilianach , a kanał ma 56 tysięcy subskrybentów . Szczególnie inspirujący jest wykład człowieka , który stoi za tym medium , pana Aleksandra Berdowicza .
  Który zawsze i wszędzie ciągnie za sobą Pan ”wersalkę” Dariusza Kwietnia .
  Według tych niezwykle wiarygodnych dla ”porozmawiajmy.tv” ludzi , sprawy miały się następująco : O tym jak budować UFO naziści dowiedzieli się od rasy „białych nordyków” . Zamieszkują oni wnętrze Ziemi pod Himalajami . Hitlerowcy sporo też zawdzięczają przekazom telepatycznym od reptilian . Jakby tego było mało , kosmici rozbili się swoim statkiem w Szwarcwaldzie . I to gdzie – na posiadłości samej Ewy Braun . Niemieccy inżynierowie przebadali statki i już w latach 40. latali do pasa Kuipera po żelazo . Ich pierwsza baza na Księżycu miała kształt swastyki . Ta dzisiejsza znana jest jako Lunar Operations Command . Ludzie wierzący w ten spisek sporo o niej wiedzą jak na ściśle tajną , księżycową bazę . Hitlerowcy podbili też Marsa . Początkowo , cyt. „pioruny zniszczyły im elektronikę , ponieważ pobudowali się zbyt blisko równika”. Potem było już z górki . Pokonali dwie główne rasy rządzące Marsem , czyli reptilian i insektoidy . W konsekwencji tego na Marsie panuje dziś nazistowska dyktatura .

  Jest to standardowy , codzienny przekaz płynący z tego kanału . Ich teorie są tak absurdalne , że nie jestem w stanie opisać ich językiem polskim . Dla przykładu: na którymś tam z rzędu wykładzie ”spółki” Berdowicz – Kwiecień … twierdzą , że powodem wojny w Iraku były „Gwiezdne Wrota” . Dokładnie takie jakie znamy z filmu . Saddam Husajn nie chciał oddać amerykańcom swojego portalu więc ci próbowali odebrać go siłą . Oznajmiają także , że królowa Elżbieta II ma 7000 lat . Wiedzą to od youtuberki Eleny Kapulnik , której przyznała się do tego sama Elżbieta II . Smutne , śmieszne i jeszcze raz smutne zarazem .

  Z grzeczności nie wspominam o goszczącej tu Ewie Paweli ….

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: