NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!!  VIDEO +18
PILNE!! WAŻNE VIDEO !! Wywiad z prawnikiem: czy mamy do czynienia z eksperymentem medycznym?
IZRAEL: W LOD PŁONĄ SYNAGOGI, ŻYDOWSKIE SKLEPY I SAMOCHODY [+VIDEO]
Tłum przed siedzibą koncernu AstraZeneca. Ludzie weszli na dach
Nie szczepisz się przeciwko COVID-19? Może czekać cię "rozmowa uświadamiająca"
Prof. Leszek Miszczyk nie żyje! Znany onkolog..
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

ROZWÓJ SZTUCZNEJ INTELIGENCJI ZATRZYMA LUDZKOŚĆ W ROZWOJU A PÓŹNIEJ ZACZNIE SZYBKO UWSTECZNIAĆ – STRACIMY Z WYGODY IMPERATYW PRZYMUSU !! EWOLUOWANIA !!

TECHNOLOGIA

37% ekspertów sądzi, że sztuczna inteligencja cofnie ludzkość w rozwoju

Utarło się przekonanie, że przyszłością naszej cywilizacji są technologie sztucznej inteligencji, dzięki którym będziemy mogli dokonywać przełomów w wielu dziedzinach nauki, co zaowocuje polepszeniem jakości naszego życia.

Tymczasem nasza przyszłość może nie rysować się w tak różowych barwach, jak nam się wydaje. Na to wskazują najnowsze badania znanej organizacji Pew Research. Zebrała ona dane od światowej klasy ekspertów w kwestiach najnowszych technologii. Badanie miało pokazać, jak będzie wyglądać przyszłość technologii sztucznej inteligencji i jej wpływ na ludzkość.

Okazuje się, że jedna trzecia ekspertów jest pewna, że sztuczna inteligencja pogorszy sytuację ludzkości do roku 2030, a korzyści z niej będą miały tylko jednostki. Pew Research przeprowadził swoje badania i analizy na 979 pionierach technologii, w tym innowatorach, naukowcach, aktywistach, programistach oraz liderach biznesu i polityki.

Organizacja zapytała ekspertów, czy technologie AI zwiększą ludzkie możliwości i wzmocnią naszą pozycję, oraz czy zmniejszą one ludzką autonomię i wolę. Pomimo faktu, że większość specjalistów, bo 63% stwierdziło, że ma nadzieję, iż ludziom będzie lepiej w 2030 roku, a 37% uważa, że będzie gorzej, to jednak praktycznie wszyscy, niezależnie od tego, czy są optymistami czy nie, wyrazili obawy o długoterminowy wpływ tych technologii na podstawowe elementy bycia człowiekiem.

Te opinie nie powinny dziwić, bo o ile w ciągu dwóch dekad technologie AI będą sprzyjały naszemu rozwojowi na każdej płaszczyźnie, w dalszej perspektywie, gdy algorytmy zaczną przewyższać możliwości ludzi, staną się one zagrożeniem dla całej populacji, zwłaszcza, gdy będą rozwijane przez ludzi, którzy będą mieli wrogie zamiary wobec świata.

AI wpływa na agencje rządowe, którym pozwala tworząc technologie o znaczących zdolnościach intelektualnych do monitorowania, egzekwowania, a nawet karania jednostek”. Ci, którzy wiedzą, jak je używać, będą mieli olbrzymią potencjalną władzę nad tymi, którzy tego nie robią lub nie mogą” – powiedział Greg Shannon, główny naukowiec w CERT Division Carnegie Mellon.

37% ekspertów uważa, że sztuczna inteligencja cofnie ludzkość w rozwoju. Fot. MaxPixel.

Eksperci podkreślili również, że rozwój technologii sztucznej inteligencji może mieć niekorzystny wpływ na rynek pracy. Chodzi tutaj nie tylko o wyeliminowanie wielu stanowisk pracy, które będzie można zautomatyzować, ale o problem dostosowania systemu ekonomicznego wielu krajów i kształcenie ludzi w kierunku obsługi nowych technologii. W tej chwili na całym świecie żyje zaledwie ok. 700 tysięcy ludzi (0,1% populacji), którzy są związani z rozwojem technologii AI.

2030 rok to niezbyt odległa przyszłość. W moim odczuciu innowacje, takie jak Internet i sieci neuronalne sztucznej inteligencji, przynoszą ogromne krótkoterminowe korzyści, a także długoterminowe negatywy, które mogą trwać dekady, zanim je opanujemy” – powiedział Andrew McLaughlin, dyrektor wykonawczy Centrum Innowacyjnego Myślenia w Yale.

Polepszenie bytu ludzi też może być takim samym zagrożeniem dla naszej przyszłości jak brak perspektyw. Wiąże się ona z utratą sensu życia i kształtowania poczucia egzystencjalnej nieistotności, która jest końcowym rezultatem braku priorytetów dla ludzkiego dobrostanu i chęci poznawania. Ten stan może panować przez wiele dekad i ostatecznie zaowocować pogorszeniem jakości życia milionom ludzi na całej planecie.

Myślę, że jest bardziej prawdopodobne, że wykorzystamy tę moc, aby uczynić świat lepszym. Na przykład możemy praktycznie wyeliminować globalne ubóstwo, znacznie ograniczyć choroby i zapewnić lepszą edukację prawie każdemu na świecie. Jednocześnie musimy przeciwdziałać wykorzystywania AI do zwiększania koncentracji bogactwa i władzy, które ograniczą wielu ludzi w rozwoju i będą pomocne przy tworzeniu jeszcze bardziej przerażających broni” – powiedział Erik Brynjolfsson, dyrektor wydziału inicjatywy gospodarki cyfrowej z MIT.

Przypomnijmy, że 2 tygodnie temu na Uniwersytecie Montrealskim zakończyły się prace nad projektem zasad rządzących AI. Nad nowymi globalnym regulacjami debatowało 100 światowej sławy ekspertów. Wspólnie przygotowali kodeks zawierający 10 zasad dotyczących przyszłości rozwoju robotów i sztucznej inteligencji (zobaczcie tutaj).

Źródło: GeekWeek.pl/Pew Research / Fot. MaxPixel

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

One thought on “ROZWÓJ SZTUCZNEJ INTELIGENCJI ZATRZYMA LUDZKOŚĆ W ROZWOJU A PÓŹNIEJ ZACZNIE SZYBKO UWSTECZNIAĆ – STRACIMY Z WYGODY IMPERATYW PRZYMUSU !! EWOLUOWANIA !!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: