NA ŻYWO DZIŚ !! 21.00 GOŚĆ SPECJALNY21 października 2019
-141099 sekund temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

LIST FALENTY z hiszpańskiego więzienia..

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Afera podsłuchowa. Falenta sypie…

„Nie zamierzam umierać w samotności. Ujawnię zleceniodawców i wszystkie szczegóły” – napisał do prezydenta Dudy biznesmen skazany w aferze podsłuchowej.

 

Screenshot_8

Treść listu, który Marek Falenta napisał z hiszpańskiego aresztu, ujawnia dzisiejsza „Rzeczpospolita”. Falenta potwierdza w nim wszystkie podejrzenia, jakie ciągnęły się za nim od wybuchu afery podsłuchowej, która w 2015 r. przyczyniła się do zdobycia władzy przez Prawo i Sprawiedliwość. Jak twierdzi Falenta, do organizacji nagrywania namawiał go Stanisław Kostrzewski, b. skarbnik PiS, a wszystko miał akceptować Jarosław Kaczyński oraz ludzie z jego najbliższego otoczenia.   

Falenta swój list napisał 12 kwietnia, 4 dni po zatrzymaniu w Hiszpanii na podstawie wydanego przez polską prokuraturę europejskiego nakazu aresztowania. Biznesmen ukrywał się za granicą, nie chcąc iść do polskiego więzienia, gdzie miał odsiedzieć 2,5 roku za podsłuchiwanie polityków i urzędników rządu PO-PSL w warszawskich restauracjach. Z publikacji „Rzeczpospolitej” wynika, że list Falenty jest zarazem wnioskiem o ułaskawienie, który biznesmen złożył do prezydenta Andrzeja Dudy, a którego kopię dostał warszawski

http://wyborcza.pl/7,75398,24882393,afera-podsluchowa-falenta-sypie-mocodawcow-z-pis.html#S.main_topic-K.C-B.1-L.1.duzy

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: