DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

INTERIA – ostrzega przed dodaniem komentarza – ale ja umieszczę tutaj komentarz – im podziękuję !

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

YouTube wyłącza reklamy w wideo anty szczepionkowców

YouTube zdecydował się w ubiegły piątek na usunięcie reklam z niektórych filmów anty szczepionkowych. Dlaczego? Publikowanie materiałów mogących mieć niebezpieczny wpływ na użytkowników jest sprzeczne z regulaminem serwisu.

Screenshot_6

Niedawno Facebook zapowiedział walkę ze środowiskiem antyszczepionkowym poprzez usunięcie tego typu treści z listy rekomendacji. Na podobne kroki zdecydował się YouTube, na którym są przecież obecne materiały opublikowane przez środowiska antyszczepionkowe.

YouTube poinformował o zablokowaniu wyświetlania reklam towarzyszących materiałom o charakterze antyszczpionkowym. Decyzja ta dotyczy pojedynczych filmów, jak i całych „specjalistycznych” kanałów, takich jak LarryCook333, VAXXED czy iHealthTube. Łącznie mają one blisko 500 000 subskrypcji.

Jako komentarz do sprawy, YouTube wyjaśnił, że zamieszczanie w serwisie treści o niebezpiecznym i szkodliwym charakterze jest sprzeczne z regulaminem serwisu, a za takie właśnie uznaje się materiały propagujące brak szczepień ochronnych. Oznacza to, że kanały antyszczepionkowe nie będą czerpać wpływów z reklam powiązanych z wyświetleniami filmów.

Czytaj więcej na https://nt.interia.pl/internet/news-youtube-wylacza-reklamy-w-wideo-antyszczepionkowcow,nId,2854433#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

2 thoughts on “INTERIA – ostrzega przed dodaniem komentarza – ale ja umieszczę tutaj komentarz – im podziękuję !

  1. Wielce szkodliwa i bardzo niebezpieczna dla świadomości społecznej jest polityka YT i FB, zaciemniając i zakłamując rzeczywistość.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: