NA ŻYWO 20.00 "SZOK ! STANISŁAW MICHALKIEWICZ WULGARNIE OSZKALOWAŁ KATOLICKICH KSIĘŻY I ZAKONNIKÓW !! +ROPZMOWA NA ŻYWO Z ADOLFEM KUDLIŃSKIM21 lipca 2019
2 dni temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

INTERIA – ostrzega przed dodaniem komentarza – ale ja umieszczę tutaj komentarz – im podziękuję !

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

YouTube wyłącza reklamy w wideo anty szczepionkowców

YouTube zdecydował się w ubiegły piątek na usunięcie reklam z niektórych filmów anty szczepionkowych. Dlaczego? Publikowanie materiałów mogących mieć niebezpieczny wpływ na użytkowników jest sprzeczne z regulaminem serwisu.

Screenshot_6

Niedawno Facebook zapowiedział walkę ze środowiskiem antyszczepionkowym poprzez usunięcie tego typu treści z listy rekomendacji. Na podobne kroki zdecydował się YouTube, na którym są przecież obecne materiały opublikowane przez środowiska antyszczepionkowe.

YouTube poinformował o zablokowaniu wyświetlania reklam towarzyszących materiałom o charakterze antyszczpionkowym. Decyzja ta dotyczy pojedynczych filmów, jak i całych „specjalistycznych” kanałów, takich jak LarryCook333, VAXXED czy iHealthTube. Łącznie mają one blisko 500 000 subskrypcji.

Jako komentarz do sprawy, YouTube wyjaśnił, że zamieszczanie w serwisie treści o niebezpiecznym i szkodliwym charakterze jest sprzeczne z regulaminem serwisu, a za takie właśnie uznaje się materiały propagujące brak szczepień ochronnych. Oznacza to, że kanały antyszczepionkowe nie będą czerpać wpływów z reklam powiązanych z wyświetleniami filmów.

Czytaj więcej na https://nt.interia.pl/internet/news-youtube-wylacza-reklamy-w-wideo-antyszczepionkowcow,nId,2854433#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

2 thoughts on “INTERIA – ostrzega przed dodaniem komentarza – ale ja umieszczę tutaj komentarz – im podziękuję !

  1. Wielce szkodliwa i bardzo niebezpieczna dla świadomości społecznej jest polityka YT i FB, zaciemniając i zakłamując rzeczywistość.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: