NA ŻYWO 20.00 "SZOK ! STANISŁAW MICHALKIEWICZ WULGARNIE OSZKALOWAŁ KATOLICKICH KSIĘŻY I ZAKONNIKÓW !! +ROPZMOWA NA ŻYWO Z ADOLFEM KUDLIŃSKIM21 lipca 2019
2 dni temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

WAKACJE – uwaga na te owady !!!

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Roją się wokół jeziora w gorący letni dzień, 

przyciąga je zapach słodkich napojów, skaczą, pełzają, latają i ogólnie przyprawiają wszystkich o dreszcze! Te stworzenia mogą być małe, ale też śmiertelnie niebezpieczne, więc uważajcie!

Czas: Te insekty co roku pozbawiają życia średnio 750 000 ludzi

0:28 Te przenoszą tyfus i dżumę

1:55 Borelioza, porażenie kleszczowe, dur powrotny, babeszjoza…

2:42 Dlaczego ślimak może być niebezpieczny

3:42 Trzymajcie się z dala od tego małego milutkiego gościa

4:31 Całująca pluskwa, czyli zabójczy pluskwiak

5:26 Skolopendra w waszym domu? Uciekajcie!

6:14 Zachowajcie ostrożność w Australii

7:04 Zabójcza pszczoła

7:49 Wielki szerszeń japoński

8:52 Jak można zapaść w śpiączkę afrykańską

9:45 Muzyka: Epidemic Sound https://www.epidemicsound.com/

Streszczenie: – Wiele zagrażających życiu chorób przenoszonych jest na ludzi przez komara poprzez aparat gębowy w kształcie trąbki, którym wbija się w skórę i wysysa krew. Komary co roku pozbawiają życia średnio 750 000 ludzi, z czego malaria odpowiada za połowę tych zgonów. – Podobnie jak komary, pchły również potrzebują krwi do przeżycia. Ich swędzące ukąszenia są zazwyczaj po prostu uciążliwe, ale pchły mogą przenosić poważne choroby, takie jak tyfus i dżuma. – Na świecie żyje 900 różnych gatunków kleszczy. Oferują one zatem swoisty szwedzki stół chorób. Mimo że kleszcz stał się synonimem boreliozy, to są jeszcze gorączka plamista Gór Skalistych, porażenie kleszczowe, tyfus, dur powrotny, babeszjoza. – Jednym z przerażających stworzeń na liście jest ślimak. Ci mieszkańcy słodkich wód są nosicielami pasożyta wywołującego schistosomatozę. – Kontakt z ćmą flanelową wywołuje natychmiastowe podrażnienie skóry z bólem o sile porównywalnej do złamania kości! – Odchody całującej pluskwy mogą zawierać śmiercionośnego pasożyta wywołującego chorobę Chagasa. Do jej nieprzyjemnych objawów należą bóle mięśni i gorączka, a także niewydolność serca i układu pokarmowego. – Ukąszenie skolopendry jest bardzo bolesne i powoduje obrzęk, zaczerwienienie, ból głowy, nudności, wymioty, martwicę skóry, kołatanie serca i niepokój. – Oprócz tego, że należy do grona najbardziej jadowitych pająków na ziemi, to jeszcze ten ośmionożny, budzący postrach potwór potrafi przeżyć kilka godzin pod wodą! – Zabójcze pszczoły reagują na każdy rodzaj zagrożenia szybciej niż inne i zlatują się, żeby pomóc chronić rój, co oznacza, że człowiek może otrzymać aż 10 razy więcej użądleń niż od typowej pszczoły. – Szerszenie potrafią być agresywne z byle powodu. Tylko sobie wyobraźcie lecącego za wami wielkiego szerszenia japońskiego! Ich ukąszenie jest tak bolesne, że od razu wylądujecie w szpitalu. – Podobnie do niektórych innych szkodników raczących się krwią, by przetrwać, mucha tse-tse przenosi na ludzi niebezpieczną chorobę o nazwie śpiączka afrykańska.

 

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: