DZIŚ NA ŻYWO - 21.00 ILE JESZCZE ZOSTAŁO POLSKI W POLSCE ? RZECZ O KOŃCÓWCE RABUNKU POLSKI !! SZOKUJĄCY TEMAT - stan na koniec roku 2019 !!19 listopada 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności..Do dyspozycji czytelników i widzów chat obsługujący wszystkie formaty multimediów które można załączać w dyskusji.Ponadto możliwość zakładania indywidualnych imiennych kont z możliwością publikowania wszelkich materiałów i multimediów BEZ CENZURY

Totalne zezwierzęcenie! Przerażające, co podli aborterzy robią ze zwłokami zamordowanych dzieci! [VIDEO +18]

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ
images1

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

Bez tytułu 3

Jeśli doceniasz moją pracę drogi czytelniku wesprzyj moją pracę dowolną kwotą , 🙂 dziękuję za wpłatę darowizny

€1,00

Niewiele na świecie jest zbrodni równie ohydnych co zamordowanie dziecka. Jednak gdy „lekarz” który dokonuje tego obrzydliwego czynu po wszystkim jeszcze bezcześci drobne zwłoki, głośno się przy tym śmiejąc to każdemu człowiekowi bez odchyleń w sferze etyczno-moralnej otwiera się przysłowiowy nóż w kieszeni.

Znalezione obrazy dla zapytania plody aborcyjne zdjecia

Amerykański ksiądz udostępnił na swoim twitterze przerażające nagranie, które przesłał mu przyjaciel. Widać na nim jak dwóch zwyrodniałych „lekarzy” zabawia się drobnymi zwłokami dwójki abortowanych dzieci.

Ohydnej zabawie towarzyszą salwy śmiechu towarzyszącego im personelu. Obaj zwyrodnialcy trzymają ciałka dzieci niczym kukiełki i „beatboxując” udają, że martwe maleństwa bujają się w rytm muzyki. Nagranie jest tak szokujące, że naprawdę ciężko się o nim pisze, ponieważ normalnemu człowiekowi po obejrzeniu tego ręce same zaciskają się w pięści.

To wideo może jednak przynieść coś dobrego. Może pokazać poplecznikom aborcji, że mordowane istotki to nie są jakieś tam bezkształtne płody lecz prawdziwe dzieci. Może również ukazać światu prawdziwą naturę szpitalnych morderców, którzy zarabiają na zabijaniu najbardziej bezbronnych i niewinnych.

W USA walczą ostatnimi czasy ze sobą dwie skrajności – w niektórych stanach poplecznicy mordowania dzieci doprowadzili do tego, że aborcji można dokonać nawet do ostatniego dnia ciąży, a w innych zakazano aborcji zupełnie, nawet w przypadku gwałtu; jedyną otwartą furtką pozostało zagrożenie życia kobiety.

W Polsce jedynym ugrupowaniem oficjalnie sprzeciwiającym się aborcji, a w szczególności tzw. „aborcji eugenicznej” (od nazistowskiej eugeniki), czyli mordowaniu chorych dzieci, jest Konfederacja Korwin Korwin Braun Liroy Narodowcy.

 

zrodlo:https://nczas.com/2019/06/06/totalne-zezwierzecenie-przerazajace-co-podli-aborterzy-robia-ze-zwlokami-zamordowanych-dzieci-video-18/?

4 thoughts on “Totalne zezwierzęcenie! Przerażające, co podli aborterzy robią ze zwłokami zamordowanych dzieci! [VIDEO +18]

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: