DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Totalne zezwierzęcenie! Przerażające, co podli aborterzy robią ze zwłokami zamordowanych dzieci! [VIDEO +18]

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

€1,00

Niewiele na świecie jest zbrodni równie ohydnych co zamordowanie dziecka. Jednak gdy „lekarz” który dokonuje tego obrzydliwego czynu po wszystkim jeszcze bezcześci drobne zwłoki, głośno się przy tym śmiejąc to każdemu człowiekowi bez odchyleń w sferze etyczno-moralnej otwiera się przysłowiowy nóż w kieszeni.

Znalezione obrazy dla zapytania plody aborcyjne zdjecia

Amerykański ksiądz udostępnił na swoim twitterze przerażające nagranie, które przesłał mu przyjaciel. Widać na nim jak dwóch zwyrodniałych „lekarzy” zabawia się drobnymi zwłokami dwójki abortowanych dzieci.

Ohydnej zabawie towarzyszą salwy śmiechu towarzyszącego im personelu. Obaj zwyrodnialcy trzymają ciałka dzieci niczym kukiełki i „beatboxując” udają, że martwe maleństwa bujają się w rytm muzyki. Nagranie jest tak szokujące, że naprawdę ciężko się o nim pisze, ponieważ normalnemu człowiekowi po obejrzeniu tego ręce same zaciskają się w pięści.

To wideo może jednak przynieść coś dobrego. Może pokazać poplecznikom aborcji, że mordowane istotki to nie są jakieś tam bezkształtne płody lecz prawdziwe dzieci. Może również ukazać światu prawdziwą naturę szpitalnych morderców, którzy zarabiają na zabijaniu najbardziej bezbronnych i niewinnych.

W USA walczą ostatnimi czasy ze sobą dwie skrajności – w niektórych stanach poplecznicy mordowania dzieci doprowadzili do tego, że aborcji można dokonać nawet do ostatniego dnia ciąży, a w innych zakazano aborcji zupełnie, nawet w przypadku gwałtu; jedyną otwartą furtką pozostało zagrożenie życia kobiety.

W Polsce jedynym ugrupowaniem oficjalnie sprzeciwiającym się aborcji, a w szczególności tzw. „aborcji eugenicznej” (od nazistowskiej eugeniki), czyli mordowaniu chorych dzieci, jest Konfederacja Korwin Korwin Braun Liroy Narodowcy.

 

zrodlo:https://nczas.com/2019/06/06/totalne-zezwierzecenie-przerazajace-co-podli-aborterzy-robia-ze-zwlokami-zamordowanych-dzieci-video-18/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

4 thoughts on “Totalne zezwierzęcenie! Przerażające, co podli aborterzy robią ze zwłokami zamordowanych dzieci! [VIDEO +18]

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: