DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Teatr dla gojow – cz.9

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

€1,00

Tajne stowarzyszenia istnieją od setek lat. Odgrywały i odgrywają istotną rolę w polityce i geopolityce. Choćby dlatego, że wielu prezydentów USA, polityków, artystów należało do nich. Przypomnę przemówienie Johna F. Kennedy, który jawnie i odważnie mówił: – ” …Samo słowo ‚tajemnica’ jest odrażające w wolnym, otwartym społeczeństwie. Jako ludzie jesteśmy tak z natury, jak i historycznie, przeciwnikami tajemnych stowarzyszeń, tajnych przysiąg oraz ukrytych biegów wydarzeń…

Znalezione obrazy dla zapytania tajemne stowarzyszenia zdjecia

Na całym świecie działa przeciwko nam monolityczny i bezwzględny spisek, bazujący przede wszystkim na ukrytych środkach, by rozszerzać swą strefę wpływów poprzez infiltrację (szpiegostwo), zamiast inwazji, poprzez działalność wywrotową zamiast wyborów, poprzez zastraszanie zamiast wolnego wyboru. Jest to system, który zgromadził ogromne ludzkie i materialne zasoby, dla zbudowania zjednoczonej i wysoce skutecznej maszyny, która łączy operacje militarne, dyplomatyczne, wywiadowcze, ekonomiczne, naukowe i polityczne. Jej przygotowania są ukrywane, a nie ogłaszane, jej pomyłki są grzebane, a nie publikowane, jej przeciwnicy są uciszani, a nie pochwalani. Żaden wydatek nie jest kwestionowany, żaden sekret nie jest ujawniany.” Waldorf-Astoria Hotel New York City, 27 Kwietnia 1961 Przedstawiam listę najbardziej tajemniczych stowarzyszeń i organizacji: 11. Blackwater – Czarna Woda (dostepna w grze pod nazwą miasta w Red Dead Redemption I, II od Rockstar Games – największy deweloper gier na swiecie.

W serii GTA w częsci V znajdziemy mnóstwo okultystycznych odniesien. Przypadek ? Niema przypadków ! Tomi) To nie jest tajne stowarzyszenie, ale najemna, prywatna armia. Działa na zlecenie rządu Stanów Zjednoczonych. Głośno o niej zrobiło się w Iraku, kiedy najemnicy działali bezprawnie. Oferują najemników piechoty, marynarki, policji. W Blackwater pracują nie tylko byli żołnierze US, ale również żołnierze… GROM-u. Blackwater z jednej strony pełni bardzo ważną rolę w armii amerykańskiej z drugiej strony wykonuje zlecenia, które są niemożliwe do wykonania dla publicznej armii US. 10. The Black Hand To tajne stowarzyszenie wojskowe na Bałkanach, zostało założone w 1911 roku, w celu wyzwolenia ludności serbskiej z Austro-Węgier.

 

Znalezione obrazy dla zapytania okultyzm zdjecia

Zaplanowali zamach na arcyksięcia Franciszka Ferdynanda, który był dziedzicem tronu austriackiego. To morderstwo uznaje się za bezpośrednią przyczynę wybuchu I wojny światowej. 9. The Order of the Skull & Bones – stowarzyszenie Czaszka i Kości Elitarna organizacja paramasońska. Działa na Uniwersytecie w Yale. Została założona w 1832 roku przez Williama Huntingtona Russela. Posiada własną prywatną wyspę. Należą do niej takie rodziny jak: Rockefeller, Vanderbilt, Kery, Bush. 8. Rosicrucians – Różokrzyżowcy Różokrzyżowcy to wspólnota, która inspirowała się gnozą i kabałą. Przejęli schedę po Templariuszach. Wyznawali wiarę w boskość człowieka. Odłam masonerii. 7. Ordo Templis Orientis – O.T.O. – Zakon Świątyni Wschodu, lub rzadziej Zakon Wschodnich Templariuszy. Międzynarodowa organizacja religijno-zakonna o charakterze paramasońskim.

Podobny obraz

Przeszła radykalne zmiany, kiedy mag i satanista zwany „wielka bestia”, Aleister Crowley, przejął przywództwo. 6. Hermetic Order of The Golden Dawn – Hermetyczny Zakon Złotego Brzasku. Jest to kolejna grupa okultystyczna, która wyrosła z tradycji masońskiej i różokrzyżowców. Kładła znacznie większy nacisk na rytualną magie jak: astrologia, podróże astralne, kryształowe kule. Młody Aleister Crowley był jednym z najbardziej znanych członków zakonu. 5. The Knights Templar – Templariusze Stowarzyszenie założone prawie tysiąc lat temu jako rodzaj ochrony pielgrzymów w Ziemi Świętej. Byli początkowo nazywani biednymi żołnierzami Chrystusa. Nieoficjalnie był to zakon pielęgnujący gnostycyzm i kabalizm. Jego satanistyczny charakter udowadnia sama masoneria. Niektóre z organizacji wolnomularskich uważają się za spadkobierców tradycji zakonu templariuszy. Część lóż masońskich przyjęła nazwę „Rycerzy Świątyni”, niektóre posługują się też flagami templariuszy, a podczas spotkań przebierają się za templariuszy.

 

zrodlo:TOMI3356#2

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: