NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!!  VIDEO +18
PILNE!! WAŻNE VIDEO !! Wywiad z prawnikiem: czy mamy do czynienia z eksperymentem medycznym?
IZRAEL: W LOD PŁONĄ SYNAGOGI, ŻYDOWSKIE SKLEPY I SAMOCHODY [+VIDEO]
Tłum przed siedzibą koncernu AstraZeneca. Ludzie weszli na dach
Nie szczepisz się przeciwko COVID-19? Może czekać cię "rozmowa uświadamiająca"
Prof. Leszek Miszczyk nie żyje! Znany onkolog..
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Warszawa. Pożar na terenie budowy wieżowców Warsaw Hub w centrum stolicy, (G.R)

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

€1,00

Pożar na terenie budowanego kompleksu trzech wieżowców Warsaw Hub w centrum Warszawy. Ogień pojawił się na ostatnich kondygnacjach jednego z budynków. Nie wiadomo jeszcze, co spowodowało pożar.

Gazeta.pl

Po godzinie 1:30 w nocy z piątku na sobotę straż pożarna poinformowała, że opanowała pożar na budowie wieżowca przy Rondzie Daszyńskiego w Warszawie. Ogień wybuchł w piątek po 22:00, zapaliły się ostatnie piętra budynku, nikt nie został poszkodowany. Dogaszanie ognia ma potrwać co najmniej 6 godzin. Konstrukcja budynku jest prawdopodobnie bezpieczna.

Pożar wieżowca Warsaw Hub

Jak informował przed północą w TVN24 Mariusz Hantulski z warszawskiej straży pożarnej do pożaru trzech najwyższych kondygnacji jednego z wieżowców doszło w rogu budynku. Hantulski dodał, że przeprowadzenie akcji gaszenia pożaru na wysokości ostatnich trzech pięter (24, 25 i 26) jest bardzo trudne.

Pożar wieżowca w Warszawie. Nie ma zagrożenia dla mieszkańców

Rzecznik Prasowy Komedy Głównej Policji na antenie TVP Info informował natomiast, że ulice wokół budowy są zabezpieczone przez funkcjonariuszy.

Z relacji naszych dziennikarzy wynikało, że odrywających się z wieżowca, palących się i spadających na ziemię fragmentów materiałów budowlanych było, w pewnym momencie bardzo dużo, ale nie było zagrożenia dla mieszkańców bloków w okolicy.

Pożar The Warsaw Hub Warszawie

The Warsaw Hub to kompleks trzech wieżowców budowany w rejonie ronda Daszyńskiego w Warszawie. Znajdować się tam mają m.in. hotele. Budowa rozpoczęła się w 2016 roku, jej zakończenie planowane było na 2020 rok. Wartość inwestycji to ponad miliard złotych.

Pierwsza wieża ma 86 metrów. Mają w niej być m.in. dwa hotele. W dwóch pozostałych 130-metrowych planowane są głównie biura. Ich sumaryczna powierzchnia to ok. 70 tys. m kw.

Trzy wieże połączone są wspólną, pięciokondygnacyjną podstawą oraz sześciopoziomową częścią podziemną.

Jak pisała „Gazeta Wyborcza” na środkowej wieży The Warsaw Hub o wysokości 130 m pod koniec maja zawisła wiecha. Budowę prowadzi firma deweloperska Ghelamco.

Zobacz obraz na TwitterzeZobacz obraz na TwitterzeZobacz obraz na TwitterzeZobacz obraz na Twitterze

Polska Policja 🇵🇱💯

@PolskaPolicja

Policjanci wspólnie z @SMWarszawa zabezpieczają teren przy The Warsaw Hub. Budynek płonie na najwyższych kondygnacjach – udrażniamy przejazd dla wozów strażackich, wyłączamy pobliski teren z ruchu kołowego i pieszego. Apelujemy o nie zbliżanie się w pobliże akcji gaśniczej.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: