DZIŚ NA ŻYWO - 21.00 ILE JESZCZE ZOSTAŁO POLSKI W POLSCE ? RZECZ O KOŃCÓWCE RABUNKU POLSKI !! SZOKUJĄCY TEMAT - stan na koniec roku 2019 !!19 listopada 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności..Do dyspozycji czytelników i widzów chat obsługujący wszystkie formaty multimediów które można załączać w dyskusji.Ponadto możliwość zakładania indywidualnych imiennych kont z możliwością publikowania wszelkich materiałów i multimediów BEZ CENZURY

Warszawa. Pożar na terenie budowy wieżowców Warsaw Hub w centrum stolicy, (G.R)

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ
images1

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

Bez tytułu 3

Jeśli doceniasz moją pracę drogi czytelniku wesprzyj moją pracę dowolną kwotą , 🙂 dziękuję za wpłatę darowizny

€1,00

Pożar na terenie budowanego kompleksu trzech wieżowców Warsaw Hub w centrum Warszawy. Ogień pojawił się na ostatnich kondygnacjach jednego z budynków. Nie wiadomo jeszcze, co spowodowało pożar.

Gazeta.pl

Po godzinie 1:30 w nocy z piątku na sobotę straż pożarna poinformowała, że opanowała pożar na budowie wieżowca przy Rondzie Daszyńskiego w Warszawie. Ogień wybuchł w piątek po 22:00, zapaliły się ostatnie piętra budynku, nikt nie został poszkodowany. Dogaszanie ognia ma potrwać co najmniej 6 godzin. Konstrukcja budynku jest prawdopodobnie bezpieczna.

Pożar wieżowca Warsaw Hub

Jak informował przed północą w TVN24 Mariusz Hantulski z warszawskiej straży pożarnej do pożaru trzech najwyższych kondygnacji jednego z wieżowców doszło w rogu budynku. Hantulski dodał, że przeprowadzenie akcji gaszenia pożaru na wysokości ostatnich trzech pięter (24, 25 i 26) jest bardzo trudne.

Pożar wieżowca w Warszawie. Nie ma zagrożenia dla mieszkańców

Rzecznik Prasowy Komedy Głównej Policji na antenie TVP Info informował natomiast, że ulice wokół budowy są zabezpieczone przez funkcjonariuszy.

Z relacji naszych dziennikarzy wynikało, że odrywających się z wieżowca, palących się i spadających na ziemię fragmentów materiałów budowlanych było, w pewnym momencie bardzo dużo, ale nie było zagrożenia dla mieszkańców bloków w okolicy.

Pożar The Warsaw Hub Warszawie

The Warsaw Hub to kompleks trzech wieżowców budowany w rejonie ronda Daszyńskiego w Warszawie. Znajdować się tam mają m.in. hotele. Budowa rozpoczęła się w 2016 roku, jej zakończenie planowane było na 2020 rok. Wartość inwestycji to ponad miliard złotych.

Pierwsza wieża ma 86 metrów. Mają w niej być m.in. dwa hotele. W dwóch pozostałych 130-metrowych planowane są głównie biura. Ich sumaryczna powierzchnia to ok. 70 tys. m kw.

Trzy wieże połączone są wspólną, pięciokondygnacyjną podstawą oraz sześciopoziomową częścią podziemną.

Jak pisała „Gazeta Wyborcza” na środkowej wieży The Warsaw Hub o wysokości 130 m pod koniec maja zawisła wiecha. Budowę prowadzi firma deweloperska Ghelamco.

Zobacz obraz na TwitterzeZobacz obraz na TwitterzeZobacz obraz na TwitterzeZobacz obraz na Twitterze

Polska Policja 🇵🇱💯

@PolskaPolicja

Policjanci wspólnie z @SMWarszawa zabezpieczają teren przy The Warsaw Hub. Budynek płonie na najwyższych kondygnacjach – udrażniamy przejazd dla wozów strażackich, wyłączamy pobliski teren z ruchu kołowego i pieszego. Apelujemy o nie zbliżanie się w pobliże akcji gaśniczej.

zrodlo:http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,24876162,warszawa-pozar-na-terenie-budowy-wiezowcow-warsaw-hub-w-centrum.html

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: