DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Warszawa. Pożar na terenie budowy wieżowców Warsaw Hub w centrum stolicy, (G.R)

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

€1,00

Pożar na terenie budowanego kompleksu trzech wieżowców Warsaw Hub w centrum Warszawy. Ogień pojawił się na ostatnich kondygnacjach jednego z budynków. Nie wiadomo jeszcze, co spowodowało pożar.

Gazeta.pl

Po godzinie 1:30 w nocy z piątku na sobotę straż pożarna poinformowała, że opanowała pożar na budowie wieżowca przy Rondzie Daszyńskiego w Warszawie. Ogień wybuchł w piątek po 22:00, zapaliły się ostatnie piętra budynku, nikt nie został poszkodowany. Dogaszanie ognia ma potrwać co najmniej 6 godzin. Konstrukcja budynku jest prawdopodobnie bezpieczna.

Pożar wieżowca Warsaw Hub

Jak informował przed północą w TVN24 Mariusz Hantulski z warszawskiej straży pożarnej do pożaru trzech najwyższych kondygnacji jednego z wieżowców doszło w rogu budynku. Hantulski dodał, że przeprowadzenie akcji gaszenia pożaru na wysokości ostatnich trzech pięter (24, 25 i 26) jest bardzo trudne.

Pożar wieżowca w Warszawie. Nie ma zagrożenia dla mieszkańców

Rzecznik Prasowy Komedy Głównej Policji na antenie TVP Info informował natomiast, że ulice wokół budowy są zabezpieczone przez funkcjonariuszy.

Z relacji naszych dziennikarzy wynikało, że odrywających się z wieżowca, palących się i spadających na ziemię fragmentów materiałów budowlanych było, w pewnym momencie bardzo dużo, ale nie było zagrożenia dla mieszkańców bloków w okolicy.

Pożar The Warsaw Hub Warszawie

The Warsaw Hub to kompleks trzech wieżowców budowany w rejonie ronda Daszyńskiego w Warszawie. Znajdować się tam mają m.in. hotele. Budowa rozpoczęła się w 2016 roku, jej zakończenie planowane było na 2020 rok. Wartość inwestycji to ponad miliard złotych.

Pierwsza wieża ma 86 metrów. Mają w niej być m.in. dwa hotele. W dwóch pozostałych 130-metrowych planowane są głównie biura. Ich sumaryczna powierzchnia to ok. 70 tys. m kw.

Trzy wieże połączone są wspólną, pięciokondygnacyjną podstawą oraz sześciopoziomową częścią podziemną.

Jak pisała „Gazeta Wyborcza” na środkowej wieży The Warsaw Hub o wysokości 130 m pod koniec maja zawisła wiecha. Budowę prowadzi firma deweloperska Ghelamco.

Zobacz obraz na TwitterzeZobacz obraz na TwitterzeZobacz obraz na TwitterzeZobacz obraz na Twitterze

Polska Policja 🇵🇱💯

@PolskaPolicja

Policjanci wspólnie z @SMWarszawa zabezpieczają teren przy The Warsaw Hub. Budynek płonie na najwyższych kondygnacjach – udrażniamy przejazd dla wozów strażackich, wyłączamy pobliski teren z ruchu kołowego i pieszego. Apelujemy o nie zbliżanie się w pobliże akcji gaśniczej.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: