NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!!  VIDEO +18
POLSKA - NIEPEŁNOLETNI BEDĄ SZCZEPIENI BEZ PYTANIA ICH O ZDANIE - CZYLI O ICH ŻYCIU , KALECTWIE LUB ŚMIERCI ZADECYDUJE URZĘDNIK ?!
Szokujące wyznanie Płk. Mazguły: PiS to mordercy! [WARTO PRZECZYTAĆ]
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
Tłum przed siedzibą koncernu AstraZeneca. Ludzie weszli na dach
WOJNA W IZRAELU RAPORT OSTATNIE 12 GODZIN MINUTA PO MINUCIE - VIDEO ZDJĘCIA INFORMACJE MEDIÓW OBYWATELSKICH I AGENCYJNYCH - BEZ CENZURY
E171. Barwnik został uznany za rakotwórczy. Sprawdź, gdzie go znaleźć
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Sznepf (G.R)

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

€1,00

PROSZĘ PAŃSTWA! 28.02.2018 r. min. Gliński powołał nową Radę Muzeum POLIN. Samych koszernych: M. Niezabitowska, od lat 90 działała w żydowskim Komitecie Wspierania Budowy Muzeum POLIN, od 2013 r. jest członkiem Rady Muzeum POLIN, Adam Rotfeld – min. S.Z. w rządzie Millera. Ryszard Schnepf – wic. S.Z. w rządzie Tuska, ambasador w USA i Hiszpanii, zajadły antypolak. Czytamy dalej , że prof. Dariusz STOLA, zajadły polakożerca poinformował, że Komisja 15 osobowa pod wodzą wic. Jarosława Sellina wybrała go na ponowne stan. dyrektora Muzeum POLIN. Bajka dla niedorozwiniętych: prof. D. STOLA wygrał konkurs. Odbyła się ta SITWA z błogosławieństwem J. SELLINA i wicepremiera i ministra GLIŃSKIEGO, który w rozmowie na pytanie dziennikarza wystękał, cytuję: Ja nie zajmuję się głównie krytyką dyrekcji jednego z muzeum. Przyznał też, że wyraził pewne zdziwienie bardzo głębokim zaangażowaniem politycznym w ostatnim czasie dyrektora (D. STOLI) tej instytucji i dodał, że “to nie jest miejsce” na praktykowanie takiej działalności. I W TYM “RADOSNYM ZDZIWIENIU” MIN. GLIŃSKI – TRWA I TRWAĆ BĘDZIE, NIEPRZERWANIE DZIEŃ I NOC, AŻ DO SKOŃCZENIA ŚWIATA I JEDEN DZIEŃ DŁUŻEJ.

Na marginesie dopowiem, że wybór co 5 lat – dyrektora Muzeum POLIN, to jedyny przywilej prawny ministra RP. Poza wyborem NIE MA PRAWA INGEROWAĆ W DZIAŁALNOŚĆ MUZEUM POLIN. Taką podpisano umowę prawną z żydowskimi aktywistami. MUZEUM POLIN – ANTYPOLSKA INSTYTUCJA, SWOISTY SABAT CZAROWNIC W SERCU POLSKI! 8 Milionów dotacji z państwowej kasy (NASZEJ) rocznie nie zapewnia kosztów utrzymania placówki.  TEMAT GŁÓWNY! Pragnę opisać krótko przebieg kariery następnej NIEZATAPIALNEJ ARKI NOEGO – RYSZARDA SCHNEPFA. Pierwszą NIEZATAPIALNĄ ARKĄ NOEGO JEST DYREKTOR MUZEUM AUSCHWITZ – BIRKENAU – PIOTR CYWIŃSKI. Człowiek orkiestra pod względem ilości zajmowanych stanowisk i funkcji, a ostatnio poeta – cytujący Pismo Św. (patrz ostatnie przemówienie rocznicowe 27stycznia 2019 r. w Auschwitz – “na początku było SŁOWO”.  CYTUJĘ: Blisko 60 lat temu Sowieci skierowali do ambasady PRL w Waszyngtonie na stanowisko attache wojskowego – Maksymiliana SZNEPFA (ojca Ryszarda). Wcześniej w 1940 r. służył w Armii Czerwonej. Po wojnie walczył w oddziałach NKWD z “bandami”, czyli z ŻOŁNIERZAMI NIEZŁOMNYMI. Później służył w bandyckiej Informacji Wojskowej. Wiemy, więc, za jakie zasługi został wysłany do Waszyngtonu. A młody Ryszard Schnepf? Schnepf to modelowy przedstawiciel generacji dyplomatów, nad którymi zbratana z Kiszczakiem okrągłostołowa sitwa od pierwszych dni wolnej Polski rozpostarła parasol ochronny. Sowieccy agenci i stalinowscy oprawcy, pułkownicy UB i Informacji Wojskowej – OTO ANTENACI ELITY III RP. Wszyscy dobrze się znają, wspierają, tworzą jednolite, silnie zintegrowane środowisko. Na próżno wśród elity szukać potomków oficerów katyńskich i Żołnierzy Wyklętych. Na dyplomatycznych stołkach siedzi już drugie, a nawet trzecie POKOLENIE STALINOWSKICH WŁADCÓW POLSKI. – koniec cytatu. KONIEC CZĘŚCI PIERWSZEJ. Artykuł opracowano na podstawie wspaniałego opracowania tematu przez KRZYSZTOFA BALIŃSKIEGO pt.: KOMBINACJA OPERACYJNA “SCHNEPF” – POLISH CLUB ONLINE. http://www.polishclub.org/2016/06/06/krzysztof-balinski-kombinacja… Artykuł wart przeczytania. Polecam wszystkie artykuły K. BALIŃSKIEGO. Ryszard Stanisław Dubilis – syn Wacława – żołnierza NSZ. 28maja 2019 r. Poznań.

CIĄG DALSZY: W 2005 r. przy premierze z PiS – K. MARCINKIEWICZU głównym doradcą w sprawach zagranicznych zostaje RYSZARD SCHNEPF. Schnepf szczególnie zajmuje się lobbingiem na rzecz organizacji żydowskich z USA, domagających się od Polski miliardowych odszkodowań. Dopuścił się też czynu, który można uznać za zbrodnię dyplomatyczną – nieodpowiedzialną, szkodliwą dla Polski wypowiedź w kwestii RUROCIĄGU PÓŁNOCNEGO na dnie Bałtyku. Zgłosił polski udział w tym projekcie. Zamiast odejść ze stanowiska i to w dożywotniej hańbie, został przez PiS potraktowany zaskakująco łagodnie. Odszedł, ale do MSZ, gdzie objął funkcję pełnomocnika ministra, swego przyjaciela Stefana Mellera. W kilka dni po przejęciu MSZ przez R. Sikorskiego w 2007 r. UKŁAD przejął władzę w MSZ, a R. Schnepf zabrał się za POLONIĘ W AMERYCE. Zwalnia ambasadora w stolicy Argentyny ZDZISŁAWA RYNA, sympatyka polonusa JANA KOBYLAŃSKIEGO. Pałeczkę przejmuje „żydokomuna” (określenie A. Michnika) – JACEK BAZAŃSKI, pojawiają się na placówkach dyplomatycznych w Ameryce: PERLINY, MINZE, i HINZE. Zadania dyrygowaniem Polonią „UKŁAD” powierza R. Schnepfowi. Pomijając fakt, że nagrodzenie tego osobnika takim stanowiskiem było aktem bezczelności i pogardy dla państwa polskiego. Dewizą działania i kluczem do rozwoju stosunków Polska – USA uczyniono nie Polaków w Ameryce, ale Schnepfa, rodzinę Applebaumów (R. SIKORSKI) i Lożę Masońską B’ nai B’rith, a stosunki polsko – amerykańskie zamieniono w stosunki polsko – żydowskie. R. Schnepf zabrał się więc za tworzenie własnych dyspozycyjnych organizacji polonijnych. Okazało się, że w suwerennej R. P., aby zostać ambasadorem, najlepiej BYĆ MARCOWYM KOMBATANTEM (ŻYDEM). Gdy w dodatku pochodzi się z rodziny sowieckich agentów, to kariera jest zagwarantowana. Dla SITWY, KTÓRA SWYMI MACKAMI OPANOWAŁA CAŁE PAŃSTWO, wszelkie pytania i rozważania o rodzinnych korzeniach są ohydnym „grzebaniem w życiorysach”. A wszystko po to, aby nie wyszła na jaw porażająca prawda o tym, KTO W III RP RZĄDZI I KTO ROZDAJE KARTY. R. Sikorski pełniący wtedy rolę MSZ mówił cyt; “powołałem do Waszyngtonu na stanowisko ambasadora w USA R. Schnepfa – dyplomatę o żydowskim pochodzeniu, żeby przeciwstawić się opiniom o polskim antysemityzmie. “I trudno wyobrazić sobie w przyszłości ambasadora RP w USA o innym pochodzeniu.  Informacja w moim wydaniu. R. Schnepf STAŁ SIĘ ŚMIERTELNYM WROGIEM JANA KOBYLAŃSKIEGO, zmarłego w 2019 r. – JEDNEGO Z NAJWIĘKSZYCH, ZASŁUŻONYCH DLA OJCZYZNY POLAKÓW. JAN KOBYLAŃSKI TO JEDEN Z NAJBARDZIEJ OPLUWANYCH WIĘŻNIÓW K. LAGER NA ŚWIECIE PRZEZ TAKIEGO ŚMIECIA I WROGA POLSKI I POLAKÓW. I CZŁOWIEK, KTÓRY OD POCZĄTKU SWOJEJ MISJI ZAJMOWAŁ SIĘ RUJNOWANIEM WIZERUNKU POLSKI, KTÓRĄ REPREZENTOWAŁ, AKTUALNIE JEST CZŁONKIEM RADY MUZEUM HISTORII ŻYDÓW – POLIN Z KOSZERNYM BŁOGOSŁAWIEŃSTWEM J. SELLINA I WICEPREMIERA I MINISTRA KULTURY GLIŃSKIEGO. BEZ KOMENTARZA – RĘCE OPADAJĄ. Artykuł opracowano na podstawie wspaniałego opracowania tematu przez KRZYSZTOFA BALIŃSKIEGO pt.: “KOMBINACJA OPERACYJNA “SCHNEPF” – POLISH CLUB ONLINE.

zrodlo:https://wolna-polska.pl/wiadomosci/sznepf-2019-06?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

One thought on “Sznepf (G.R)

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: