NA ŻYWO DZIŚ !! 21.00 GOŚĆ SPECJALNY21 października 2019
-141171 sekund temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Londyn. Para lesbijek odmówiła całowania się na życzenie grupy mężczyzn. Zostały pobite. (G.R)

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

Jeśli doceniasz moją pracę drogi czytelniku wesprzyj moją pracę dowolną kwotą , 🙂 dziękuję za wpłatę darowizny

€1,00

Do zdarzenie doszło w autobusie, którym jechały dwie młode kobiety. Gdy mężczyźni, z którymi podróżowały, zorientowali się, że są parą, zażądali, żeby się zaczęły całować. Gdy odmówiły, zwyzywali je i pobili.

fot. Melania Ps – Facebook

28-letnia Melania Geymonat i jej partnerka zostały zaatakowane w nocnym autobusie w Londynie, gdy wracały do domu z dzielnicy Camden Town. Zaczęło się od wyzwisk, ale mężczyźni wkrótce przeszli do fizycznego ataku. Melania ma najprawdopodobniej złamany nos – podaje dziennik „The Guardian”.

Mężczyźni okradli kobiety i uciekli. Zostali już aresztowani, trwa śledztwo.

Roads&Transport MPS

@MPSRTPC

Investigation update:- Arrests have now been made and the investigation remains ongoing. If you have any information about this attack please report it to @metpoliceuk on 101 or via Crimestoppers anonymously on 0800 555 111. https://www.bbc.co.uk/news/uk-england-london-48555889 

Atak potępił burmistrz Londynu, Sadiq Khan, nazywając „obrzydliwym i mizoginistycznym”. W podobnym tonie wypowiedziała się, ustępująca premier Theresa May. – To chory atak, a moje myśli są z poszkodowaną parą. Nikt nigdy nie powinien być zmuszany do ukrywania tego, kim jest ani kogo kocha. Musimy pracować wszyscy razem, żeby wytępić nieakceptowalną przemoc względem osób ze wspólnoty LGBT – powiedziała.
zrodlo:http://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103086,24875508,londyn-para-lesbijek-odmowila-calowania-sie-na-zyczenie-grupy.html?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: