20.30 na żywo SZOKUJĄCY TEMAT DNIA JACK CALEIB +...18 czerwca 2019
-68906 sekund temu.
PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

Jarosław Gowin o „mszy św” odprawionej przez działacza LGBT: Szanuję prawo do odmiennej interpretacji chrześcijaństwa

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

Jeśli doceniasz moją pracę drogi czytelniku wesprzyj moją pracę dowolną kwotą , 🙂 dziękuję za wpłatę darowizny

€1,00

Oburzenie internautów wywołał występ Szymona Niemca podczas dzisiejszej warszawskiej „Parady Równości”. Otóż Szymon Niemiec to działacz LGBT, który 2008 stanął na czele „Zjednoczonego Ekumenicznego Kościoła Katolickiego”. Trudno to nawet nazwać sektą – była to niewielka grupa, znana głównie z udzielania „błogosławieństw” parom gejowskim i lesbijskim. Grupa nie była uznawana ani przez Światową Radę Kościołów, ani Polską Radę Ekumeniczną. Według szacunków Tomasza Terlikowskiego grupa ta liczyła kilkanaście osób.

– To aktywista LGBTQ, pomysłodawca i wieloletni organizator Parad Równości, były prezes zarządu Międzynarodowego Stowarzyszenia Gejów i Lesbijek na rzecz Kultury w Polsce. Był także członkiem zarządu Unii Lewicy oraz rzecznikiem prasowym Antyklerykalnej Partii Postępu „Racja”, stworzonej przez Romana Kotlińskiego, naczelnego „Faktów i Mitów”, która w ostatnich wyborach parlamentarnych połączyła się z Ruchem Palikota. Jako instruktor teatralny i modelingowy, mający w swoim dorobku taniec erotyczny i książkę kucharską, eksperymentuje teraz z „chrześcijaństwem progresywnym” — pisała o Szymonie Niemcu w 2014 roku Marzena Nykiel.

Dzisiejszy występ podczas warszawskiej „Parady Równości” wzbudził powszechne oburzenie. Pisaliśmy o tym tutaj:

Głos w tej sprawie zabrał również wicepremier Jarosław Gowin, który również wyraził oburzenie, ale niedługo potem się z tego wycofał:

„Mój wcześniejszy wpis brał się z przekonania, że film ilustruje parodię modlitwy. Skoro jednak to rzeczywista modlitwa pastora, cofam porównanie z gdańską profanacją. Szanuję prawo do odmiennej interpretacji chrześcijaństwa, choć ja się z tą interpretacją głęboko nie zgadzam” – napisał na twitterze wicepremier Jarosław Gowin.

Jarosław Gowin@Jaroslaw_Gowin

Mój wcześniejszy wpis brał się z przekonania, że film ilustruje parodię modlitwy. Skoro jednak to rzeczywista modlitwa pastora, cofam porównanie z gdańską profanacją. Szanuję prawo do odmiennej interpretacji chrześcijaństwa, choć ja się z tą interpretacją głęboko nie zgadzam.

Jarosław Gowin@Jaroslaw_Gowin

Co na to prezydent Warszawy? Nie widział, tak jak pani prezydent Gdańska? https://twitter.com/klaudiuszslezak/status/1137327616149655552 

10 murzynków®@10murzynkow

Panie Premierze… niech Szanowny Pan Premier znajdzie sobie w kuchni taki durszlak, założy go na głowę, a potem się jebnie w ten durszlak na swojej szanownej głowie.
Może wtedy do Szanownego Pana Premiera dotrze, że to była parodia Eucharystii, a nie żadna jej interpretacja. pic.twitter.com/5k7Gcpx4tW

Zobacz obraz na Twitterze
zrodlo:https://www.magnapolonia.org/jaroslaw-gowin-o-mszy-sw-odprawionej-przez-dzialacza-lgbt-szanuje-prawo-do-odmiennej-interpretacji-chrzescijanstwa/?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: