DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Jarosław Gowin o „mszy św” odprawionej przez działacza LGBT: Szanuję prawo do odmiennej interpretacji chrześcijaństwa

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

€1,00

Oburzenie internautów wywołał występ Szymona Niemca podczas dzisiejszej warszawskiej „Parady Równości”. Otóż Szymon Niemiec to działacz LGBT, który 2008 stanął na czele „Zjednoczonego Ekumenicznego Kościoła Katolickiego”. Trudno to nawet nazwać sektą – była to niewielka grupa, znana głównie z udzielania „błogosławieństw” parom gejowskim i lesbijskim. Grupa nie była uznawana ani przez Światową Radę Kościołów, ani Polską Radę Ekumeniczną. Według szacunków Tomasza Terlikowskiego grupa ta liczyła kilkanaście osób.

– To aktywista LGBTQ, pomysłodawca i wieloletni organizator Parad Równości, były prezes zarządu Międzynarodowego Stowarzyszenia Gejów i Lesbijek na rzecz Kultury w Polsce. Był także członkiem zarządu Unii Lewicy oraz rzecznikiem prasowym Antyklerykalnej Partii Postępu „Racja”, stworzonej przez Romana Kotlińskiego, naczelnego „Faktów i Mitów”, która w ostatnich wyborach parlamentarnych połączyła się z Ruchem Palikota. Jako instruktor teatralny i modelingowy, mający w swoim dorobku taniec erotyczny i książkę kucharską, eksperymentuje teraz z „chrześcijaństwem progresywnym” — pisała o Szymonie Niemcu w 2014 roku Marzena Nykiel.

Dzisiejszy występ podczas warszawskiej „Parady Równości” wzbudził powszechne oburzenie. Pisaliśmy o tym tutaj:

Głos w tej sprawie zabrał również wicepremier Jarosław Gowin, który również wyraził oburzenie, ale niedługo potem się z tego wycofał:

„Mój wcześniejszy wpis brał się z przekonania, że film ilustruje parodię modlitwy. Skoro jednak to rzeczywista modlitwa pastora, cofam porównanie z gdańską profanacją. Szanuję prawo do odmiennej interpretacji chrześcijaństwa, choć ja się z tą interpretacją głęboko nie zgadzam” – napisał na twitterze wicepremier Jarosław Gowin.

Jarosław Gowin@Jaroslaw_Gowin

Mój wcześniejszy wpis brał się z przekonania, że film ilustruje parodię modlitwy. Skoro jednak to rzeczywista modlitwa pastora, cofam porównanie z gdańską profanacją. Szanuję prawo do odmiennej interpretacji chrześcijaństwa, choć ja się z tą interpretacją głęboko nie zgadzam.

Jarosław Gowin@Jaroslaw_Gowin

Co na to prezydent Warszawy? Nie widział, tak jak pani prezydent Gdańska? https://twitter.com/klaudiuszslezak/status/1137327616149655552 

10 murzynków®@10murzynkow

Panie Premierze… niech Szanowny Pan Premier znajdzie sobie w kuchni taki durszlak, założy go na głowę, a potem się jebnie w ten durszlak na swojej szanownej głowie.
Może wtedy do Szanownego Pana Premiera dotrze, że to była parodia Eucharystii, a nie żadna jej interpretacja. pic.twitter.com/5k7Gcpx4tW

Zobacz obraz na Twitterze
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: