NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!!  VIDEO +18
POLSKA - NIEPEŁNOLETNI BEDĄ SZCZEPIENI BEZ PYTANIA ICH O ZDANIE - CZYLI O ICH ŻYCIU , KALECTWIE LUB ŚMIERCI ZADECYDUJE URZĘDNIK ?!
Szokujące wyznanie Płk. Mazguły: PiS to mordercy! [WARTO PRZECZYTAĆ]
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
Tłum przed siedzibą koncernu AstraZeneca. Ludzie weszli na dach
WOJNA W IZRAELU RAPORT OSTATNIE 12 GODZIN MINUTA PO MINUCIE - VIDEO ZDJĘCIA INFORMACJE MEDIÓW OBYWATELSKICH I AGENCYJNYCH - BEZ CENZURY
E171. Barwnik został uznany za rakotwórczy. Sprawdź, gdzie go znaleźć
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Złoto Wenezueli skonfiskował Deutsche Bank. Za długi reżimu Maduro

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

€1,00

Jak doniósł Bloomberg, niemiecki bank skonfiskował 20 ton wenezuelskiego złota. Jako powód sugeruje się kredyt niespłacony przez reżim Nicolasa Maduro. Zarówno Deutsche Bank, jak bank centralny Wenezueli odmówiły oficjalnego komentarza.

Wenezuela. Nicolas Maduro nakazał żołnierzom gotowość na wypadek ofensywy militarnej USA

Według agencji Bloomberg wenezuelski i niemiecki banki podpisały w 2016 r. umowę, na podstawie której Wenezuela otrzymała 750 mln dolarów kredytu. Zastawem było 20 ton złota. Wenezuela miała nie spłacać odsetek i w związku z tym nie wywiązywać się z pięcioletniej umowy kredytowej. W konsekwencji Deutsche Bank skonfiskował zastawione złoto.

Patricia Laya

@PattyLaya

Exclusive: Venezuela defaulted on a $750 million gold deal with Deutsche Bank that was set to expire in 2021. This is the 2nd time Maduro has failed to pay for a gold financing agreement this year, this time as reserves reach a record low https://www.msgp.pl/1ubXdCw 

Venezuela Defaults on Gold Swap With Deutsche Bank

Venezuela has defaulted on a gold swap agreement valued at $750 million with Deutsche Bank AG, prompting the lender to take control of the precious metal which was used as collateral and close out…

bloomberg.com

Jak podali anonimowi informatorzy agencji, w międzyczasie równoległy rząd lidera opozycji Juana Guaido poprosił bank o zdeponowanie 120 mln dolarów na koncie poza zasięgiem prezydenta Nicolasa Maduro. W ramach wysiłków mających na celu odsunięcie Maduro, USAi ponad 50 krajów uznało Guaido za prawowitego przywódcę Wenezueli, chociaż nadal nie kontroluje kluczowych instytucji w kraju, w tym banku centralnego.

Jesteśmy w kontakcie z Deutsche Bank, aby wynegocjować warunki, zgodnie z którymi różnica należna bankowi centralnemu zostanie wypłacona prawowitemu rządowi Wenezueli. Deutsche Bank nie może ryzykować negocjacji z nielegalnymi władzami banku centralnego

– powiedział Jose Ignacio Hernandez, prokurator generalny Guaido w USA.

Kryzys w Wenezueli trwa

W Wenezueli od kilku lat trwa kryzys polityczny i gospodarczy. Pogłębił się, gdy 23 stycznia 2019 r. przewodniczący Zgromadzenia Narodowego Juan Guaido ogłosił się tymczasowym prezydentem kraju. Jego decyzję uznało około 50 państw na całym świecie, w tym również Polska. Z kolei reżimowy rząd Nicolasa Maduro odrzucił ideę rozpisania przedterminowych wyborów, a za kryzys obwinił Stany Zjednoczone.

Sztabki złota

Z powodu odcięcia od globalnej sieci finansowej, rząd Maduro wydał w ubiegłym roku blisko 40 procent rezerw złota w celu spłaty wierzycieli i sfinansowania rządowych programów. Tylko w zeszłym miesiącu reżim Maduro sprzedał 570 mln dolarów w złocie.

 

zrodlo:http://next.gazeta.pl/next/7,151003,24867737,zloto-wenezueli-skonfiskowal-deutsche-bank-za-dlugi-rezimu.html?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

One thought on “Złoto Wenezueli skonfiskował Deutsche Bank. Za długi reżimu Maduro

  1. Martin Armstrong, twórca Ekonomicznego Modelu Zaufania (ECM), napisał dzisiaj, iż rząd USA próbuje go ponownie wsadzić do więzienia. Chcą go uciszyć raz na zawsze. Napisał, że nawet jeśli go zabiją, to niczego to nie zmieni.
    Od 2011 roku, kiedy to Martin wyszedł na wolność, jest pod stałą obserwacją służb amerykańskich, i Bóg wie jeszcze jakich. Często jak lądował na lotniskach w USA, był zatrzymywany. Sprawdzano jego komputery. Martin wszystkie ważne dane trzyma poza terytorium USA. Wiem, że jednym z tych miejsc jest Hong Kong. W 2017 ktoś włamał się do jego biura – ewidentnie szukano komputerów i danych.
    Był w Polsce w 2015 roku.

    https://www.armstrongeconomics.com/armstrongeconomics101/ecm-armstrongeconomics101/the-next-cycle-in-the-ecm-beginning-january-2020/

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: