PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

STOP 5G W Polsce !

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Rate this post

Bardzo ciekawe informacje, warto się z nimi zapoznać. Ponieważ nie wszystko jest takie jak nam się wydaje i starają się nam wmówić media.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

TE ZDJĘCIA NA DOLE POCHODZĄ Z KOŃCA LAT 80-TYCH. OD TAMTEJ PORY MINĘŁO 30 LAT.

Coś co wszyscy już powinni wiedzieć, ale tak dla porządku publikuję te zdjęcia. Warto pamiętać o tym, ze dużo lepszym sprzętem od amerykańskiego, w tej dziedzinie, mogą dysponować Rosjanie, którzy już od 1945 roku podjęli ten temat i w 1968 roku wiedzieli wszystko co jest opisane obok ludzkiej postaci na pierwszym zdjęciu. ZSSR i USA razem prowadziły i prowadzą badania i rozwijają technologie wykorzystywania fal niskich częstotliwości do wpływania na ludzki mózg, na ciało człowieka.

Przypominałem w kilku moich artykułach o tym jak USA i ZSSR wspólnie przeprowadziły liczne eksperymenty, chocby tworzenia i utrzymywania pola magnetycznego , chroniącego Ziemię przed promieniowaniem kosmicznymi, cząstkami emitowanymi przez wybuchy na słońcu. W tym celu 1977 roku na stacji Gomel na Białorusi zamontowano gigantyczny magnes, generujący pole magnetyczne 250 000 razy większe od pola magnetycznego Ziemi. Instalacja potrzebowała wielkich ilości energii, więc podłączono ją do reaktora w Czernobylu. Z tego powodu w latach 1977 do 1986, do zainscenizowanej awarii reaktora, na Ukrainie, często brakowało prądu. Tłumaczono to trudną sytuacją ukraińskiej gospodarki. Po latach doświadczeń naukowcy z USA i ZSSR opracowali system wież za pomocą których można sterować zachowaniem ludzi. Pierwszy taki system powstał w USA, to wieże systemu GWEN ( pierwsze zdjęcie u góry ), pracujące w paśmie częstotliwości w jakiej pracuje ludzki mózg.

W związku z tym że świadomość do czego mogą być wykorzystywane wieże GWEN jest dość powszechna, inżynierowie potworów wpadli na pomysł, by system kontroli ludzi wdrożyć pod postacią rozbudowy technologi telefonii cyfrowej, czyli 5G. Myliłby się jednak ten kto uważa , że 5G ma służyć tylko do wpływania na ludzi, do wysyłania komunikatów bezpośrednio do mózgu, zaburzania funkcji poznawczych, motorycznych, czy biologicznych organizmu. Podejrzewam że 5G to także specjalny radar śledzący. Każdy z nas ma swoje, unikalne biopole elektromagnetyczne, pole „witonowe”. To ono reguluje procesy biologiczne w naszym organizmie. To zaburzanie tego pola wywołuje raka, choroby metabolizmu komórkowego, choroby autoimmunologiczne.

Pole witonowe jest najlepszym znacznikiem człowieka, to najlepszy identyfikator, lepszy od siatkówki oka i linii papilarnych. Dla wojska , służb takie odkrycie ma rewolucyjne znaczenie. Dzięki niemu można skutecznie identyfikować klonów, sprawdzać tożsamość ludzi na wysokich stanowiskach, ludzi biznesu , którzy są ważni dla bezpieczeństwa państwa, czy korporacji.

Doświadczenia przeprowadzane dzięki instalacji na stacji Gomel posłużył do budowy instalacji HAARP w USA i Rosji. Jednym z twórców HAARP w USA jest Roald Zinnurowicz Sagdiejew, wybitny rosyjski fizyk plazmowy, bohater Związku Radzieckiego, jeden z naukowców prowadzących program na stacji Gomel, dziś wykładowca na Uniwersytecie w Maryland. Po zakończeniu doświadczeń z magnesem na stacji Gomel, w 1986 roku, przeprowadzono kolejny, istotny dla tego projektu eksperyment, kontrolowany wyciek radioaktywny, by stworzyć warunki podobne do tych jakie zapanowałaby na Ziemi po zbombardowaniu jej przez cząstki radioaktywne, kiedy ple magnetyczne Ziemi, jego siła, uległoby zmniejszeniu.Oczywiście w tym eksperymencie brały także udział wielkie korporacje BIG PHARMY, które po latach skrupulatnych badań i doświadczeń posiadły dziesiątki nowych patentów, w tym całą serię nowoczesnych substytutów ludzkich hormonów.

(za Tomasz Kukułka)

 

%d bloggers like this: