NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!!  VIDEO +18
PILNE!! WAŻNE VIDEO !! Wywiad z prawnikiem: czy mamy do czynienia z eksperymentem medycznym?
IZRAEL: W LOD PŁONĄ SYNAGOGI, ŻYDOWSKIE SKLEPY I SAMOCHODY [+VIDEO]
Tłum przed siedzibą koncernu AstraZeneca. Ludzie weszli na dach
Nie szczepisz się przeciwko COVID-19? Może czekać cię "rozmowa uświadamiająca"
Prof. Leszek Miszczyk nie żyje! Znany onkolog..
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

STOP 5G W Polsce !

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Bardzo ciekawe informacje, warto się z nimi zapoznać. Ponieważ nie wszystko jest takie jak nam się wydaje i starają się nam wmówić media.

TE ZDJĘCIA NA DOLE POCHODZĄ Z KOŃCA LAT 80-TYCH. OD TAMTEJ PORY MINĘŁO 30 LAT.

Coś co wszyscy już powinni wiedzieć, ale tak dla porządku publikuję te zdjęcia. Warto pamiętać o tym, ze dużo lepszym sprzętem od amerykańskiego, w tej dziedzinie, mogą dysponować Rosjanie, którzy już od 1945 roku podjęli ten temat i w 1968 roku wiedzieli wszystko co jest opisane obok ludzkiej postaci na pierwszym zdjęciu. ZSSR i USA razem prowadziły i prowadzą badania i rozwijają technologie wykorzystywania fal niskich częstotliwości do wpływania na ludzki mózg, na ciało człowieka.

Przypominałem w kilku moich artykułach o tym jak USA i ZSSR wspólnie przeprowadziły liczne eksperymenty, chocby tworzenia i utrzymywania pola magnetycznego , chroniącego Ziemię przed promieniowaniem kosmicznymi, cząstkami emitowanymi przez wybuchy na słońcu. W tym celu 1977 roku na stacji Gomel na Białorusi zamontowano gigantyczny magnes, generujący pole magnetyczne 250 000 razy większe od pola magnetycznego Ziemi. Instalacja potrzebowała wielkich ilości energii, więc podłączono ją do reaktora w Czernobylu. Z tego powodu w latach 1977 do 1986, do zainscenizowanej awarii reaktora, na Ukrainie, często brakowało prądu. Tłumaczono to trudną sytuacją ukraińskiej gospodarki. Po latach doświadczeń naukowcy z USA i ZSSR opracowali system wież za pomocą których można sterować zachowaniem ludzi. Pierwszy taki system powstał w USA, to wieże systemu GWEN ( pierwsze zdjęcie u góry ), pracujące w paśmie częstotliwości w jakiej pracuje ludzki mózg.

W związku z tym że świadomość do czego mogą być wykorzystywane wieże GWEN jest dość powszechna, inżynierowie potworów wpadli na pomysł, by system kontroli ludzi wdrożyć pod postacią rozbudowy technologi telefonii cyfrowej, czyli 5G. Myliłby się jednak ten kto uważa , że 5G ma służyć tylko do wpływania na ludzi, do wysyłania komunikatów bezpośrednio do mózgu, zaburzania funkcji poznawczych, motorycznych, czy biologicznych organizmu. Podejrzewam że 5G to także specjalny radar śledzący. Każdy z nas ma swoje, unikalne biopole elektromagnetyczne, pole „witonowe”. To ono reguluje procesy biologiczne w naszym organizmie. To zaburzanie tego pola wywołuje raka, choroby metabolizmu komórkowego, choroby autoimmunologiczne.

Pole witonowe jest najlepszym znacznikiem człowieka, to najlepszy identyfikator, lepszy od siatkówki oka i linii papilarnych. Dla wojska , służb takie odkrycie ma rewolucyjne znaczenie. Dzięki niemu można skutecznie identyfikować klonów, sprawdzać tożsamość ludzi na wysokich stanowiskach, ludzi biznesu , którzy są ważni dla bezpieczeństwa państwa, czy korporacji.

Doświadczenia przeprowadzane dzięki instalacji na stacji Gomel posłużył do budowy instalacji HAARP w USA i Rosji. Jednym z twórców HAARP w USA jest Roald Zinnurowicz Sagdiejew, wybitny rosyjski fizyk plazmowy, bohater Związku Radzieckiego, jeden z naukowców prowadzących program na stacji Gomel, dziś wykładowca na Uniwersytecie w Maryland. Po zakończeniu doświadczeń z magnesem na stacji Gomel, w 1986 roku, przeprowadzono kolejny, istotny dla tego projektu eksperyment, kontrolowany wyciek radioaktywny, by stworzyć warunki podobne do tych jakie zapanowałaby na Ziemi po zbombardowaniu jej przez cząstki radioaktywne, kiedy ple magnetyczne Ziemi, jego siła, uległoby zmniejszeniu.Oczywiście w tym eksperymencie brały także udział wielkie korporacje BIG PHARMY, które po latach skrupulatnych badań i doświadczeń posiadły dziesiątki nowych patentów, w tym całą serię nowoczesnych substytutów ludzkich hormonów.

(za Tomasz Kukułka)

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: