DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

STOP 5G W Polsce !

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Bardzo ciekawe informacje, warto się z nimi zapoznać. Ponieważ nie wszystko jest takie jak nam się wydaje i starają się nam wmówić media.

TE ZDJĘCIA NA DOLE POCHODZĄ Z KOŃCA LAT 80-TYCH. OD TAMTEJ PORY MINĘŁO 30 LAT.

Coś co wszyscy już powinni wiedzieć, ale tak dla porządku publikuję te zdjęcia. Warto pamiętać o tym, ze dużo lepszym sprzętem od amerykańskiego, w tej dziedzinie, mogą dysponować Rosjanie, którzy już od 1945 roku podjęli ten temat i w 1968 roku wiedzieli wszystko co jest opisane obok ludzkiej postaci na pierwszym zdjęciu. ZSSR i USA razem prowadziły i prowadzą badania i rozwijają technologie wykorzystywania fal niskich częstotliwości do wpływania na ludzki mózg, na ciało człowieka.

Przypominałem w kilku moich artykułach o tym jak USA i ZSSR wspólnie przeprowadziły liczne eksperymenty, chocby tworzenia i utrzymywania pola magnetycznego , chroniącego Ziemię przed promieniowaniem kosmicznymi, cząstkami emitowanymi przez wybuchy na słońcu. W tym celu 1977 roku na stacji Gomel na Białorusi zamontowano gigantyczny magnes, generujący pole magnetyczne 250 000 razy większe od pola magnetycznego Ziemi. Instalacja potrzebowała wielkich ilości energii, więc podłączono ją do reaktora w Czernobylu. Z tego powodu w latach 1977 do 1986, do zainscenizowanej awarii reaktora, na Ukrainie, często brakowało prądu. Tłumaczono to trudną sytuacją ukraińskiej gospodarki. Po latach doświadczeń naukowcy z USA i ZSSR opracowali system wież za pomocą których można sterować zachowaniem ludzi. Pierwszy taki system powstał w USA, to wieże systemu GWEN ( pierwsze zdjęcie u góry ), pracujące w paśmie częstotliwości w jakiej pracuje ludzki mózg.

W związku z tym że świadomość do czego mogą być wykorzystywane wieże GWEN jest dość powszechna, inżynierowie potworów wpadli na pomysł, by system kontroli ludzi wdrożyć pod postacią rozbudowy technologi telefonii cyfrowej, czyli 5G. Myliłby się jednak ten kto uważa , że 5G ma służyć tylko do wpływania na ludzi, do wysyłania komunikatów bezpośrednio do mózgu, zaburzania funkcji poznawczych, motorycznych, czy biologicznych organizmu. Podejrzewam że 5G to także specjalny radar śledzący. Każdy z nas ma swoje, unikalne biopole elektromagnetyczne, pole „witonowe”. To ono reguluje procesy biologiczne w naszym organizmie. To zaburzanie tego pola wywołuje raka, choroby metabolizmu komórkowego, choroby autoimmunologiczne.

Pole witonowe jest najlepszym znacznikiem człowieka, to najlepszy identyfikator, lepszy od siatkówki oka i linii papilarnych. Dla wojska , służb takie odkrycie ma rewolucyjne znaczenie. Dzięki niemu można skutecznie identyfikować klonów, sprawdzać tożsamość ludzi na wysokich stanowiskach, ludzi biznesu , którzy są ważni dla bezpieczeństwa państwa, czy korporacji.

Doświadczenia przeprowadzane dzięki instalacji na stacji Gomel posłużył do budowy instalacji HAARP w USA i Rosji. Jednym z twórców HAARP w USA jest Roald Zinnurowicz Sagdiejew, wybitny rosyjski fizyk plazmowy, bohater Związku Radzieckiego, jeden z naukowców prowadzących program na stacji Gomel, dziś wykładowca na Uniwersytecie w Maryland. Po zakończeniu doświadczeń z magnesem na stacji Gomel, w 1986 roku, przeprowadzono kolejny, istotny dla tego projektu eksperyment, kontrolowany wyciek radioaktywny, by stworzyć warunki podobne do tych jakie zapanowałaby na Ziemi po zbombardowaniu jej przez cząstki radioaktywne, kiedy ple magnetyczne Ziemi, jego siła, uległoby zmniejszeniu.Oczywiście w tym eksperymencie brały także udział wielkie korporacje BIG PHARMY, które po latach skrupulatnych badań i doświadczeń posiadły dziesiątki nowych patentów, w tym całą serię nowoczesnych substytutów ludzkich hormonów.

(za Tomasz Kukułka)

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: