PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Sieć 5G – nikt nie odbiera telefonów, nikt nie odpisuje na pisma. Chaos i tuszowanie prawdy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Rate this post

Wszystkie umywają ręce, nikt nie chce mówić otwarcie o wprowadzaniu na masową skalę śmiercionośnej technologii 5G.

14 thoughts on “Sieć 5G – nikt nie odbiera telefonów, nikt nie odpisuje na pisma. Chaos i tuszowanie prawdy.

 1. ciekawe czy ktores pasmo telefoni komorkowej nie pracuje przypadkiem w tym samym zakresie co miny morskie elektromagnetyczne ktore w wypadku wykrycia proby rozbrojenia uruchamia nadajnik ktory wylacza dla mozgu czlowieka mozliwosc myslenia

 2. Nie trzeba wcale spierdalać gdyż będzie to sieć o bardzo malutkiej mocy za to bardzo dużej częstotliwości … dlatego nadajniki będą montowane w odległościach od 120 do 170 metrów od siebie aby pokrywały swoim zasięgiem teren na którym będą ”działać” … zwykła kartka papieru będzie w stanie zatrzymać propagację tych fal .

  Cała zadyma o technologię 5G jest wywołana sztucznie i to przez USA … które zostały wyjebane bez mydła przez Chińczyków z RYNKU … INTERNETU RZECZY .

  Gdyby sytuacja była odwrotna to dowiedzielibyśmy się , że technologia 5G nie dość , że jest NIESZKODLIWA … to przynosi jeszcze UKOJENIE DLA DUSZY I CIAŁA .

  Największe spustoszenie dla naszego organizmu ”sieją” maszty 2 i 3 generacji mające bardzo dużą moc – a więc i zasięg .

  1. WTRĄCĘ SIĘ – 35 LAT DOŚWIADCZENIA ZAWODOWEGO W BRANŻY ŁĄCZNOŚCI BEZPRZEWODOWEJ JAKO OPERATOR I REALIZUJĄCY FIZYCZNIE PROJEKTY DLA ARMII . POLICJI I TELEKOMUNIKACJI CYWILNEJ – PROBLEMEM NIE JEST MOC NADAJNIKÓW LECZ RODZAJ SYGNAŁU WYŻSZY OD UKF – IM KRÓTSZE FALE – CZESTOTLIWOŚCI TYM WIĘKSZE ZAGROŻENIA PROBLEM TEN JUŻ ZAUWAŻONO W TATACH 70 XX WIEKU – „CHOROBA RADIOTELEGRAFISTÓW” – NAJBARDZIEJ SZKODLIWE JEST WRĘCZ ZABÓJCZE WYSTAWIANIE SIĘ NA DZIAŁANIE MIKROFAL CZYLI WSZYSTKICH POWYŻEJ 1950 – JUŻ W LATACH 70 XX WIEKU KANDYDAT DO SŁUŻBY WOJSKOEWJ W STACJACH RADAROWYCH WOJSKA RAKIETOWE – LOTNICTWO I OPERATORZY RADIOTELEGRAFIŚCI BYLI SELEKCJONOWANI BADANIAMI LEKARSKIMI POD KONTEM WIĘKSZEJ ODPORNOŚCI NA PROMIENIOWANIE MIKROFALOWE – ZANIM POWOŁANO DELIKWENTA DO SŁUŻBY ZASADNICZEJ LUB ZAWODOWEJ MUSIAŁ PRZEJŚĆ BADANIA Z SETKI WYTYPOWANYCH KANDYDATÓW BADANIA PRZECHODZIŁO MAX 7-9 OSÓB RESZTA ODPADAŁA – ZA KOMUNY NIKT SIE ZDROWIEM ŻOŁNIERZA NIE PRZEJMOWAŁ A JEDNAK JEŚLI CHODZIŁO O SPRZĘT RADIOLOKACJI I ŁĄCZNOŚCI SUROWO PRZESTRZEGANO TEJ LEKARSKIEJ KWALIFIKACJI . DLA CZEGO BO SZKOLENIE ŻOŁNIERZA ŁĄCZNOŚCI – OPERATORA LUB ŻOŁNIERZA OPERATORA STACJI RADIOLOKACJI DALEKIEGO ZASIĘGU PONAD HORYZONTALNEGO LUB DALEKIEJ ŁĄCZNOŚCI TO OGROMNY KOSZT I DUŻO CZASU KURSY WDRAŻANE JESZCZE W CYWILU OKOŁO 1 ROKU + JUŻ W SŁUŻBIE KOLEJNY ROK – JEŚLI KWALIFIKACJA MEDYCZNA NIE DOPUSZCZAŁA TAKI OPERATOR W PIERWSZEJ FAZIE STAWAŁ SIĘ ŚLEPCEM PO OKOŁO 4 MIESIĄCACH NORMALNEJ SŁUŻBY …….. TAK TO WYGLĄDA POLECAM WGLĄD W STOSOWNE OPISY W PUBLIKACJACH NOT . SEP I WAT
   ZRESZTĄ WRZUCĘ FILMIK DEMONSTRUJĄCY JAK TO SIĘ DZIEJE , I JAKIE FALE SĄ ODPOWIEDZIALNE ZA DANE SCHORZENIE …….. PARADOKSALNIE NAJLEPSZE I NIESZKODLIWE SĄ FALE DŁUGIE KTÓRYCH ZASIĘG DALEKI POLEGA NA TYM IŻ SYGNAŁ – FASLA ODBIJA SIĘ OD ZIEMI I JONOSFERY I W POSTACI SINUSOIDY JEST W STANIE OKRĄŻYĆ ZIEMIĘ – FALE UKF NATOMIAST SPOKOJNIE PROMIENIUJĄ W KOSMOS – I DLA TEGO WAŻNA JEST SIEĆ PRZEKAŹNIKÓW DUPLEKSERÓW I TP…….. ORAZ ROZMIESZCZANIE ANTEN NA ZASADZIE ANTENA WIDZI OPTYCZNIE ANTENĘ Z LEKKIM MARGINESEM ZA CHORYZONTALNYM ………… PRZYSZŁOŚCIĄ SĄ TECHNOLOGIE PRZEKAZU INFORMACJI ZA POMOCĄ INFRADŹWIĘKÓW , BADANIA NAD TYM SĄ PROWADZONE OD LAT – NIEWYOBRAŻALNY ZASIĘG NADAJNIKA ALE TO NIE MA JUŻ NIC WSPÓLNEGO Z FALAMI RADIOWYMI

   1. Dlaczego tak sądzisz ?

    Dam przykład : … masz kuchenkę mikrofalową – małą – o mocy 700 W , zagotujesz w niej wodę lecz będzie to proces długofalowy i zużyjesz dużo energii … ale masz kuchenkę mikrofalową o mocy 900 Wat bądż większą … ugotowanie w niej litra wody nie będzie już stanowić problemu … to co jest skuteczniejsze ? … większa czy mniejsza moc urządzenia ?

    Jaką mają moc telefony komórkowe … można przyjąć , że 2 Waty to jest górna z najgórniejszych granic … choć w/g protokołu SAR ich moc jest jeszcze mniejsza .
    LG G3 – > 0,99 W/kg
    Samsung Galaxy Note 3 – > 1,07 W/kg
    Samsung Galaxy S5 – > 1,28 W/kg
    HTC One (M8) – > 1,29 W/kg
    Sony Xperia Z3 Compact – > 1,45 W/kg
    Nexus 6 – > 1,56 W/kg
    Apple iPhone 6 – > 1,59 W/kg

    Wszyscy ”znawcy” problemów z syndromem ”kuchenki mikrofalowej” … łącznie z przygłupem i hochsztaplerem inż. ZIĘBĄ … a jakże goszczącym tu dość często w wstawianych filmikach … pierdolą takie głupoty na necie , że skóra na dupsku marszczy sie z wrażenia .

    Aby to zobrazować , zobaczmy czy da się telefonem komórkowym ”zagotować” jeden litr wody … wyobraźmy sobie , że mamy naczynie sferyczne (kulę) z cienkiego szkła o promieniu 6,5 centymetra w które wlejemy 1 litr wody (dokładne V takiego naczynka to 1,148 litra) .
    Do ogrzania 1 litra wody o 1 stopień Celsjusza potrzeba 4200 J . By ogrzać wodę z temperatury pokojowej wynoszącej 22 °C do temperatury wrzenia , wynoszącej 100 °C (siedemdziesiąt osiem stopni różnicy) używając mocy 2 W potrzeba :
    4200 J * 78 = 327.600 J
    327.600 J / 2 W = 163.800 sekund – > 45,5 godziny … tyle mówi nam matematyka …
    … a co na to wszystko mówi fizyka ?

    … oczywiście , cały czas dbamy, by energii przybywało szybciej , niż ubywało… ale czy tak da się ? … no nie , choć wybraliśmy naczynko sferyczne aby dostarczona energia rozkładała się w nim równomiernie … to straty energetyczne będą zawsze większe niż ilość dostarczonej energii .
    Wniosek prosty … choćbyśmy czekali do usranej śmierci i chuj wie jeszcze jak długo to entropia w naczynku się nie zmieni i zawsze będzie miała wartość ”0″ .

    Można użyć 100 telefonów , co zwiększyło by moc do 200 W i doprowadziło do wrzenia wody ciągu 23,3 minut . Wymagało by jednak to przekazania CAŁEJ energii , ze wszystkich telefonów do naczynka z wodą , a antena telefonu nie promieniuje punktowo ! Do tego natężenie pola generowanego przez antenę telefonu zmniejsza się odwrotnie proporcjonalnie do kwadratu odległości . Nie da się uzyskać takiej koncentracji mocy układając obok siebie nawet sto telefonów .

    Mit syndromu … że będziemy gotowani jak w kuchence mikrofalowej odpada definitywnie .

    W Polsce promieniowanie elektromagnetyczne nie może przekraczać 0,1 W na 1 m² .
    W rygorystycznej Szwajcarii , dbającej o ZDROWIE swoich obywateli wartość ta nie może być większa jak 0,04 W / m² … w porównaniu z NAMI różnica nieznacząca … lecz może się to wszystko zmienić gdyż Polscy operatorzy komórkowi , przy poparciu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji oraz UKE , chcą złagodzenia norm promieniowania pochodzącego z nadajników . Postulują moc maksymalną wynoszącą nawet 4,5 W / m² czyli 45-krotnie więcej niż obecnie a to są już wartości z którymi trzeba zacząć się LICZYĆ na poważnie .
    Warto zaznaczyć , że zwiększenie mocy nie wpłynie na pojemność sieci – przykładowo szybkość działania internetu nie zwiększy się . Tak samo jak LTE nie zwiększa pojemności sieci .
    ZWIĘKSZENIE MOCY POZWOLI TYLKO OPERATOROM OGRANICZYĆ KOSZTY POPRZEZ STAWIANIE MNIEJSZEJ ILOŚCI STACJI BAZOWYCH .
    O ile ma to jeszcze sens na obszarach słabo zurbanizowanych , o tyle powstaje wątpliwość czy jest potrzebne np .: w mieście .

    Dalej twierdzę i podtrzymuję , że cała ”awantura” wywołana jest ze strony USA , które różnymi sposobami chcą wywrzeć na słabszych krajach odstępstwo od współpracy z Chińczykami . U Nas powstanie jakiegoś pierdolonego i chuj komuś potrzebnego ”Fortu” wiążą właśnie z zerwaniem wszystkich związków z Chińczykami którzy to mają opracowany patent na generacje 5G …… a mówi się już , że SAMSUNG zaczyna opracowywać już generacje …. SZEŚĆ G .

     1. Szanowny kolego … rozbawiłeś mnie jak dzieciaczka tym filmikiem .

      ….. Dr.Barrie Microwave Trower is a pseudoscientist who allegedly trained in the Government Microwave Warfare Establishment in the 1960s and worked with the underwater bomb disposal unit.[1] So far, he hasn’t given any concrete evidence to support his apparent training and work. …….

      …….Dr Barrie Microwave Trower to pseudonaukowiec, który rzekomo trenował w rządowym zakładzie walki mikrofalowej w latach 60. i pracował z jednostką do usuwania bomb podwodnych. [1] Do tej pory nie przedstawił żadnych konkretnych dowodów na poparcie swojego pozornego szkolenia i pracy. …….

      … jest to Angielski odpowiednik Polskiej … Ewy Paweli … wklejonej wyżej we filmiku … nie wszystko co na YT jest prawdą więc trzeba podchodzić do tego z ”przymrożeniem” oka … każdy ma prawo aby się wypowiadać i mieć swoje zdanie … lecz to nie znaczy , że np. ja …. mam się z takimi wypowiedziami identyfikować i traktować je poważnie .

      1. ja raczej mu wierze ,dlatego ze czuje na oczach promieniowanie wifi ,a nie powinno tak byc ,a nadajniki dajace dostep poprzez gsm do netu jako goraco w srodku w klatce piersiowej nawet z kilkunastu metrow przez kabel przedluzajacy usb dlatego nie uzywam smartfonow bo czuje jak to promieniuje

       1. a tak na logike jezeli ktos chce zablokowac dla ludzi internet to dla czego tak sie przejmuje jego szybkoscia juz samo to jest podejrzane

%d bloggers like this: