DZIŚ NA ŻYWO - 21.00 ILE JESZCZE ZOSTAŁO POLSKI W POLSCE ? RZECZ O KOŃCÓWCE RABUNKU POLSKI !! SZOKUJĄCY TEMAT - stan na koniec roku 2019 !!19 listopada 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności..Do dyspozycji czytelników i widzów chat obsługujący wszystkie formaty multimediów które można załączać w dyskusji.Ponadto możliwość zakładania indywidualnych imiennych kont z możliwością publikowania wszelkich materiałów i multimediów BEZ CENZURY

Sieć 5G – nikt nie odbiera telefonów, nikt nie odpisuje na pisma. Chaos i tuszowanie prawdy.

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Wszystkie umywają ręce, nikt nie chce mówić otwarcie o wprowadzaniu na masową skalę śmiercionośnej technologii 5G.

14 thoughts on “Sieć 5G – nikt nie odbiera telefonów, nikt nie odpisuje na pisma. Chaos i tuszowanie prawdy.

  1. Tylko z łaski swojej pokaże Pani choć jedną stacje bazową sieci 5G zamontowaną w Holandii … będę bardzo wdzięczny .

 1. To jest technologia militarna, najgorsze w tym iz moze sluzyc do obezwładniania powiem tylo tyle skoro kolejne kraje sie wycofuja to ja pytam dlaczego nie bezpieczne swiatłwody, ktore bez problemu podolaja technice 5G Gigantyczne zagrożenie dla zdrowia – dr Barrie Trower
  w rozmowie z sir Julianem Rose
  https://www.youtube.com/watch?v=mElVn08aZQk

 2. ciekawe czy ktores pasmo telefoni komorkowej nie pracuje przypadkiem w tym samym zakresie co miny morskie elektromagnetyczne ktore w wypadku wykrycia proby rozbrojenia uruchamia nadajnik ktory wylacza dla mozgu czlowieka mozliwosc myslenia

 3. Nie trzeba wcale spierdalać gdyż będzie to sieć o bardzo malutkiej mocy za to bardzo dużej częstotliwości … dlatego nadajniki będą montowane w odległościach od 120 do 170 metrów od siebie aby pokrywały swoim zasięgiem teren na którym będą ”działać” … zwykła kartka papieru będzie w stanie zatrzymać propagację tych fal .

  Cała zadyma o technologię 5G jest wywołana sztucznie i to przez USA … które zostały wyjebane bez mydła przez Chińczyków z RYNKU … INTERNETU RZECZY .

  Gdyby sytuacja była odwrotna to dowiedzielibyśmy się , że technologia 5G nie dość , że jest NIESZKODLIWA … to przynosi jeszcze UKOJENIE DLA DUSZY I CIAŁA .

  Największe spustoszenie dla naszego organizmu ”sieją” maszty 2 i 3 generacji mające bardzo dużą moc – a więc i zasięg .

  1. WTRĄCĘ SIĘ – 35 LAT DOŚWIADCZENIA ZAWODOWEGO W BRANŻY ŁĄCZNOŚCI BEZPRZEWODOWEJ JAKO OPERATOR I REALIZUJĄCY FIZYCZNIE PROJEKTY DLA ARMII . POLICJI I TELEKOMUNIKACJI CYWILNEJ – PROBLEMEM NIE JEST MOC NADAJNIKÓW LECZ RODZAJ SYGNAŁU WYŻSZY OD UKF – IM KRÓTSZE FALE – CZESTOTLIWOŚCI TYM WIĘKSZE ZAGROŻENIA PROBLEM TEN JUŻ ZAUWAŻONO W TATACH 70 XX WIEKU – „CHOROBA RADIOTELEGRAFISTÓW” – NAJBARDZIEJ SZKODLIWE JEST WRĘCZ ZABÓJCZE WYSTAWIANIE SIĘ NA DZIAŁANIE MIKROFAL CZYLI WSZYSTKICH POWYŻEJ 1950 – JUŻ W LATACH 70 XX WIEKU KANDYDAT DO SŁUŻBY WOJSKOEWJ W STACJACH RADAROWYCH WOJSKA RAKIETOWE – LOTNICTWO I OPERATORZY RADIOTELEGRAFIŚCI BYLI SELEKCJONOWANI BADANIAMI LEKARSKIMI POD KONTEM WIĘKSZEJ ODPORNOŚCI NA PROMIENIOWANIE MIKROFALOWE – ZANIM POWOŁANO DELIKWENTA DO SŁUŻBY ZASADNICZEJ LUB ZAWODOWEJ MUSIAŁ PRZEJŚĆ BADANIA Z SETKI WYTYPOWANYCH KANDYDATÓW BADANIA PRZECHODZIŁO MAX 7-9 OSÓB RESZTA ODPADAŁA – ZA KOMUNY NIKT SIE ZDROWIEM ŻOŁNIERZA NIE PRZEJMOWAŁ A JEDNAK JEŚLI CHODZIŁO O SPRZĘT RADIOLOKACJI I ŁĄCZNOŚCI SUROWO PRZESTRZEGANO TEJ LEKARSKIEJ KWALIFIKACJI . DLA CZEGO BO SZKOLENIE ŻOŁNIERZA ŁĄCZNOŚCI – OPERATORA LUB ŻOŁNIERZA OPERATORA STACJI RADIOLOKACJI DALEKIEGO ZASIĘGU PONAD HORYZONTALNEGO LUB DALEKIEJ ŁĄCZNOŚCI TO OGROMNY KOSZT I DUŻO CZASU KURSY WDRAŻANE JESZCZE W CYWILU OKOŁO 1 ROKU + JUŻ W SŁUŻBIE KOLEJNY ROK – JEŚLI KWALIFIKACJA MEDYCZNA NIE DOPUSZCZAŁA TAKI OPERATOR W PIERWSZEJ FAZIE STAWAŁ SIĘ ŚLEPCEM PO OKOŁO 4 MIESIĄCACH NORMALNEJ SŁUŻBY …….. TAK TO WYGLĄDA POLECAM WGLĄD W STOSOWNE OPISY W PUBLIKACJACH NOT . SEP I WAT
   ZRESZTĄ WRZUCĘ FILMIK DEMONSTRUJĄCY JAK TO SIĘ DZIEJE , I JAKIE FALE SĄ ODPOWIEDZIALNE ZA DANE SCHORZENIE …….. PARADOKSALNIE NAJLEPSZE I NIESZKODLIWE SĄ FALE DŁUGIE KTÓRYCH ZASIĘG DALEKI POLEGA NA TYM IŻ SYGNAŁ – FASLA ODBIJA SIĘ OD ZIEMI I JONOSFERY I W POSTACI SINUSOIDY JEST W STANIE OKRĄŻYĆ ZIEMIĘ – FALE UKF NATOMIAST SPOKOJNIE PROMIENIUJĄ W KOSMOS – I DLA TEGO WAŻNA JEST SIEĆ PRZEKAŹNIKÓW DUPLEKSERÓW I TP…….. ORAZ ROZMIESZCZANIE ANTEN NA ZASADZIE ANTENA WIDZI OPTYCZNIE ANTENĘ Z LEKKIM MARGINESEM ZA CHORYZONTALNYM ………… PRZYSZŁOŚCIĄ SĄ TECHNOLOGIE PRZEKAZU INFORMACJI ZA POMOCĄ INFRADŹWIĘKÓW , BADANIA NAD TYM SĄ PROWADZONE OD LAT – NIEWYOBRAŻALNY ZASIĘG NADAJNIKA ALE TO NIE MA JUŻ NIC WSPÓLNEGO Z FALAMI RADIOWYMI

   1. Dlaczego tak sądzisz ?

    Dam przykład : … masz kuchenkę mikrofalową – małą – o mocy 700 W , zagotujesz w niej wodę lecz będzie to proces długofalowy i zużyjesz dużo energii … ale masz kuchenkę mikrofalową o mocy 900 Wat bądż większą … ugotowanie w niej litra wody nie będzie już stanowić problemu … to co jest skuteczniejsze ? … większa czy mniejsza moc urządzenia ?

    Jaką mają moc telefony komórkowe … można przyjąć , że 2 Waty to jest górna z najgórniejszych granic … choć w/g protokołu SAR ich moc jest jeszcze mniejsza .
    LG G3 – > 0,99 W/kg
    Samsung Galaxy Note 3 – > 1,07 W/kg
    Samsung Galaxy S5 – > 1,28 W/kg
    HTC One (M8) – > 1,29 W/kg
    Sony Xperia Z3 Compact – > 1,45 W/kg
    Nexus 6 – > 1,56 W/kg
    Apple iPhone 6 – > 1,59 W/kg

    Wszyscy ”znawcy” problemów z syndromem ”kuchenki mikrofalowej” … łącznie z przygłupem i hochsztaplerem inż. ZIĘBĄ … a jakże goszczącym tu dość często w wstawianych filmikach … pierdolą takie głupoty na necie , że skóra na dupsku marszczy sie z wrażenia .

    Aby to zobrazować , zobaczmy czy da się telefonem komórkowym ”zagotować” jeden litr wody … wyobraźmy sobie , że mamy naczynie sferyczne (kulę) z cienkiego szkła o promieniu 6,5 centymetra w które wlejemy 1 litr wody (dokładne V takiego naczynka to 1,148 litra) .
    Do ogrzania 1 litra wody o 1 stopień Celsjusza potrzeba 4200 J . By ogrzać wodę z temperatury pokojowej wynoszącej 22 °C do temperatury wrzenia , wynoszącej 100 °C (siedemdziesiąt osiem stopni różnicy) używając mocy 2 W potrzeba :
    4200 J * 78 = 327.600 J
    327.600 J / 2 W = 163.800 sekund – > 45,5 godziny … tyle mówi nam matematyka …
    … a co na to wszystko mówi fizyka ?

    … oczywiście , cały czas dbamy, by energii przybywało szybciej , niż ubywało… ale czy tak da się ? … no nie , choć wybraliśmy naczynko sferyczne aby dostarczona energia rozkładała się w nim równomiernie … to straty energetyczne będą zawsze większe niż ilość dostarczonej energii .
    Wniosek prosty … choćbyśmy czekali do usranej śmierci i chuj wie jeszcze jak długo to entropia w naczynku się nie zmieni i zawsze będzie miała wartość ”0″ .

    Można użyć 100 telefonów , co zwiększyło by moc do 200 W i doprowadziło do wrzenia wody ciągu 23,3 minut . Wymagało by jednak to przekazania CAŁEJ energii , ze wszystkich telefonów do naczynka z wodą , a antena telefonu nie promieniuje punktowo ! Do tego natężenie pola generowanego przez antenę telefonu zmniejsza się odwrotnie proporcjonalnie do kwadratu odległości . Nie da się uzyskać takiej koncentracji mocy układając obok siebie nawet sto telefonów .

    Mit syndromu … że będziemy gotowani jak w kuchence mikrofalowej odpada definitywnie .

    W Polsce promieniowanie elektromagnetyczne nie może przekraczać 0,1 W na 1 m² .
    W rygorystycznej Szwajcarii , dbającej o ZDROWIE swoich obywateli wartość ta nie może być większa jak 0,04 W / m² … w porównaniu z NAMI różnica nieznacząca … lecz może się to wszystko zmienić gdyż Polscy operatorzy komórkowi , przy poparciu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji oraz UKE , chcą złagodzenia norm promieniowania pochodzącego z nadajników . Postulują moc maksymalną wynoszącą nawet 4,5 W / m² czyli 45-krotnie więcej niż obecnie a to są już wartości z którymi trzeba zacząć się LICZYĆ na poważnie .
    Warto zaznaczyć , że zwiększenie mocy nie wpłynie na pojemność sieci – przykładowo szybkość działania internetu nie zwiększy się . Tak samo jak LTE nie zwiększa pojemności sieci .
    ZWIĘKSZENIE MOCY POZWOLI TYLKO OPERATOROM OGRANICZYĆ KOSZTY POPRZEZ STAWIANIE MNIEJSZEJ ILOŚCI STACJI BAZOWYCH .
    O ile ma to jeszcze sens na obszarach słabo zurbanizowanych , o tyle powstaje wątpliwość czy jest potrzebne np .: w mieście .

    Dalej twierdzę i podtrzymuję , że cała ”awantura” wywołana jest ze strony USA , które różnymi sposobami chcą wywrzeć na słabszych krajach odstępstwo od współpracy z Chińczykami . U Nas powstanie jakiegoś pierdolonego i chuj komuś potrzebnego ”Fortu” wiążą właśnie z zerwaniem wszystkich związków z Chińczykami którzy to mają opracowany patent na generacje 5G …… a mówi się już , że SAMSUNG zaczyna opracowywać już generacje …. SZEŚĆ G .

    1. to o malej mocy ze jest gorsza mowil profesor fizyki z angli ktory od lat 60 zajmowal sie wykorzystywaniem fal elektromagnetycznych jako broni

     1. Szanowny kolego … rozbawiłeś mnie jak dzieciaczka tym filmikiem .

      ….. Dr.Barrie Microwave Trower is a pseudoscientist who allegedly trained in the Government Microwave Warfare Establishment in the 1960s and worked with the underwater bomb disposal unit.[1] So far, he hasn’t given any concrete evidence to support his apparent training and work. …….

      …….Dr Barrie Microwave Trower to pseudonaukowiec, który rzekomo trenował w rządowym zakładzie walki mikrofalowej w latach 60. i pracował z jednostką do usuwania bomb podwodnych. [1] Do tej pory nie przedstawił żadnych konkretnych dowodów na poparcie swojego pozornego szkolenia i pracy. …….

      … jest to Angielski odpowiednik Polskiej … Ewy Paweli … wklejonej wyżej we filmiku … nie wszystko co na YT jest prawdą więc trzeba podchodzić do tego z ”przymrożeniem” oka … każdy ma prawo aby się wypowiadać i mieć swoje zdanie … lecz to nie znaczy , że np. ja …. mam się z takimi wypowiedziami identyfikować i traktować je poważnie .

      1. ja raczej mu wierze ,dlatego ze czuje na oczach promieniowanie wifi ,a nie powinno tak byc ,a nadajniki dajace dostep poprzez gsm do netu jako goraco w srodku w klatce piersiowej nawet z kilkunastu metrow przez kabel przedluzajacy usb dlatego nie uzywam smartfonow bo czuje jak to promieniuje

       1. a tak na logike jezeli ktos chce zablokowac dla ludzi internet to dla czego tak sie przejmuje jego szybkoscia juz samo to jest podejrzane

 4. moglby ktos powiedziec kto sie zna na jaka odleglosc trzeba spierdalac od takiego masztu 5g zeby bylo bezpiecznie dla zdrowia?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: