NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!!  VIDEO +18
PILNE!! WAŻNE VIDEO !! Wywiad z prawnikiem: czy mamy do czynienia z eksperymentem medycznym?
IZRAEL: W LOD PŁONĄ SYNAGOGI, ŻYDOWSKIE SKLEPY I SAMOCHODY [+VIDEO]
Tłum przed siedzibą koncernu AstraZeneca. Ludzie weszli na dach
Nie szczepisz się przeciwko COVID-19? Może czekać cię "rozmowa uświadamiająca"
Prof. Leszek Miszczyk nie żyje! Znany onkolog..
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Mowa chrześcijan to mowa nienawiści

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

€1,00

W środę został zwolniony za kaucją David Lynn, aresztowany dzień wcześniej za „działania ewangelizacyjne” w torontońskiej tęczowej dzielnicy. Wśród warunków kaucji znalazł się zakaz uczestnictwa w imprezach organizowanych w czerwcu propagujących różne orientacje seksualne w obszarze ograniczonym ulicami Bloor, Yonge, Carlton i Jarvis. Lynn, członek Christ’s Forgiveness Ministries, został oskarżony o zakłócanie porządku publicznego przy skrzyżowaniu Church i Wellesley. Incydent został nagrany, a filmy opublikowano na yuotube.

Na jednym z filmów widać, jak Lynn mówi do mikrofonu, że „ujawnia się jako chrześcijanin”, po czym pyta kilka przypadkowych osób, czy go tolerują. Wszyscy go jednak ignorują i nikt nie wdaje się w rozmowę. Mężczyzna komentuje, że nie stać ich nawet na powiedzenie, że go tolerują, mimo że póki co nic szczególnego nie powiedział. Zaczynają go otaczać osoby z tęczowymi flagami i bannerami LGBTQ.

Lynn mówi, że nikogo nie nienawidzi, ale niektórzy ludzie nienawidzą chrześcijan i woleliby, żeby tacy jak on siedzieli w zamknięciu. „Jako chrześcijanie głosimy, że każdy jest akceptowany. Jezus umarł za grzeszników, a grzech popełniamy wtedy, gdy łamiemy Boże prawa”. Napięcie rośnie, a na miejsce przyjeżdża policja.

Zjawia się sierżant Henry Dyck (homoseksualista). Lynn mówi mu, że ma prawo przemawiać na chodniku i sprzeciwia się aresztowaniu. Gdy jest zakuwany w kajdanki, pyta, co zrobił. Otacza go co najmniej pięciu policjantów. Powtarza, że to bezprawne i że głosił ewangelię.

Dyck mówi, że Lynna aresztowano za zakłócanie porządku i prawdopodobnie wykrzykiwanie obraźliwych komentarzy. Tu są osoby, które wyraźnie poczuły się poruszone i wstrząśnięte tym, co usłyszały. Zaznacza, że on nie wie, co zostało powiedziane. Podem podkreślał, że aresztowany używał głośnika, a zebrani poczuli się zagrożeni.

Jak by tego było mało, policja bada jeszcze, czy przypadkiem nie popełniono zbrodni nienawiści.

Pod jednym z nagrań, opublikowanym przez Torch of Christ Ministries, napisano, że Kanada nie jest wolna od uprzedzeń. Przekonania chrześcijan są nazywane mową nienawiści, a przemoc i nienawiść wobec wyznawców Chrystusa jest powszechnie dopuszczana. Policja patrzy na takie incydenty przez palce. Prawda jest taka, że chrześcijanie są dyskryminowani.

Lynn stanie przed sądem 10 czerwca.

 

zrodlo:https://www.goniec.net/2019/06/06/mowa-chrzescijan-to-mowa-nienawisci/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: