PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

Stream odblokowany w środę o 21.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Mowa chrześcijan to mowa nienawiści

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Rate this post

Darowizna w dowolnej kwocie i walucie do wyboru – dziękuję za datek

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

€1,00

W środę został zwolniony za kaucją David Lynn, aresztowany dzień wcześniej za „działania ewangelizacyjne” w torontońskiej tęczowej dzielnicy. Wśród warunków kaucji znalazł się zakaz uczestnictwa w imprezach organizowanych w czerwcu propagujących różne orientacje seksualne w obszarze ograniczonym ulicami Bloor, Yonge, Carlton i Jarvis. Lynn, członek Christ’s Forgiveness Ministries, został oskarżony o zakłócanie porządku publicznego przy skrzyżowaniu Church i Wellesley. Incydent został nagrany, a filmy opublikowano na yuotube.

Na jednym z filmów widać, jak Lynn mówi do mikrofonu, że „ujawnia się jako chrześcijanin”, po czym pyta kilka przypadkowych osób, czy go tolerują. Wszyscy go jednak ignorują i nikt nie wdaje się w rozmowę. Mężczyzna komentuje, że nie stać ich nawet na powiedzenie, że go tolerują, mimo że póki co nic szczególnego nie powiedział. Zaczynają go otaczać osoby z tęczowymi flagami i bannerami LGBTQ.

Lynn mówi, że nikogo nie nienawidzi, ale niektórzy ludzie nienawidzą chrześcijan i woleliby, żeby tacy jak on siedzieli w zamknięciu. „Jako chrześcijanie głosimy, że każdy jest akceptowany. Jezus umarł za grzeszników, a grzech popełniamy wtedy, gdy łamiemy Boże prawa”. Napięcie rośnie, a na miejsce przyjeżdża policja.

Zjawia się sierżant Henry Dyck (homoseksualista). Lynn mówi mu, że ma prawo przemawiać na chodniku i sprzeciwia się aresztowaniu. Gdy jest zakuwany w kajdanki, pyta, co zrobił. Otacza go co najmniej pięciu policjantów. Powtarza, że to bezprawne i że głosił ewangelię.

Dyck mówi, że Lynna aresztowano za zakłócanie porządku i prawdopodobnie wykrzykiwanie obraźliwych komentarzy. Tu są osoby, które wyraźnie poczuły się poruszone i wstrząśnięte tym, co usłyszały. Zaznacza, że on nie wie, co zostało powiedziane. Podem podkreślał, że aresztowany używał głośnika, a zebrani poczuli się zagrożeni.

Jak by tego było mało, policja bada jeszcze, czy przypadkiem nie popełniono zbrodni nienawiści.

Pod jednym z nagrań, opublikowanym przez Torch of Christ Ministries, napisano, że Kanada nie jest wolna od uprzedzeń. Przekonania chrześcijan są nazywane mową nienawiści, a przemoc i nienawiść wobec wyznawców Chrystusa jest powszechnie dopuszczana. Policja patrzy na takie incydenty przez palce. Prawda jest taka, że chrześcijanie są dyskryminowani.

Lynn stanie przed sądem 10 czerwca.

 

zrodlo:https://www.goniec.net/2019/06/06/mowa-chrzescijan-to-mowa-nienawisci/?

%d bloggers like this: